Braucu ma#īnā pa Kurzemes piekrasti un klausos reklāmu "plešs nedzen sviestu" Kādi tur daudz varianti par ko šie lauksaimnieki nobalsos un vēl sacēlās kājās citus. Noteikti minimālās iespējas Aparistiem, bet ZZS pirksts gaisā
Nu, protams, Gobzemu arī nevajag izslēgt 
Tak tu pieraksti marku, motora tilpumu. Jau otrais topiks un viss tas pats
Aaa jā Ad blue, jāmaina savlaicīgi degvielas filtrs tad nesprāgs sūknis.
Nu, vēl paredzētas ir tikšanās ar vēlētājiem. Tur arī uzklausa un pēc tam lpaceļ parlamentā sasāpējošos jautājumus. Teorētiski kāds vēlētājs pa sūdzās par vakcinācijas centrā darbu, Gobzems pārbauda, fiks~ un ziņo parlamentam.
Nu, tas tā pa smuko, uz papīra būtu.
Man liekas, ka Šīrim būs taisnība. Tipisks ierēdņa jautājums, tjip načaļņiks nav devis atļauju, paredzējis tādas pārbaudes. No sākuma jāsaprot kā strādā parlamentārā sistēma
Pozīcijas deputāti ieceļ, izveido, vada šīs valsts iestādes, bet opozīcijas kritizē, pārbauda, izgaismo nepilnības tieši tajās pašās iestādēs. Savādāk nemaz nemēdz būt, ja neņem pa piemēru Lukašenko utml. demokrātijas.
Nebija nekāds filmētājs. Viņš nolika telefonu uz galda un teica, ka māsiņu nefilmēs.
Deputāts ierodas parastā pārbaudē kā strādā valsts orgāni/iestādes un pārliecinās par trūkumiem, nepilnībām. Kas tur neparasts?
Tas tak nav svarīgi ko es gribu. Es skatos zilajā bumbā un redzu, ka Tu nevari atbildēt par ko balsos domājošais elektorāts. Katrā ziņā JKP būs grūtības pārvarēt 5% robežu un tas ir nevis tāpēc ka tā gribu, bet to rāda gan Rīgas, gan šie pašvaldību rezultāti. Nav jau vairāk ēnu ar ko cīnīties, vai uz ko novelt visas neveiksmes.
Tad jau sanāk, ka domājošā daļa arī balsos par Gobzemu 
A par ko var nobalsot domājošā daļa?
Zemniekiem tagad steidzami jāievieš šādi aģitācijas materiāli twitter.com/agitacija/status/1410506941479198720?s=19
Ja jau mēs te skatāmies zilajā bumbā, tad iemetīšu savas 5 kapeikas par nākotni.
Pašvaldību vēlēšanas skaidri parādīja, ka elektorāts ir neapmierināts, jeb sapīcis. Atnāca ļoti maz vēlētāju un visi panki palika Rīgā. Atiecīgi dominēja ZZS un Reģioni. Tāpēc paši lielākie panākumi tiek gaidīti no ZZS puses, Lembergs sēž un var droši vairs nebīsties balsot. Reģionāļi tik ietekmīgi nebūs, ja nu vien nesāks rādīt kkādas brīnumu lietas pašvaldībās. Jāseko Limbažiem, tur visai negaidīti reģioni ieguva vairākumu.
Tālāk nāk mūsu jaunās partijas - Šlesers, Gobzems, Bernis. Labs potenciāls savākt JKP, Saskaņas, KPV elektorātu. Nu, Atiecīgi ZZS, Šlesers, Gobzems, Bernis var savākt ap 60%. Diez vai būs daudzi, kas gribēs balsot par jaunajām nodokļa likmēm no 1.jūlija.
Aldis ir kā mūžīgais atom reaktors, nekad neatstāj nevienu vienaldzīgu. Itkā parastā vizīte vakcinācijas centrā, bet kā visi cepjās
Piemēram, ja kkāds Urbanovičs vai Bikše to pašu darītu, tad to pat neviens nepamanītu.
Izskatās, ka Aldis iet Laša pēdās. Tam tik tur bija sulīgāks materiāls ar pašu Juhņēviču, iesniegumu policijā.
Pārbaude vakcinācijas centrā t.me/aldisgobzems/2286
Kas tas pa palagu? Pastāsti saviem vārdiem, mums tak te nav izpētes komisijas. Tādas tik Saeimā dibina
Oho "tomiņš cītīgi lasa un pat komentē"
Vai tad tas būs pats 650-tais? Zemjostas tēmās aktuālas 
Tādas bildes vienā galapunktā nestrādās. Es vēlreiz saku - ja pa ceļam nebūs ko darīt, piestāt neviens 9 stundas nesēdēs mašīnā.
Jautājums tika uzdots praktiskos nolūkos. Ne jau katru cilvēku ieinteresē braukt ntās stundas lai skrieties pa šoseju ar citām mašīnām. Manā gadījumā es tiktu kancelēts. Tas ir kā lai paskaidro sievai, bērniem, radiniekiem doties uz Poliju? Kā lai ieinteresē n tās stundas sēdēt mašīnā?
Interesanti, cilvēki aktīvi postē 3-5 no rīta. GB aizplēsa uz Poliju, tagad Moto. Pastāstiet kāpēc tur jābrauc, kas jādara? Agrāk brauca kkādas šmotkas, produktus pirkt. Vai jūs tur braucat skrieties ar muskuļlāriem uz 200?
Tur gan nav minēts, bet visticamāk tas ir 1. 4 GDI turbo. Priekš tādas masas tā ir puška! Man ir 1.6 GDI turbo, bet autiņš kudi smagāks - Tucson. Es nezinu kur un kam vēl vairāk tos zirgus vajag. 1.6 parastais atmosfērnieks uz šosejas var just, ka nedaudz gurdens, kad uz 100 jāapadzen kāds