iuziite rakstīja: Tad jau ir vērts
Es ar gribu 98 par 8.6 centiem litrā lētāk :D hah.
lolz, ![]()
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
iuziite rakstīja: Tad jau ir vērts
Es ar gribu 98 par 8.6 centiem litrā lētāk :D hah.
lolz, ![]()