Nu, par šādiem gadījumiem arī esmu dzirdējis labākās atsauksmes par Forester, bet praksē nav sanācis testēt. Bet ja jau tik maz brauc un par izbraukšanu no valsts(tālie gabali) nedomā, tad jau var arī ņemt ko mazāku(ekonomiskāku)
Piemēram šādu m.ss.lv/msg/lv/transport/cars/suzuki/ignis/odhgj.html
Vot, vot tā te cilvēkiem sapūderē smadzenes šitādi tirgotāji. Es personīgi braucu ar 2008.g. korejieti, viss strādā. Pag gadā izkrita tas plafons kur salona apgaismojums, briļļu maciņš. Vēl uz stūres un ātruma kloķa manāmi nodilumi. Tie arī ir vienīgie elementi ko laika zobs ir uzveicis.
Franču dīzelis smaržo, ne dūmo 
Arī Jānis līdzīgi Viesturam izsakās par karu t.me/mainampasauli/8551
Heh, atcerējos, kur palikuši mūsu vizieru ražotāji. Pats kkur pavasarī redzēju LTV reportu par mūsu vizieriem, ar tādu lepnumu stāstīja. Agrāk arī Maksimās, Rimi pārdevējas ar tādiem sēdēja. Tagad kkā neredz. Vai čaļi vēl ražo, nav bankrotējuši?
Nu kāds mans viedoklis, ja šo ziņu uzzinu tagad? Protams, ja arī tas uzņēmums tur nebūtu, tāpat rastos jautājums - kas un kā tik ātri var sagādāt miljoniem testu?
Tā, beidzot arī Viesturs izlicis pamatīgāku materiālu. Vislaik tik bija dzirdamas tādas atsevišķas frāzes, tagad labi saprotams ko domā par šo tēmu www.viestursrudzitis.lv/ir-kars/
Nu, lai atbildētu uz tavu jaut, tad man būtu jānoklausās tas radio raidījums. To es diez vai darīšu, tik norādu tendences. Tviterī smējās par Bogustova reportāžām no tā mītiņā, tagad Aldis atradis melus Tompsonam. Tās ir šī brīža tendences žurnālistikā.
Un arī otrādi - vaksēties gribētājs nav nekad sastapis to pašu ārstu, medmāsu. Viņam jau tikai vajag sertifikāts. Kāda starpība kas un kā to procesu veic. Galvenais ir klienta ērtības - bez rindām, stresiem.
Kāda starpība kā viņu sauc? Galvenais ir jābūt pieejai vakcīnām un datorizētai sistēmai.
Tur jau tā problēma, ka nav nekāda viltošana. Viss ir tīrs, kā ikdienišķā vakcinācijā. Vakcīnu tirgonis savāc vaksēties gribētāju datus un nodod tos ārstam, tas savada kompī un izlej nepieciešamo daudzumu vakcīnas izlietnē un pēc nedēļas klients saņem savu sertifikātu. Ja tas nav ģimenes ārsts, tad viņš nemaz tos cilvēkus nekad, iespējams, nav sastapis. Tikai bizness
Viņi tak nezina kuri viltoti, kuri nē. Ir tik pieķerti ārsti, kas gatavoipar samaksu veikt šo pakalpojumu. Kā tā viņi vispār to uzzinās, ja ārsts nav veicis kādu skurpolozu uzskaiti? Visticamāk paņem naudu, savada datus un aizmirst par tādu cilvēku. Varu dot 99% ka vismaz tuvākajos gados neviens to. Arī neuzzinās.
Bernim laba reportāža no Brīvības pieminekļa. Pat invalīdi ar ratiņkrēsliņiem atnākuši www.facebook.com/BrivaiStipraiLatvijai/videos/580814289993871/
Skatos, iauto publika kārtīgi sašūmējusies. Nāk ārā patiesa ekspresija, kā teica klasiķis - no iekšām 
Es tik atgādinu, ka pasākums pie pils 18.08 nav atcelts. Ierašanās OBLIGĀTA
Viņam vēl jūtubā kanāls, bet tur maz video. Šis vēl nav
Par tām barikādēm. Šodien Sigurds Graudiņš vadīja antivaxeru pasākumu pie Brīvības pieminekļa. Viņam barikāžu piemiņas medaļa un skaļākā balss visā Rīgas apkārtnē. Vecs jau, bet nu ņemās kā bullis 
Nu ja pārkarsēji motoru, tad jau agri vai vēlu viņu nāksies mainīt. Motora cena, gan jau ka nav īpaši dārgi no šrota donors.
Jautājums nebija par aptaujas statistisko cilvi, bet par prezidentu. Ko saki?
Te vislaik dominē Gobzems vai Pavļuts, bet ko eksperti saka par prezidentu
t.me/mainampasauli/8169