Nu, jā, tā varētu būt, jo es tak neesmu Dievs. Es vienkārši dodu info un maz izdaru kkādus kategorisks slēdzienus. Un, manas personīgās domas nav tik svarīgas, kā viedokļu līderiem.
Piemēram, zemāk Valis iepostējis kkādu NY times rakstu un ir sašutis. Līdzīgs kontents un cipari jau pāris dienas grozās visādos antivax forumos. Tojestj, to jau esmu lasījis, lai arī šeit neesmu izlicis palagus.
Tu tagad gribi iztēloties lielāks nekā esi. Kurš tev teicis, ka es pirms gada nelasīju to forumu?
Iesaku pusdienlaikā nelasīt tvnet un nebojāt apetīti
Jālasa ir Bernis!
He, he Icik, čipošana aktuāla visos laikos 
Hodos īsi un saprotami par čipošanu youtu.be/Dwh5_o98WgU
He, he tiko lasīju Gobzema piezīmi par alko patēriņu(esot lielākais ES). Acīmredzot poļi arī seko viņa rekreācijas programmai un dzērājus nelaiž 
Es tak pats biju pag. nedēļā Lietuvā un šeit rakstīju, ka nav nekādas pārbaudes. Ievēroju atšķirību lielveikalos. Ja vakar Spices Rimi pie ieejas garlaikoti stāvēja apsargs un kontrolēja iekļūšanu ar maskām, tad Lietuvā neko tādu nemanīju. Tur diezgan brīvi, bet jāsaka, ka 99% tā pat nēsēja maskas iekštelpās.
Nu, es kā universāļu cienītājs ik pa laikam uzmetu kāru aci tiem akordiem. Man viņš derētu, riktīgs lielceļu šķūnis.
Es jau īsti nezinu kur viņš taisās braukt. Ja mežā tad tak iedevu alternatīvu - Forester ir pietiekami vienkāršs un iet cauri visiem meža ceļiem. Tai volvo esmu pasēdējis, maziņš likās. Forester jau arī nebūs tik ietilpīgs kā Akords.
Un kāds komforts, te jau jāskatās lai mašīna ietu un nebūtu nojāta. Jo vienkāršāks vāģis, jo komfortablāk 
Honda Acord universālis, bet viņš būs pāris tk dārgāks.
Nu vēl zināms, ka Subaru Forester ir īsts mežinieku auto. Bet, man liekas, tas būs vēl dārgāks par Honda.
Viņa jau ir lokomotīve, viņa no jebkura veidojuma tiks.
Nu vienīgais Kaltenē ir tā jūsu Jūrmalas picērija, labas picas.
Sarunā ar Normundu Namnieku naktsmājas, gan jau svaigas zivis un pirtiņu ar var sarunāt.
twitter.com/2N_ICEBOX/status/1418993244004827136?s=19
Kā auto cienītājam obligāts apmeklējums ir Ārlavas bānītis pie meistara Igurda. Viņam kolekcijā arī 2 pašbūvēti retro auto. Ja brauc no Rojas tad kādi 15km un pagrieziens pa labi uz Ārlavas baznīcu
meistarsigurds.lv/arlavas-banitis/arlavas-banitis/
Pie Ventspils ir kkādas dzirnavas, kur esot laba virtuve, bet pats vēl neesmu bijis. Pa lielam visur tak tie ēdieni vienādi, nekā īpaša.
Vēl jau ir Bernis. Visi varianti iespējami
GB12 favorīte atgriežas politikā. Nu tik būs, nu tik varēs tenkot t.me/mainampasauli/7545
Cik es esmu dzirdējis mums D variants ir 75%.
Britos(ne Anglijā), jeb apvienotajā karalistē, līdzīgi.
Bernis analizē: "Viņiem būs jāsēž"
fb.watch/6YJnZsHm5-/
Labrīt! Reku, RU smuki tīra policijas rindas youtu.be/bqclZad4_tA
Kad mēs varēsim apskatīt vietējo policiju apartamentus un ievērtēt viņu gaumi?
Nekādus apmaksātus testus. Šodien biju Lietuvā bez nekādiem testiem, pat vienā veikalā iespēros bez maskas. Bet es tā tur aizbraucu reizi gadā, bet ir cilvēki kas katru nedēļu braukā. Krakova hrena man būtu jāapmaksā 48 testus, teorētiski?
Viss ir jālaiž uz pašizmaksu, arī vakcīnas. Bija tak ziņa, ka viens jau paspējis ar 4 dažādām vakcīnām izpotēties. Nu un kāpēc man būtu šādi cilvēki jāsponsorē?
Valentīns tagad pa telegram aktīvi ņemās, jau vairākas grupas uztaisījis. Katrā ziņā interesants pipars, jau pašā nosaukumā ieliek kko inčīgu "Nevakcinēto zīņas"
FB lkm galīgi pametis, filmē tik tok un dalās telegram
t.me/TVFonline/805
Tā itkā daudzi rīdzinieki izklaidējas. Ikdienā apzinīgs klerks, brauc ar kkādu pasātu, bet brīvdienās šams kāpj kkādā Dodžā un mauc uz mežu.
Vispār man te ziemā sanāca saruna ar vienu Pierīgas mežu iemītnieci. Šai ir zirgu stallis, izmanto tās meža stigas, celiņus staidzināt zirgus. Lielākā nelaime esot šitādi mežu braucēji, kas uzķīlē savus džipus un brauc postīt tos meža ceļus. Viņi ar kaimiņiem mēģina piefiksēt modeli, numurus un nodod info policijai. Taka es neteiktu, ka būs droši ārdīties par mežiem.
Vienu esot tādu saķēruši, bet tas savu vainu apzinājies. Dedzis mežs un pažarnieki ar savu tehniku netiek klāt, jo šitas rallists uztaisījis to ceļu neizbraucamu. Tad šams ar savu džipu vedis tās trubas uz ugunsgrēka vietu, lai var pieslēgt ūdeni.