Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 ... 146 >

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Nu tie tak ponti. Tāda Austrumu puses parādība. Praktiskpragmātiskiem vāciešiem tak vienalga burtiņi?

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Asinsdonoru centrs saka, ka LV ap 9% antivielas ir. Tas vēl arvien ir ļoti maz

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Auto samazina apdraudējumus špricētājiem un spiedienu vakcinācijas kabineta sterilizācijai - vaxeri neko neapgrābsta ar speķainajem pirksteļiem un nepieelpo. Domāju, ka ļoti saīsina arī iekšā> ārā loģistiku. Jautājums tik vai musm tik daudz vakcīnu un špricētāju ir. Bet tā - zudumus var būtiski samazināt un ātrums kādas 5x augstāks

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Domāju, ka derīgi tur piereģistrēties. Kad kāds antivaxeris atteiksies nākt, lai ir kur pasmelties entuziastu kontaktus ;) Izrēlā šis strādā labi. Jo vakcīnas ta atkausētas jau. Nu un ja kāds alternatīvi apdāvināts neatnāk, es varu piebraukt

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Otrādi icik. Čaka ielā velojosla ļaus atvērt kādu veikalu. Bet ierobežojumi to nokodīs. Atbildot Kasiņam: tieši tam domāta helikoperta nauda, ko Reirs marinē un lielās ar nesaņemšanu

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Man šķiet, ka pat vācieši, kuri var nopirkt jaunu 740 nemēģina katrā virzienā katru dienu vīlēt 200km. Tas tomēr apnicīgi, nevērtīgi un nogurdinoši. Šitie čaļi nopērk māju tuvāk birojam

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Atvainojos par neuzmanību. Likās, ka tur tik 1 links. Nu tad jau gan ir labā skatā. Bet iespējams, ka par tādu naudu nav grēks kādu brīnumdari pieaicināt, kas sēdekļus uz pirmajām stundām uzlabo. Pie tāda nobraukuma nekāda āda tā nevar izskatīties. Pat BMW Bet es nesaprotu kāpēc 740 ir ar 3l motoru. Tad tak 730

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Vai uztveres defekts saka Jauns auto ir ekvivalents premium (tas nekas, ka vecs. Ka tik premium) un Lietoti ir ekvivalents plebeju auto, jo skan slikti. Zato mans jaunais 1999 BMW 740i ir Jauns auto

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Turklāt visi protesti rezultējas alkohola veikalu demolācijā

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

82k tak nekas nav. Japāņu auto izskatās aptuveni tik pat oriģināli pie tāda noskrējiena. Šim domājams, ka varētu būt oriģinālais odo - auto ar 4 l motor nepērk cilvēki, kam katru rītu pa bāni jānovīlē 200 km

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

arba rakstīja: Man patiktu formulējums- bija brīvs laiks, ziedoju 3h un ietaupiju xxx eu, ko būtu samaksājis servisā ! Bet tā rodas sajūta, ka pats saremontējās. p.s. man mājās nav tv un brīvs laiks darba dienās ir no 19 līdz 7;20

Un dažreiz tiem ietaupītajiem xxxEUR ir vēl atspēriens, jo līdz tam servisam vēl jātiek, bez auto jātiek atpakaļ pie otra utt visādi šādi čakari. Principā precīzi darbā sataupītie EUR ir daudz makanāki, jo nav izmētāti resursi nokļūšānā un gaid''sanā

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Tenerifē pa ielu jāstaigā ar masku. Toč zinu. Itālijā arī. Restorāni vaļā. Pēc ielidošanas nav atsēdēšanas. Visam tam pamatā gan pilsoņu uzstājība (ne IT ne ES restorānus pilsoņi neļāva aizvērt). Mums pilsoņi činkst FB, tur uz ielas. Tā arī visa starpība

Tēma: Izdzīvošanas komplekts jeb ko vajag iepirkt krājumos vīrusa laikā?

Man tā pačka tā īpatnēji aug. Pāris reizes biju pie švakiem speciālistiem, rezultātā 2 ned man sava frizūra nepatika un neko arī nevarēja izdarīt. Tagad eju tikai pie speciālista.

Tēma: Snieglauzis un Sniegliecis

alvenokārt tāpēc, ka netiek vākts sniegs no ielām. Sačupots sniegs kusīs līdz Jāņiem, bet teritorijā, kur sniegs sačupots, plūdu nebūs

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Zīdainis!

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Yei! Man hobijos arī šis strādā. Pat ļoti sajūtami

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Nu iDepo arī to visu risina

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Bez sīkajiem trīs. Tas viens mēnesis jau tādu Lotosu atgādina. 1/2 dienu un ar iedzeršanu.....

Tēma: Izdzīvošanas komplekts jeb ko vajag iepirkt krājumos vīrusa laikā?

Jātaisa frizierautomāti Iebāzi galvu un izņēmi apfrizētu/ Appā pasūtiji Levita frizūru un saņēmi

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Nu PSRS laikos bija drusku problēmas ar ekoloģiju. Visdržāk tas ir iemesls kāpēc tik jiftīgu piķi nelieto. Es zinu, ka tajos laikos mierīgi laistīja gudronu uz ceļa. Pēc tam bērni no akas ūdens saindējās

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Bet vienmēr to pārvērš par cīņu. Bieriņos ielas iemarinēja (laikam pat ar sāli sabēra) kamēr sagāja putrā, tad pēc nedēļas atbrauca un tos ledus gabalus sastūma vārtiem priekšā. Vakarā ar cērti vajadzēja dalīt, jo sasala. Es neīsti saprotu kāpēc to nevar izbraukt uzreiz pēc sniega. Ko viņi nedēļu darīja? Tagad sataisīs ielu malās neizkustināmus ledus depozītus un pavasarī būs jāvaimanā, ka visas ielas peļķēs. Man jau liekas viss ir elemetāri - sačupo svaigu sniegu un viss. Vienkārši to nevajag ielaist

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Tas ir sala dēļ?

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Pēc tās definīcijas jau sanāk pat cīņa par pārvietošanu. T.i. veikt darbības (kas automātiski ir varonīga cīņa) lai auto pārvietotos. Pēc tam cīņa ar auto durvīm, tad biroja durvīm, tad cīņa ar mēteli un visbeidzot dator ON podziņu :D

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

nu daudz jā.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

gan jau būs tādi, kas nemaz nespēs emigrēt

< 1 ... 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 ... 146 >

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti