sensors pats pie vainas nebija .kr4 mainita siksna un nobersti vadi! un par to paldies j pils servisiem
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tēma: Opel zafira 1.8
sensors pats pie vainas nebija .kr4 mainita siksna un nobersti vadi! un par to paldies j pils servisiem
Tēma: Opel zafira 1.8
vienas dienas čakars pie kompja atmaksājās
un vaina roka apgriezienu devejs pie sadalenes
)