Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Labdien. Lietuvā no šodienas sākas apertaīds light. Tirzniecības centri, nepārtikas veikali un kafejnīcas antivaxeriem ciet. d3kulubvlkp4od.cloudfront.net/news_/world/2873.html?tw

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Skatos, Šīris turpina audzināt furažkas

Tēma: Gobzems

Aldim dāvina maizi!

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

msh rakstīja: Tu tikai piemirsi vienu sīkumu - ir runa par dīzeļiem - tavi hujdaja ražotie akmenslaikmeta bitsumišī motori, kā jau parasti benzīnnieki, stumdoties patērē vairāk, un uzsilstot atkal patērē vairāk. Ja ne kvēpu filtri un tamlīdzīgas figņas, tad dīzeļa specialitāte kā reiz būtu tā stumdīšanās pa pilsētu.

Hyundajam ir arī labi dīzeļnieki, ja kas

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

t.me/mainampasauli/8964

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Tak bija kkur virsraksts Telaviva(ISR) šobrīd ir Covid galvaspilsēta. Nu ne jau tur nevakcinētie to kovidu tur izplata

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Bernis pie vakcinācijas upuriem t.me/BernisArturs/447

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Točs bļauj t.me/mainampasauli/8890

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Tak tie ir trases patēriņi, parasts cilvēks tak tā nebrauc. Šodien paspēju nostumdīties pa Pārdaugavu, jo pārvadu uz lidostu remontē un tur bija sastājušies gara rinda. Braucu uz Imantu un domāju nu neiešu tak es tajā rindā stāvēt izmetīšu loku pa āģīti. Nu murgs, visa Imanta sabraukusi uz tā gaisa pārvada, kas iet uz centru. Karoče tur stabili patēriņam vismaz reiz 2 vajag būt, salīdzinot ar Kasiņa trasi. Un es nemaz par centru nerunāju.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Domā, ka es tev kādu šņagu dodu!?

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Ja spriež pēc šārēm FB, tad ne ar ko neatpaliek no slavenā AG live strīmiem

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Točs ar Pļaviņu brauc uz slepenu tikšanos un dod jaunākās instrukcijas kā rīkoties tālāk. m.facebook.com/story.php?story_fbid=551238629447769&id=100000265934705

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Vītols par skolu twitter.com/guntarsv/status/1431813709886808066?s=19

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Jāzeps Baško šeit sniedz izvērstāku analīzi twitter.com/JB4LV/status/1431707238549311490?s=19

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Tu tak vari pazvanīt uz SPKC, uzjautāt.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Šīri, Šīri tak protams, ka visi tiks iekšā. Tie testi tak paši par sevi ir bezjēdzīgi skolās. Ne jau viņus ievieš lai kādu nelaistu skolā. Tā ir parasta naudas apgūšana un ērts līdzeklis lai ieviestu jaunu lokdaunu. Iedomājies - katru nedēļu skolas atsūta skolnieku sarakstu, tu saliec vajadzīgās atzīmes un par to saņem brangu piķi.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Skolnieku ziņas. Mūsu līdzekļu izplekarēšana uzņem apgriezienus t.me/mainampasauli/8707

Tēma: Gobzems

What?!

Tēma: auto pasūtīšana no ārzemēm

kasinsh79 rakstīja:

DALJNOBOJS rakstīja: Es nostrādāju uz traļa 3 gadus atvilkti no Vācijas pāris tūkstoši autiņu. 2.5 gadi pagājuši varbūt kas mainījies. 1) lielākai daļai "iepircēju" ir savi čomi ar ko sadarboties. cik godīgi? Labs jautājums. Mans bijušais darba devējs bija tipisks Lietuvietis - saproti ko es ar to domāju 90% šrots. Daļa Rumbulas un Kauņas vāģi no turienes nākuši. 2)Vācijā labs vidējās klases autiņš tipa golfs (kompaktvens, mazaijs parketnieks) maksās pat dārgk nekā pie mums. + Atvešanas pašizmaksas ap 600-800 eiro + komersantam iz uz kautkā jauzvārās. Lēti un labi var nopirkt autiņu ar lielie CO2 izmešiem un vecu luksu ar dārgu apkalpi un apdrošināšanu. Vēl ir variants ar dīzeli, jo dažās pilsētās ar tiem iebraukt nevar, bet pirmais vilnis noklusa jāgaida kad dīzeļus aizliegs kāda cita lielpilsēta. *)Ko to gribi nopirkt? *)NEKĀDĀ GADĪJUMĀ NEILAIDIES DARĪJUMOS AR BRAĻUKAS. *)Mans ieteikums ideālais varints, pirkts jauns Latvijā līzingā, būsi otrais īpašnieks LV ar skaidru vēsturi un reāliem dīlera apkopi.

Bravo! Uzrakstīji visu reālo dzīvi.

Viņš uzrakstīja parastā pārvadātāja pieredzi. Bet tagad visi pērk autiņus izsolēs, nevis staigā pa tirgiem. Ko tas nozīmē? Pircējs nekad 100% nezinās par šo autiņu visu. Atnāk uz Latviju, tad skatās un saremontē līdz pārdošanas stāvoklim.

Tēma: Palīdzat nopirkt auto. Nevaru izvēlēties!!

Tak tāda ir visu uzņēmumu politika. Autiņi tiek lietoti 5,6 gadus un tad pirkti jauni. Identiski mana radiniece izpirka LMT darba auto. Atšķirībā tikai tāda, kablukus un vieglos ar kravas kastēm ne visi darbinieki vēlēsies sev privāti iegādāties. Bet kkādi sedani, parketnieki tak izpērk paši darbinieki un līdz izsolei, publiskai pārdošanai nemaz nenonāk. Visos lielajos uzņēmumos ir auditi, kas arī novērtē, ieraksta bilancē to aptuveno vērtību.

Tēma: Gobzems

Diez, kurš tas ir? Viņu jau nav daudz, man jau liekas tas lauķis no Preiļiem, kam Knabs šuj lietu. Nabags gan jau pandēmijas laikā nodzēries līdz baltajām pelītēm

Tēma: Gobzems

Aldis ir labs t.me/aldisgobzems/3113

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Es jau tw šitoskaidroju. Tā pirmkārt ir reprodukcija un tādējādi nekā unikāla tur nav. Otrkārt, grafiti mākslinieki rada darbus par aktuālām tēmām sabiedrībā nevis vienkārši ar puķītēm vai zvēriņiem izglezno sienas. Vienkārši LV ir tik daudz atpalikušu cilvēku, kam vāja izpratne par to, kas ir grafiti. Var jau Rembranta vai Pikaso reprodukcijas zīmēt Ķengaraga 9 stāvenes padjikā, bet diez vai tā būs māksla. Kkas unikāls.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Labs twitter.com/MatissJekabsons/status/1430863298723975175?s=19

Tēma: Gobzems

Aldis nebeidz pārsteigt twitter.com/AldisGobzems/status/1430991111351320579?s=19

Lasītākie raksti

Jaunie raksti