Ja grib pie luksoforiem izcelties tad jāpērk pilsētai domātie autiņi. Diez vai tāds ir dīzelis.
Mana KIA Ceed 1.6 benzīns bezbožna ceļ krustojumos, bet ātri jau tas viss beidzās. Ja brauc uz 60 jau neko tur pacelt nevar, jo nav vajadzīgs, nav domāts tam.
Kāpēc tādiem spameriem neliek banu?
Te ik pa laikam kkādi Nigērijas prinči uzrodas, tos bano. Ar novēlošanos gan.
Marinas rakstā tieši pieminēts, ka zāles ir. Lasi!
Tagad intereses pēc iegāju Marinas FB, ko ta šī raksta. Tak mūsu žurnālisti nosprieduši infu no viņas , šī jau 3 dienas atpakaļ ielikusi rakstu
m.facebook.com/story.php?story_fbid=6313919165317236&id=100000976463021
Pareizāk būtu teikt - trauksmes cēlāja
Manuprāt kļūda Babra izteicienos par prezidentu. Neesmu dzirdējis to Mamikina interviju, bet Babris un daudzi citi opozicionāri norāda uz nevarīgo prezidentu, kas nekādi neietekmē Saeimu, jo tie tak viņu iecēla. Atiecīgi labi zināma prasība pēc tautas vēlēta prezidenta. Savukārt šis jūtūberis uzzīmē akopalipses ainu, kur kāds ierāpsies prezidenta krēslā un nodibinās autoratatīvu valsti.
Tad vēl tiek izvilkts Belokoņs. Viņš tak jau sen ir valdībā! Sen jau viss ir pārdots www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/ar-berka-un-belokona-lidzdalibu-nodibina-biedribu-latvijas-attistibai-tas-vaditajs-repse-neizsledz-partijas-izveidi.a14907/
Aldis ziņo, ka esot uz pēdām Levitam. Šamo ievēlēja par Neatkarīgo frakcijas vadītāju un 1.oktobrī tie tiekoties ar Levitu.
Tas bij spainim domāts.
Ja atceries tad gadu atpakaļ Pabriks solīja iegādāties mobilo hospitālī un steigties palīgā apkarot Covid.
Atbilde ir gaužām vienkārša - nauda aizies visādiem x cilvēkiem, kas tur strādās, savukārt testi tā ir štelle - nauda aizies saviem cilvēkiem. Testos tak var ieskrieties, var testēt pat klaiņojošus bomžus. Ķersim uz ielām un testēsim, ja neviens neies uz veikaliem testēties.
Aivis brīdina, ka jāsagatavo siltās drēbes un jāiepērkās lielveikalos t.me/mainampasauli/9224
Atceraties nesen Aldis iemetu infu par vienu Vienotības Straupes pacientu? Izrādās, ka tas ir Blumbergs, pārbēdzējs m.pietiek.com/raksti/karina_valdiba_atkariga_no_viena_konkreta_zupas,_skandaletaja_un_delirija_upura/
Painteresējies pie tur esošiem britiem cik maksā alus kauss tur un cik britu pabā. Briti tur dodās jo ir lētākās paketes atpūtai Grieķijā. Ko viņiem vajag - sauli, jūru, lētu alu un ballīti visu nakti. Ja tas ir 50% lētāk kā Krētā vai Kiprā, tad dodas uz Zakintos.
Sapratu no kurienes kājas aug par Putinu. Tā viņš atšuva Rahmonu un paziņoja, ka Dušanbē neieradīsies. Tjip Covids klejo apkārt.
Tas gan neietekmē tikšanos ar Asadu.
Nu un tai intervijā nekā tāda nav ko vajadzētu komentēt.
Vēl tavu linku neesmu atvēris, bet kas tā par dezu par Putinu? Viņš ieradās uz Zapad mācībām un šodien tiekas ar Asadu Maskavā. Beidz lasīt visādus kreisos portālus 
Jā un tur piekļūt var tikai ar tām laiviņām, kas foto. No augšas var skatīties bez maksas 
Tā sala ir populāra(lēta) britu dzertuve. 60-tajos to salu nopostīja zemestrīce un tur sacēla lētus hoteļus ekonomikas stimulēšanai pēc katastrofas. Galvenais tūrisma apskates objekts - nogrimis kuģa vraks. Tā sākās masveidīga britu invāzija, tur uz katra stūra būs kāds pabs.
Te vispārīgi topiks par Covid, ja kas. Pie tam tai salā nekur īpaši tālu nevar aizbraukt, daudz benzīnu neiztērēsi 
Tev ir vienkārši līki pirksti 
Aktuālā aptauja. Balsojiet!
t.me/mainampasauli/9174