Tas, kas patīk ir viens.. :D No pieredzes favorīts vēljoprojām ir Chrysler 200. Taču, ņemot vērā apstākļus, lietošanas biežumu Latvijā un nepieciešamības ne tikai man personiski, vairāk velk uz kaut ko ietilpīgu, universālo, piem., kā ieteikto Ford Mondeo.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
















