Nu, visiem mums savi trūkumi ![]()
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Nu ar tiem skolotājiem man tiko bij gadījums. Mūsu ciemā bija kkāda diezgan laba deju grupa bērniem. Domājam painterēsimies, jo bērns jau paliels, kkas jādod papildus apgūt. Zvanam attiecīgajam pedagogam - nu itkā nē, nav. Īsti nevar saprast. Izrādās, ka viņa nav potēta un īsti viņu negribot redzēt pašvaldība. Gan jau viņa ar saviem vecajiem bērniem kkur, kko veido, bet mūsu miestā - viss nav nekā. Lūk tā, tāpēc labākie, pieredzējušākie pedagogi var neuztraukties par darbu un absurdām prasībām.
Te nu neiet runa par prāta spējām un es runāju vispārīgi par politiķiem. To jau tev Vali vajadzēja saprast. Es vispār piedāvātu variantu, ka pēc katrām vēlēšanām arestē visu MK ar premjeru. Tur lūk lai izmeklētāji ceļ gaisā visus kompramatus un kas spēs atmazgāties, tad tam ministram var iedot beztermiņa atrašanos tajā krēslā. Pārējie lai cieš. Vietā jaunus saliek un tā līdz brīdim kad tik premjers jāmaina, ja vajag. A par Gobzemu. Viņš tak ir populārākais politiķis, to tak var redzēt arī šeit. Ne par vienu politiķi atsevišķi topiki nav izveidoti. Tie citi politiķi vienkārši parādās ar kko uz īsu brīdī, bet Gobzems ir mūžīgais dzinējs. Tas gan nenozīmē, ka viņš nav jākritizē.
Piekrītu MSH Jābūt kkādam sado mazo lai slavētu, cildinātu politiķus. Kāpēc? Politiķim ir jācieš! Tāpēc man galīgi nav saprotams ka Gobzemu var apdirst, bet Pavļutu(ierakstīt vajadzīgo) nē.
CSDD ir uzpūsts sūds. Šodien aizeju paņemu numuriņu pusdienslaikā, Jēzus Marija - 200 cilvēki man priekšā lai tikai samaksātu un dabūtu to lapu. Jābrauc meitai uz skolu pakaļ, varētu paspēt un varētu arī nepaspēt. Prasu vai kkur CSDD vietnē nevar redzēt to rindas virzību. Nē nevarot. Doh priekš kam jāveido kkādi jautājumi, klipi, ja tik aktuālu un reizē elementāru lietu nevar izdarīt. Lidostā arī bieži reisi kavējās, tāpēc man nav tur jādirn. Es varu onlainā izčekot kas, kad ielido vai izlido. Noslēgumā izbraukāju visur kur man vajag un vēl kādu stundu gaidīju kamēr tieku iekšā pašā apskatē. Karoče no 12.30 līdz 17.30, ja es tur būtu vislaik sēdējis.
Ziņoju. Noklausījos A/Par Podkāstu ar Pabriku un Golubevu(vada Ījabs) neviena vārda par šiem iepirkumiem. Ziņas TV arī klusē
Visticamāk katls pie Limānas ir noslēdzies Два подразделения ЧВК «Вагнера» и Кубанский полк перестали выходить на связь в Лимане. Под Лиманом сейчас разыгрывается последняя драма в путинской ситуативной/бесплановой эскалации в его войне, пишет австрийский военный аналитик Том Купер.
Viens koments no tg
Укронацисты запустили дельфинов диверсантов, обученных старцами сионистами в тернопольских озерах.
Heh, visu jau var norakstīt uz līkrocību, bet 2 trubās vienlaicīgi? Tā ir sabotāža, palaida vienu ūdenslīdēju, kas kko tur saspridzināja/sabojāja. Katrā ziņā rezultāts viens - vācieši apejot aeiropas valstis pa tiešo nekādu gāzi nesaņems. Īkšķis gaisā!
Urā, beidzot vāciešiem būs jāatliek cerības uz kkādu gāzi no Krievijas. t.me/c/1322277525/18514
Te par Skultes termināli twitter.com/martinskveps/status/1574618342215847947?t=z1RSuaHoV0vWsKrPEG2YSA&s=19
Valsts iepirkums. Krievijā steidzami(4 dienu laikā) iepērk jodu.
Suns zin ko ēdis
t.me/c/1307866449/25321
Man jau izskatās, ka Krieviju lēnām bet nenovēršami pieved pie kkāda taktiskā bumbas sprādziena. Tjip tak teātrī suflieris saka priekšā aktierim, kas viņam jāsaka. Pats aktieris ir tikai tēls, kas jāparāda skatītājiem. Savukārt aktieris(Krievija) visai pasaulei rāda cik neadekvāta viņa ir. Nu tā, lai pat aborigēnam Austrālijā nerastos jautājumi kāpēc ir jābumbo Krievija. Feigins tak teica, ka RU domā, ka ASV visi ģenerāļi staigā zeķubiksēs un ir pārbijušies. Patiesībā tur ir pilns ar vanagiem, kas par savas karjeras augstāko punktu uzskatīs iespēju sabumbot Krieviju. Nu tā man izskatās, traģikomēdija.
