Nu, jā, tā var gadīties. Bet es tak tur braucu regulāri garām un regulāri to Getzu redzēju. Tas bija kādus 3 mēnešus atpakaļ. Diezgan droši varu apgalvot, ka rīt 8.00 tur tas Getz stāvēs
Un tas ir tikai pie vienas mājas! Padomā cik Rīgā māju 
Pie angļu ģimnāzijas katru rītu var redzēt Getzu. Man pat liekas tur 2 getzus esmu redzējis, vismaz Google maps rāda sarkanu un pelēku Getzu stāvam
Zuteņu iela 1
maps.app.goo.gl/iRZHHBDHadqSLaTQ7
Tur tak skaidri var redzēt, ka viena puse ideāla un otrā dabūjusi(kādreiz) kādu bojājumu, kā rezultātā viss izrūsējis. Gan jau kāds nošķīlis pa pakaļējo spārnu, durvīm. Tāpēc jau tās mašīnas pēc avārijām neko tējas, šodien spīd un laistās, pēc pāris gadiem bojātās vietas pastiprināti korodēs.
Un tilts tak arī ir maināmā detaļa, kuram tad tur nekas nerūsē?
Nē, tā nav taisnība. Virsbūvē nekādu rūsas pēdu nav, ļoti labi apstrādāti sliekšņi(nezinu varbūt no iekšpuses ir kkāda bīstamība), bet vāks ir tehnoloģiski nepareizi nostrādāts. Es jau vienreiz rakstīju, ka KIA visiem saviem autiņiem par velti uzsauc pretkorozijas apstrādi. Arī tas vāks tika pārkrāsots garantijas laikā, bet tas neko nedod un tur rūsa ir.
P. S. Varbūt tāpēc nav neviena youtube "Kā rūsē" izlaiduma par KIA?
Man ir aizdomas, ka bagāžnieka vāks ir visu to gadu korejiešu vājais punkts. Tur tehnoloģiski kkas nav pareizi izdarīts un rūsa ir neatņemama sastāvdaļa. Krāsošana, labošana neko nelīdz, jo rūsē no iekšpuses.
Latvijas īpašais projekts ir kūdras ieguves iznīcināšana(projektētā) R-Eiropā visi purvi nosusināt un CO2 nāk no lopiem, bet Latvijā no purviem. Atiecīgi tie ir kkā jāglābj, tas ir vismaz kūdras ieguve jāaizklapē.
Šodien tviterī viena Liepājas daktere stāstīja, ka gatava jau kārties. Apzvanot klientus un visur viens un tas pats - pagaidīs, paskatīsies
650, A par to baržu es noklausījos vienu sazvērestības teoriju. Tur ķip Turcijas, Izraēlas specdienesti glābj pasauli no Geitsa. Esot speciāli uzsēdinājuši to baržu. Tagad vēl tu paziņo, ka ēģiptieši arestējuši
Tātad esam glābti 
Īstenībā tas trolejbuss pat palīdzēja slāpēt to triecienu
Tur to kraisler šoferi vispār pārbaudīja, liekas ka brauc kkādā narkotiku mākonī? Nebūtu škodas ceļā apgāztu arī to trolejbusu twitter.com/DelfiLV/status/1381958644879687684?s=19
Un polo katrā otrā sētā gozējas.
Klausies, msh, tas tev nav nekāds golfs 
Tad kārotais i20 ir iegādāts? Apsveicu!
Stāsti kas pa motoru, ar ko apmierināta, kas pietrūkst?
Vai tad i20 ir paaugstināts klīrenss?
Kas tad piesāņoja, antivaxeru partizāni?
Vakardienas reida laikā tapa 2 iesniegumi policijā par Juhņēviču un vakcinēšanās centru. Kamēr tūkstošiem cilvēku vāc parakstus un cepjās internetā, tikmēr 2 čaļi rīkojas. Lūk
Teorētiski tikai. Ja viņiem būtu foto, video pierādījumi kā viņi kublā bez maskām brauc, tad mierīgi var aizturēt administratīvā soda/lietas sastādīšanai. Cik sapratu sods šoreiz izpalika
Bet, manuprāt, šobrīd bīstamākais antivaxerus LV ir šitas www.facebook.com/100014710185710/posts/1122708048229524/?sfnsn=mo
Cik jau viņš nervus ir pabeidzis vaxeriem. Bija Jelgavas slimnīcā, tad Ģirģenu pa filmēja, SPKC ēdnīcu uzlika uz ausīm, tagad viesojies Saeimā....... Kkāds materiāls top par banketiem utml
Izskatās, ka cilvēki šam ziedo arī, jo ir jau par ko. Visi izmeklējušie žurnālisti, neskaitot Bojāru, var tikai noskatīties un mācīties.
Tak par to twiterī vislaik zirgojas
Tikmēr Tallinā antivaxeri jau 11. dienu protestē www.facebook.com/olga.zaglada
Kas tur ir, negrib atgriezt?
Ceed, pilsētas karalis youtu.be/gcFJHi5q0aI