Zāles twitter.com/realNepareizais/status/1453288875376402433?t=zoGPfyY04B0fuOiTe-2hGg&s=19
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tojestj, jāredz no kurienes kājas aug visiem šitiem lohdauniem. dailysceptic.org/postcard-from-california/
650 pareizi atzīmē, ka šeit lielākā daļa runā par kkādām tehniskām detaļām. Tjip ko tur valdība varēja izdarīt labāk. Lohdauns jums būs visu laiku, ja piekritīsiet visām kreiso utopijām. Latvija ir tikai poligons eksperimentiem, ko pienene ar piekariņu uzcītīgi realizē. Identiski mēri kādi jau ir Latvijā tiks realizēti Jzēlandē, Austrālijā un tad jau arī britiem būs tā laime. Latvijas rezultātus neņems par pilnu, jo tur tak visu salaida grīstē korumpanti. Bet ieviest vajag tās pases.
Lordu atdarinātāji #eurovision youtu.be/CoXD2CexGrw
Šodien pie Pudnika studijā Kramiņš. Vēl neskatījos, bet tas vienmēr tāds uzvilkts čalis. Gan jau būs spraigi t.me/mainampasauli/10366
Hertzā varēs Teslas nomāt twitter.com/business/status/1452611160348504070?t=o4t7S1o8o9jGGynK9iKpeA&s=19
Priekš nevakcinētajiem pie mums radīta sistēma, kas viņus pasargā. Jāuzmanās ir no sertifikātu nēsētājiem, tie ir visaktīvākie braucēji, gājēji, tusētāji. Piemēram Skotijā tagad arī ieviesa visos masu pasākumos, kas turpinās pēc pusnakts, jābūt sertifikātiem. Tojestj uz Skotiju šo nevar attiecināt, tur nevakcinētie tikai tagad naktsklubos netiek iekšā. Bet pie mums tak tas ir pats par sevīm 24h diennaktī.
Es tak tev teicu - tikai teorētiski.
Vakcinētie jūt tādus pašus simptomus. Man sievai māsa savakcinējās un pēc kāda laika saslima ar Covid, 10 dienas bija nesadarboties spējīga. Vienkārši vakcinētiem ir atļauts likumiski izplatīt infekciju. Viņa tak ar to sertifikātu varēja iet kur grib.
Tas ir propagandas stāsts un propagandā kkas atbilst patiesībai, bet pārējais ir tā pati sazvērestības teorija.
Labdien. Šodienas britu tabloīdu apskatā interesanta ziņa par lietotu vs jaunu auto vērtību britos. Visizdevīgāk tirgot lietotās Dacia, tās tagad maksā 1-2 k dārgāk kā jaunas inews.co.uk/inews-lifestyle/money/motoring/second-hand-car-market-selling-for-more-dacia-land-rover-porsche-semiconductor-chip-1257893
Tikai teorētiski, viņi tak nekur nevar tikt izplatīt. Pašlaik par bezatbildīgajiem ir nozīmēti skolēni līdz 12
Cik esmu klausījies, tad no sākuma mājsēdes, pēc tam piespiedu izolācija.
You [the government] have got to recognise that we need a national mobilisation. You’ve got to recognise there is a health and care crisis coming over the next three or four months and accept it, acknowledge it and encourage the public to do everything they can to help. We may need to just get used to the fact that the booster campaign needs to happen every six months and prepare for that Rakstā par krīzi slimnīcās, bet galvenais ir atklāsme, ka būsterīši būs jālieto ik pēc 6 mēnešiem www.theguardian.com/world/2021/oct/23/uk-government-paves-way-to-bring-in-tough-plan-b-covid-rules
Info bij tāds, ka abi ar sievu devušies uz Turciju, atveduši Covid un viņš slimnīcā apmeklējot sievu noķēris stafilokoksu. Tojestj, radinieks bija sieva.
Nevaru nepadalīties ar ekspertiem twitter.com/guntarsv/status/1452116573423026182?t=krXfCYgwUzuZyqn1qDUkxQ&s=19
Skotijā 49 g v sieviete paralizēta pēc Astras www.dailyrecord.co.uk/news/health/mum-needed-life-saving-surgery-25283561
Labrīt. Britu ziņas There are already more than 100,000 vacancies in the adult social care workforce in England, and it has been reported that the government’s own estimates suggest that up to another 100,000 workers could leave the sector because they are not fully vaccinated. inews.co.uk/news/uk/care-home-managers-vaccine-deadline-1264543 Neskatoties uz milzīgo vakcināciju tur tā pat ievieš obligāto vakcināciju mediķiem, skolotājiem utt. Viss kā pie mums. Ja jau britos iestājas kolapss, tad kas gan sagaida mūs?
Viņu gan beigās savāca(Sk beidzamās 11 minūtes) ![]()
Raimo šodienas tiešraide no MK protesta fb.watch/8PS_FJRXOX/
Kā jūs domājat - mājsēdes laikā jau drīkst pēc 12.00 atvērt aliņu?
Labrīt. Viņš te tiek pieminēts tādēļ, ka tā jāizskatās preses, sabiedrības ziņai par kāda nozīmīga cilvēka nāvi. Tā nav jāpataisa cirkā, politiskajā spēlītē. Savukārt tu droši apgalvo, ka nav nekāds Covid, jo tā tev televizors neteica. Ar ko, kāpēc jau tu arī neatklāj. Ja nedaudz sekotu, tad pamanītu, ka Saeimā atkal aizgāja attālinātā režīmā strādāt. Interesanti, diez kāpēc?
Kko līdz galam nevāri. Ziņās vispār neko nevajadzēja tādu teikt. Info par mirušu cilvēku, klusuma brīdis. Nesaproti, ka ziņas iešāva savā kājā?
Latvji, brauciet kosmosā! Projektā Pirmie Latvijas 100 km kosmosā šodien palaista izmēģinājuma raķete
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
2