ir iespēja vel dabut ? ![]()
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Reāli būtu tā kā Īrijā-ar stāža palielināšanos drīkst pirkt auto ar lielāku tilpumu.
Viņiem līdz 3.gadus lielam stāžam ir atļuts braukt ar auto kuram tilpums nepārsniedz 2.0.
LV arī vajadzētu kaut ko tādu...