Kā tu iedomājies salikt gāzi grīdā budžetu krīzes apstākļos bez pienācīga pamatojuma? Tā jostiņošanas politika jau ir pats vienkāršākais risinājums un tāpēc tiek plaši izmantots. Jostiņošana ir tīrs Excelis. Pārējiem modeļiem ir zinātnieki jāaicina. Nav mums tādu. Jeb negribas
Un jā - es nepareizi izteicos. Nevis "valdošajai kliķei" (aka politiķi), bet finanšu varas turētājiem (aka oligarhi)
Šlesers off, Šķēle ievērojami samazināja areālu, Tautas partija, kas bija vadošā, vnk izdzisa.
Dombrovskis ieziepējās nevis uz līdzekļiem, bet uz amatu un solījumiem.
Katrā krīzē oligarhi zaudē (pārdala) naudu un ietekmi. Savukārt dalībnieki bieži izspēlē sev par labu (Dombrovskis), bet no Šķēles līdzekļiem viņš nedabūja neko vai gandrīz neko.
Brady izrādijās milzīgs Matricas fans :D
Šajā situācijā ir svarīgi uzdot sev jautājumu "kāpēc notiek ekonomiskās krīzes?".
Jo šīs krīžu tuvošanās ir ļoti redzamas, tās ir ārkārtīgi neizdevīgas valdošajai kliķei (jo krīzes gaitā 100% līdzekļi maina īpašnieku), risināšanas instrumenti arī ir ļoti zināmi (piem patēriņa palielināšana, kas atrisinātu daudz situācijas). Bet krīzes notiek, tās nevadās nevienā posmā.
Šis ir netiešs, bet acīmredzams apliecinājums, ka nācijas stūrēšana nav neko vienkārša lieta. Mans novērojums: nācija vienkārši un parocīgi stūrējas jautājumos, kas itkā uz viņiem neattiecas (piem ievēlēt Griguli, nobalsot par pensijas palielināšanu), bet nekādi nav vadāma kad lieta skar personīgo maciņu un labklājību (piem pensionāru karklausību nekādi neizdosies ietirgot). Personīgās lietās svarīga ir autoritāte un ortodoksālas vērtības. Visas tās inovācijas lai lieto VIŅI
Labi. Es ar imunitāti saprotu to pašu, ko tu ar endēmisko apriti. Man liekas, ka tas, ko nosauci par pūļa imunitāti ir izskaušana
herd immunity
Learn to pronounce
noun
resistance to the spread of an infectious disease within a population that is based on pre-existing immunity of a high proportion of individuals as a result of previous infection or vaccination.
"the level of vaccination needed to achieve herd immunity varies by disease"
Ne vārda par izskaušanu. Tev vajadzētu piekoriģēt vārdnīcu un nomainīt apgalvojumu uz "ir sasniedzama". Un tas ir tieši tas, ko apgalvoju iepriekš
Nu bet tieši tā strādā pūļa imunitāte. Tev dīvaini jautājumi....
To vīrusu tak nav ne mazāko izredžu nolikvidēt pavisam, jo tas ir pārāk virāls. Līdz ar to vienīgā metode ir pūļa imunitāte (vakcinējoties vai slimojot) un secīga regulāra aplipšana, kas nodrošinās imunitātes atjaunošanu. Viss. Šajā brīdī C19 seku ziņā sāk atbilst parastam adenovīrusam (iesnas un vieglas kakla sāpes) ar kuru neviens pat neapsver nekādus karus. Kamēr pūļa imunitāte nav, būs jāaizsargā veselības aprūpes sistēma no mazspējas ar visiem instrumentiem - lokdovniem un citiem ierobežojumiem.
Oi nu sākās:
1. Kāds sakars ar datu bāzi? Valstij ir jāsniedz med palīdzība, kur neatliekamā ir vienīgā, kas nav apejam. C19 un C19 izraisītos hron slim saasinājumos diezgan regulāri vajag neatliekamo.
Tiesā samērā regulāri (bet ne bieži) uzrodas šādi keisi. Un dakteri atraujas. Tāpēc nesniegt neatliekamo nevar. Garos procesus kkā var izmuldēt.
2. Tev kā pieaugušam cilvēkam VAJADZĒTU saprast samērīgu ieguldījumu / ieguvumu principu. San grāmatiņa un C19 vakcīna šim atbilst.
3. CSN kā tādi ierobežo tavu iespēju brīvi pārvietoties. Jebkurš punkts tevi ierobežo. Līdz ar to brīvību nekādi nav iespējams absolutizēt. Nesanāks.
1. Nu nu? Kādus faktus lūdzu? Un kāpēc nav uz tiesu šādi fakti? Iet runa par netaliekamo.... Garos kursos šo klauzulu var apiet.
2. Nu man tak vienalga kā viņš tos tārpus dabon ārā. Tie, kuriem tārpu zāles šķiet ekperimentālas, obš'čepitā nestrādā. Šī loģika darbojas arī c19 vakcinācijā - nedzen ārā tārpus un nerādies apdraudējuma vietā.
Ciemos afektētā publikas daļa ir ievērojami mazāka kā publiskā vietā. Darbojas tieši tas pats, ko minēju iepriekš - nerādies publikā un dari ko gribi.
3. Incanti, ka attiecībā uz CSN tu neko neiebilsti. CSN ir tipisks personīgās brīvības ierobežošana kopējā labuma vārdā. Skaitās samērīgs. Tāpat kā laulības institūts. Un spēkā tas pats: pa savu kartupeļu laiku ar Belarusu tu vari gāzēt cik uziet, braukāt bez tiesībām un pa pretējo joslu apdzīt lēnus strazdus. Nevienam nebūs iebildumu. Bet Mazpisānu centrā tava brīvība tiks ierobežota.
Pag. CSN personīgās brīvības upurēšanu kopējā ieguvuma vārdā tu uzskati par normālu? Tad kāpēc tu uzskati, ka tavas personīgās brīvības vārdā drīkst apturēt biznesus un noraut bērniem sociālās prasmes? Un sekas abām neierobežotām brīvībām ir aptuveni vienādas - tava turpmākā dzīve.
Un nepin iekšā stabiņus - stabiņi ir ievērojami vecāks projekts, kas plānveidīgi apgrūtina privātā transporta satiksmi. To sāka jau Ušakova laikā un turpinās līdz 2037 laikam. Ja nepatīk, tad jāpārvācas uz Mazpisāniem - tur šādu plānu nav.
Tu personīgi droši vien ne uz ko. Ja nu vienīgi ar ļoti sadrāztu labo roku nepārtraukti skatoties porno. Jo ja tavējo nebūs maz, rudenī būs ciet skolas, krogi, veikali, un viss pārējais. Visi turpināsim dzīvot tikpat skaisti kā pagājušo gadu. T.i. nīkt dzīvoklī un tavā gadījumā pornolapās
1. Nav runa par cilvēcību. Prasība sniegt palīdzību VISIEM paredzēta Satversmē. Tā, ka atteikumam ir diezgan smagas sekas.
2. Es domāju, ka ļoti labs salīdzinājums ir medicīnisko grāmatiņu obščepitā. Man noteikti negribētos lai tārpi manus salātus gatavojoša pavāra vēderā, būtu viņa paša izvēle.
Tā antivaxeru retorika pamatā balstās uz "esmu veselīgs un mani tā gripa nebaida" tur nekā nav par taviem sīčiem, vecākiem un tavu vajadzību iegriezties slimnīcā tad kad tev vajag, ne tad, kad tur ir 1 brīva vieta (parasti stipri par vēlu).
Problēma saskatīt kopējo bildi ir ārkārtīgi raksturīga sovokam un to ļoti var novērot gan autosatiksmē, gan lielveikalu parkingos, gan lētticīgā krišanā marketinga valgos. Par pēdējo: gadījās paskatīties RU televīzijā reklāmas. Jāatzīst, ka mēs tomēr jau esam auguši. Tur ir stipri stulbāka kontingenta reklāmas kā šeit
Jā jā. Īpaši Portugālē. :D
Un Spānijā ļaužu pilnās vietās visi nēsāja. Tāpat kā IT vēl jūnijā.
Restorānos ēda bez protams, bet tas arī viss. Sportoja bez un tas ir legāli. Redzēju, ka pat auto daži braukāja ar
Jap. Stilīgi, ka minēto valstu piesaucēji ir tie paši, kas Mana balss parakstās pret jauno soc nodokļa regulējumu un par pensiju palielināšanu. Kā to var savilkt, nesaprotu
ezis71 rakstīja: Vienīgais kam es nevaru piekrist kad tai bākai tikai VIENS GADS GARANTIJA,maksā 900 EUR bet tikai VIENS JOBANIJAIS GADS,Samsung televizoram(QLED) 700 eur 2 gadi.Esmu ar mieru samaksāt tos 1000 eur bet garantijai jābūt 3 gadi.
Iesakiet kā to panākt!Neko mans neravēs,negribu to dzirdēt!
Moš kkas ir ali express?
Skandināvijā tāpat pa zaķi sab trans var braukāt. Nekādu pārbaužu, nekādu kontroļu, nevienam neesi interesants. Bet kad kontrole uzrodas, tad noķertajiem jāškiras no ļooooooti konkrētas naudas summas.
Piem IT tā vijolniece jau noskaidroja kā strādā - 6 mēn cietumu ar II piegājienu dabūja.
Tā, ka ja tīk gamblot, uz priekšu
Es gan arī atceros šādus uzsaukumus un pareģojumus no Brady puses
Man liekas, ka es zinu. Citā biznesā bija nepieciešama ļoti maza naudas summa, lai piepirktu lietotājus. LV cilvēki diemžēl ir vienkārši pērkami un visdrīzāk aptvere augs diezgan jaudīgi
Tu tak saproti - jo jaudīgāka med sistēma, jo vairāk var atļauties. Mums NAV jaudīga med sistēma. Par Igauniju nezinu. Toties zinu, ka 80% Igaunijas pārākumu stāstu ir tukša lielīšanās un datu manipulācijas. EE ierobežojumu trūkums visdrīzāk ir tāpēc, ka FI noņemti ierobežojumi. Un FI IR jaudīga med sistēma. Tāpat kā SE.
Tāpēc liktu savu 5īti uz kādiem 60% ka jau Oktobrī brālīgajai FI un LV būs jāsniedz piekusušajime EE mediķiem draudzīga roka.
Biju. Cenas normālas, fiatu neiedeva, neviens neko nesaķēra, tātad riski ne vairāk kā vietējā Maximā un krietni mazāk kā CSN risks uz šosejas maršrutā.
Vai tev būtu cita pieredze, jeb vnk ļerini kkādu stereotīpu?
mobile.de sajuks prātā no tāda nosaukuma
Pietiktu ar Toyota Another
Man draugam bija tāds pats sporteidžs. Pilnīgi nekādu problēmu garantijas laikā. Pilnīgi nekādu remontu nebija. Tā, ka neskatoties uz atsevišķiem izlēcieniem, tā tačka nav slikta
Motorolers rakstīja:
Volx rakstīja: Interesanti, cilvēki aktīvi postē 3-5 no rīta. GB aizplēsa uz Poliju, tagad Moto. Pastāstiet kāpēc tur jābrauc, kas jādara? Agrāk brauca kkādas šmotkas, produktus pirkt. Vai jūs tur braucat skrieties ar muskuļlāriem uz 200?
Es darba jautājumos, trijiem cilvēkiem lidot+īrēt auto un braukt tāpat 400km, nav izdevīgi, labāk startēt ar auto no Rīgas.
Jautājums kur lidot. Uz IT 3 cil lētāk būs lidot, uz PL braukt ar auto. IMO cilvji nerēķina, ka braukšana ar auto ir T+1, jo nākamā diena pēc 2k nobraukšanas tāpat nav nekāda diena. Līdz ar to salīdzināmās izmaksās auto braukšana pfroporcionāli jārēķina dalot ar T-2 (tiek iztērētas 2 dienas pa tukšo un tās jārēķina ārā no lietderīgā laika).
Un ja vēl ierēķina kādu CSN risku, bilance pavisam švaka paliek.
Briesmīgāks organisms = jaudīgs lokdauns, precīzāk izolēti slimie, ātrāka epidēmijas norise un beigas.
IMO šie pravieši ir kkādi vaimanologi un pilnīgi ignorē cilvēces learning curve. Tak ar C19 jau redzams, ka saprātīgā cilvēces daļa gluži labi prot stādāt ar epidēmijām
Kā tad tu nonāci līdz šādai atziņai :D :D :D :D :D
Gobzems - pravietis? :D :D :D
Gobzems rīcībspējīgs ? :D :D :D
Brady izskatās čakls stereotīpotājs.
Domāju un redzu, ka tas ne tuvu nav tik vienkārši un viennozīmīgi. Iestādes ir visādas, to funkcijas ir visādas un cilvēki dažādi. Secīgi arī rezultāti izriet no visām šīm kombinācijām un ne viemēr slikti.
Un tieši tas pats par privātajiem..... Kur monopoli ir ļoti inetresanti uzvedībā.
Kā izskatās nosprāgusi bāka?