Tā tas varētu būt, bet tik nav skaidrs kāpēc ES būtu tādēļ jāsabrūk? Šobrīd tak Latvijai, Baltijai un Polijai ir atšķirīgs skatījums uz migrāciju no Krievijas. Vai tad tāpēc sabruks ES? Vienkārši politiķi savu dienaskārtību, idejas bīdīs tālāk un centīsies lai to pieņem, atbalsta arī citu valstu politiķi. Varbūt Meloni uzspiedīs uz Makronu , Šolcu lai tie beidzot tankus iedod Ukrainai. Līdz šim tur tai Reiropas lielajā trijniekā tāda šļaugana tā pozīcija. Viņa ir to Makronu jau iepriekš kritizējusi.
Es runāju par saistību ar Orbānu. Piemēram var brīvi pateikt, ka Ogres mērs ir liels Orbāna piekritējs. Tāpēc sitīsim viņu ![]()
Varbūt tur ir kkāda Putina mnagohodocvočka, bet nu Meloni pat atrodoties opozīcijā aktīvi atbalstīja ieroču piegādes Ukrainai. Konkurenti, cik zināms, mēdz speciāli izcelt kkādus pusizdomātus faktus. Dzirdēts par Trampu, Orbanu utml.
Kādā ziņā viņa varētu sabrucināt ES.? Es jau tw padiskutēju ar vienu Itālijas eksperti. Viņai tiek piesieta kkādāa saistība ar Mussolini. Kas manuprāt ir parasta birka. Lielākā brēka, man liekas, ir par LGTB, kas arī varētu nozīmēt to itkā vienoto Eiropas pozīciju. Par LGTB maršiem Itālijā var aizmirst. Tāpēc arī tāds satraukums.
Ko eksperti saka par Itālijas vēlēšanu rezultātiem? Antivakseri uzvar! Ja kas, man liekas, ka Meloni partija ir atspulgs Berņa BSL. Identiski uzstādījumi - atbalsts Ukrainai, obligātās vakcinācijas noliegums, LGTB praidi ņem brīvdienas uz 4 gadi utt.
Limānai draud aplenkums twitter.com/antiputler_news/status/1573334869308047362?t=9yXP0SZuZJnuaP6-79tVUw&s=19
Mobilizācija un Azov apmaiņa ir saistītas lietas. Vienkārši tas ir kārtējais gājiens lai panāktu miera sarunas. Mobilizāciju veic lai parādītu, ka redz kā mēs varam sapulcināt vot tādu milzīgu skaitu. Tas nekas ka jau esošajiem nav bruņu vestes, klibo apgāde ar pārtiku. Tas viss tiek darīts bildei, kā jau viss Krievijā. Tjip mēs esam gatavi kara ugunskurā iemest visu, ja vajadzēs. Savukārt azoviešus apmainīja pēc Erdogan prasības. Krievi tak viņu bīda, lai tas piedāvātu miera sarunas. Kā tad es to izdarīšu, ja neesmu izpildījis iepriekš panākto vienošanos par azoviešiem. Tas ir burkāna un pātagas princips. Rietumiem tiks demonstrēti pūļi ar mobilizētajiem, kas var mesties uz ambrazūtrām un Erdogans mierinās, ka ir tak labās gribas žests. Azovieši atbrīvoti un varbūt lai novērstu to mešanos uz ambrazūrām, mīļā miera labad, varbūt vajag uzspiest uz Zeļenski? Tā arī visa loģika. Otrs krievu ģenerāļi jau brīdinājuši Putinu, ka nevarēs noturēt otru tādu izrāvienu, kā pie Harkovas. Tāpēc miera sarunas ir jāsāk tūlīt, lai novērstu kolapsu frontes līnijā.
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Uzreiz ir pieejamas dārgākās vai pašas plikākās versijas. Man tā bija ar Mazdas pirkšanu. Jāgaida 1-2 mēneši, sasolīja komplektāciju ar mazajiem ripuļiem bez 4x4 un pieņemamu cenu. Pēc kādas nedēļas signalizēju kur tad tas avans jāmaksā un tā..... klusums. Beigās sāk stāstīt par kkādām grūtībām utt. Vienkārši jāņem ir tas, kas uz vietas un protams tā ir dārgākā versija 4x4.
Tak skaidrs, ka jo tālāk, jo grūtāk būs kādu iesaukt. Tāpēc tagad, kad visi nav vēl attapušies, tiek grābti visi ko var. Galvenais sabāzt poligonos, jo no turienes paņems cik un ko vajag.
Latvji, brauciet kosmosā! Projektā Pirmie Latvijas 100 km kosmosā šodien palaista izmēģinājuma raķete
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
4
Neskatoties uz policijas brīdinājumiem par pārbaudēm, Līgo dienā liels skaits aizturētu dzērājšoferu
2
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
4