Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 ... 146 >

Tēma: Gobzems

Šībrīža ārkārtīgi vājās un pretrunīgās retorikas situācijā Šlesers mierīgi izvilktu ar cietu Buldozeri. Es gan domāju, ka šobrīd nav redzami visi grūstīšanās dalībnieki - gudrākie (un tamdēļ arī ticamākie pretendenti) mierīgi ļaus pandēmijā aptaisīties (un šis ir neizbēgami jebkurai varai pie šādām kataklizmām) esošajam sastāvam un kad sakārtosies process, iejās baltā zirgā ar sīku neizdarību uzskaitījumu. Tāpēc domājams, ka īstos personāžus mēs vēl neredzam.

Tēma: Gobzems

Labs indikators bija tā Grigule: nezināma cilvēka masīva reklāma un tu esi Eiroparlamentā. Tieši tik vienkārši tas viss strādā neatkarīgi no pagātnes. Bet Aldis domāju, ka tomēr nokavēja. Iepriekšējā iterācijā būtu sanācis.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Kur iepriekšējā sentencē redzi ad hominem? Labošos ja tiešām ir. Jau teicu - pieļauju, ka tā suv robeža ir ievērojami tuvāk kā domā. Vismaz piedzīvojums ar LandCruizeri to liecina. Seats serpentīnos bija neomulīgs. Un es braucu ātrāk par itāļiem. Iepriekš ar Megani nekādu diskomfortu nejutu.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Nu nu? Man ir paziņās 3 Die hard SUVmaniaki. Saruna bija tieši šāda. Un neputrojies - suv iekāpšana = uzkāpšana uz velo. Sēdekļa ērtums = sēdekļa ērtums abām ierīcēm un par to runa nebija. 50-100 x dienā drīzāk atbilsts tiem DHL busiņiem ar stūri labajā pusē un bīdāmām durvīm. Kgan šaubos vai tiem ir kaut 50 izkāpšana pa dienu, nerunājot par 100

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

FWD anderstīru nosaka auto masa. Jo vieglāks FWD, jo mazāk šo jutīsi. Civic jau šuj līkumus kā pielīmēts. Un tikko uzbūvē SUV, tā uzreiz masa arī nāk klāt. Piem Alfa Stelvio ir tā pati Giulia + 300 kg. Un ieguvumu nav nekādu. Tikai Brady 50x dienā vieglāk lēkāt iekšā - ārā (diez vai laika braukt arī paliek? un kura auto durvis šo tur?). Tos USA kraviniekus nekad nav nācies stūrēt. Bet ir ļoti lielas aizdomas, ka ļoti nepatiktu - par smagu un par augstu

Tēma: Gobzems

bet gribētos jau lai izvēle būtu mērķtiecīga un pārdomāta. Citādi pagājušajās vēlēšanās sabalsoja reakcionārus. Nu izrēķinājās ar esošō varu, visus izdzenāja, un tālāk ko? Tam jau plānu nebija. Šāda pat situācija bija pie vainas Hitlera iebalsošanai. Pavirša, uz izrēķināšanos bāzēta izvēle nodara milzu postu

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Bradypus rakstīja: Nu ko tu tur tajā fizikā čakarēt gribi? Sānslīdē braukt pa to serpentīnu? Nu nav man tādu vajadzību un ar XC60 no 911 augšupceļā "aizmuku" - tas brauca lēnāk, lai gan domāju, ka neviens no mums nemēģināja sacensties. Mocis, kam bija padomā panākt un apsteigt, iebrauca notekā un pavilka uz acīm - par laimi bez būtiskām sekām - augšā bija diezgan drīz pēc manis. Pa Latvijas gruntenēm sānslīdē nav problēma maukt arī ar Grand Cherokee, kam ne vien tas smaguma centrs augstāks, bet vēl amerikāņa mīkstā piekare uz cietajiem tiltiem. Tāpat pilsētā vienkārši savā gaitā braucot ar amerikāni var mierīgi aplī pa trešo joslu vilkt visiem sēņotājiem garām. Tas stabilitātes trūkums ir tikai teorijā, kamēr ir runa par koplietošanas ceļiem - tajos tomēr nevajadzētu izpildīties tā, lai SUV pietrūktu stabilitāte. Daudz interesantāk ir tos serpentīnus izbraukt sniega apstākļos un tad SUV ir krietni pārāks par jebkuru RWD superauto, kas vispār neriskēs tur parādīties.

Domāju, ka tu neapzinies cik situācija patiesībā ir nestabila - savā laikā LandCruizeri uz Maskavas ielas bruģa pie 40km/h izdevās šķērsām dabūt. Tām smagajām kastēm saķere ir diezgan slikta, jo sviras dēļ pagriezienā iekšējie riteņi saķer ļoti maz un lielākā ātrumā tie pēc parametriem sāk tuvoties mocim. Mocim (un jebkuram citam 2riteņu transportam) līkumos saķere ir ievērojami vājāka kā 4 riteņu transportam. To jau aprakstīji augstā. Patiesībā mocis ir diezgan draņķīga ierīce serpantīniem

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Piemontējot kapsulu ar izplētni, nebūtu nemaz zemē metams.

Tēma: Elektro /hibrīd auto jaunumi ,prognozes .

Laimīgie Purčika un Ķengaraga iedzīvotāji dara tāpat. Labprātīgi. Berģu, Babītes un Ķekavas lielpilsētu iedzīvotāji - spiestā kārtā

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Par iekāpšanu šie ļaudis uz pretjautājumu: Vai velosipēdu arī izvēlies pēc uzsēšanās ērtuma un tikai? Atbild noraidoši. Mulsinoši. Domāju, ka tās SUVOšanās iemesls pamatā ir viens: cilvēkiem, kuriem nav nekādu īpašu vajadzību no auto, ir pieaudzis pieejamās naudas apjoms. Ņemot vērā ka citu ideju kā iztērēt šo naudu viņiem nav, tika nolemts atdot to autoražotājiem. Par pontiem. Postsovieta telpā tam nav maza nozīme. Pastaigājiet Purčikā pa daudzstāveņu pagalmiem.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

2022 ir pēc 6 mēnešiem. Kārtīgai izdomāšanai nemaz tik liels laiks. Nu zvēru karalis man ar liekas mulsinošs. Šis gan pēc apraksta ir maskēts Opelis

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Nu ekskursijā es tur nebrauktu. Sovoka rēta domāšanā poļiem ir ļoti izteikta. Biju aizšāvis uz IT. Ar avio. Tur drusku maskojas, neuzmācīgi. Viss ko vajadzēja vaļā. Garšīgi, glīti un jaudīgi. Kā jau IT.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Tās nav tikai sajūtas. Tas 1/2 metrs būtiski pietuvina arī pārsvēršanās brīdi un samazina saķeri iekšējiem riteņiem (jo tie ātrāk atraujas no zemes). Līdz ar to ar tiem bleķagabaliem nevar komfortabli ielīmēties serpantīna līkumos.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Alfa laikam pietiekami ilgi mēģināja neražot suvus.... Jo sviras fiziku nekādi nav iespējams piečakarēt. Alfa Stelvio faktiski sanāk Gulia ar 300 kg jumta bagāžniekā. Diez kas no tā nevarētu sanākt. Ir aizdomas, ka Alfas inženieri īsti nelepojas ar šo veikumu. Veikalinga puiši gan lepojas. Bet gudrinieki, kas man mēģina iestāstīt, ka Poršs / Alfa / Bentlijs / Volvo / vai vienalga kas, ir pārvarējuši sviras likumu & masas inerci fizikā man apkārt ir palielā skaitā. Neviens īsti gan nevar paskaidrot kā

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

šitāds blakus lapā izlikts iauto.lv/zinas/pasaule/38088-peugeot-iepazistina-ar-jauno-308-sw-universalu-foto par meh kasti gan nekas nav rakstīts

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Izbrauc Alpu serpantīnus. Ļoti ātri saņemsi atbildi. Seatam gan pie tupas formas vēl bija pievienota ļoti tupa ātrumkaste, kas to parasto porno pārvērta par geju porno

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Vai ne? Arī ar sērām skatos uz to SUV murgu un nevaru saprast kā lai izdzīvo tajā. Un rokās SUV gadās arvien biežāk, un patīk arvien mazāk. Tikko gadījās pabraukt ar Seat Ateca un tur viss ir ļoti slikti... Labi vagoni tgd tāāāā'ds retums Varbūt KIA Optima izvilktu, bet jaunus vairs netirgo

Tēma: Labāks quattro, vai bez? Skatos Audi A4, 2009, 2.0 dīzeli B8, MT

Nu tev IMO ir arī brīnumaina veiksme. Tu esi vienīgais man zināmais, kurš nav ticis pie savas krūzītes BMW servisā. Nesaprotu gan likumsakarību šādai veiksmei. Gads noteikti nē. Varbūt modelis un iepriekšējais owneris.

Tēma: Mazu kaķu īpašniekiem

Depo kautkādi baloniņi šim tirgojās

Tēma: "Koši zilā realitāte" Bruņinieku ielā :-/

Chalenger rakstīja: sen bija laiks pārvākties uz pierīgu - svaigs gaiss, patīkami kaimiņi, nav bomžu utt

un nekā cita arī nav. Nav veikal, nav krogu, nav kino, nav parku, nav atrakciju. Principā ir tikai mazdārziņš un gulta

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Bradypus rakstīja: Esi veiksmīgi palaidis garām to sīkumu, ka plikā statistika uzrāda, ka valstīs ar sliktāku veselības aprūpi (t.i. tur, kur nav pieejama tā invazīvā ventilācija) mirstība ir... MAZĀKA! No tā gan ir pāragri izdarīt secinājumus, jo valstīs ar sliktāku veselības aprūpi vidējā sabiedrības veselība mēdz būt labāka. Es neesmu pret brīvprātīgu vakcinēšanos un valsts pienākums ir nodrošināt vakcinācijas iepēju visiem, kas to vēlas. Bet vienlaikus - nedrīkst to uzspiest un attaisnot politiski motivētus ierobežojumus ar propagandu par pūļa imunitāti un sociālo atbildību. Nevienam nav piespiedu kārtā jāvakcinējas tādēļ lai aizsargātu kādu riska grupā esošu, kas pats to nevēlas.

oooooo Nu jau atkal tos divus orgānus jauc. Un man ir ļooooti stingras aizdomas, ka apzināti. Valstīs ar sliktāku veselības aprūpi Covid nolēmētie nemaz NEIZDZĪVO līdz Covid. Šajās valstīs ir ievērojami īsāks dzīves ilgums un augstāka dzimstība. Secīgi: Covid mirstība ir mazāka TĀPĒC KA veselības aprūpes sistēma ir vāja.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Volx rakstīja: Tas visticamāk ir kāds no tīkla mārketinga veidiem un bez tīriem papīriem tur neviens, neko neuzsāktu. 100% gan jau kāds ir uzsūtījis kādu vietējo milici, bet šie izvelk papīrus un saka : u nas vse dokumenti v porjadke youtu.be/mur0QdwvHgg P. S. Tur nav nekāda saistība ar nelegālu turzniecību.

Nu nu? Tīkla marketinga produktiem (piem Amway) nav pilnīgi nekādu papīru. Nekur. Valsts vnk izliekas, ka tos neredz, jo čakars. Bet pasākums ir 100% nelegalizāts. Nekādā jomā tur nav nekas legāls un ar papīriem

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Vot īsti nesanāk. Šamie antivaxeri rudenī būs aizņēmuši visu slimnīcu un tev nebūs iespējams saņemt palīdzību sava sastrutojušā naga jautājumā. Tas ir sliktākais visā šajā. Protams šie te apmīrs. Tgd lēnāk, rudenī ātrāk, bet sliktā ziņa, ka pa ceļam šim procesa nobeigumam viņi paspēs sačakarēt citiem dzīvi.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Jā. Un bija smieklīgi. Šogad šādas iršanas toč nav.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Mūsu med sistēma kāreiz ir būvēta gripas maksimumam. Gripas maksimums ir vismaz 10x mazāks kā c19 maksimums un ļoti sezonāls. C19 nav tik izteikti sezonāls un 10x jaudīgāks. Gribētu lai soc nodokli palielinātu 10x? Jeb tomēr vienkāršāk ir savakcinēt?

< 1 ... 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 ... 146 >

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti