Nu, līdz Krimai būs japagaida Turcijai. ASV galvenais partneris ir Krievija, ne Turcija. Ar Turciju var tikt apspriesta Irānas sadališana, tā pati Gaza. Es domāju, ka diezgan viegli ar Erdoganu sarunās kas un kā.
Par Turciju es jau atbildēju. Mēs tak redzam, ka šobrid ķinieši tika izmesti no Panamas kanāla uz viens divi. Tieši tā pat mēs redzēsim pārbides Āfrikā, kur pilns ar visādiem Ķinas investoriem. Tur tiko Kongo paziņoja( ielūdza), ka ir gatava parakstīt līdzīgu līgumu par minerāliem, jo austrumos tur plosās dumpinieki, kas jau pāris pilsētas sagrābuši. Tur tieši ir reto minerālu ieguve.. Trampa komanda jau lido uz turieni.
Es tāpec rakstu, kā ar Ķīnu pārdalīs pārejo pasauli. Japānā tarifi nav lai varētu šo darbiņu padarīt. Te vienīgais Indijā ir neskaidras jautājums
Taisnība, bet tur mēs arī redzam pārbīdes burkāna virzienā. Turcijas vēlmes tiks atbalstītas. Cik tālu, pagaidām nezinu, bet jau ir paziņojums, ka ASV slēgs bāzi Grieķija pie Turcijas robežas. Turcija ar Erdoganu pēc savas būtības nevar būt Trampa ienaidnieks, tur nekādi Sorosi nav. Pluss vēl jau Irānas jautājums.
Lai varētu uzveikt pretinieku ir jādomā tā kā viņš. Tas ir jāzin kādi būs viņa nākošie soļi. Tāpēc es blakus topikā uzdevu retorisku jautājumu - kāpēc Japānā necieš no Trampa nodokļiem. Atbildes( pareizās) tur nesaskatīju.
Kas tad ir Amerikas galvenie ienaidnieki? Tās ir demokrātiskas uz liberālismu orientētas valstis. Nr1 ienaidnieks - Kanādā. Tas ir tas pats, kas Putinam Ukrainā. Nr2 - Eiropa ar dažiem izņēmumiem. Un tad tik nāk Ķina un šeit Japāna ir svarīga valsts. Tramps realizē tipisko pātagas, burkāna principu. Ar Putinu viņi pārdalīs Eiropu, bet ar Ķīnu visu pārejo. Putinam tiek piedāvāts burkāns, bet Ķinai pātaga un šeit Japāna spēle savu lomu. Savukārt Eiropā viņam nekādas patagas nav vajadzīgas un viss ir uz valdību nomaiņu. Tas ir līdzīgi kā tas bija Ukrainā ar tām prokremliskiem kandidātiem. Ir taču nepieņemami, ka Kanādu vada kkāds britu gubernators un britāniju kkāds Stārmers. Tak što Latvijā gaidām Lielo Vili.
Nu, dikti šaubos. Vienīgā pozitīva vēsts bija, kad Polijas prezidentam teica, ka no Polijas neizvedīs karaspēku. Tomēr visu R- Eiropu var iztīrīt. Nu tjipa visādi kreisie savēlēti, lai viņi paši sevi drošina.
Rīt, plkst 20.00(lkm) D.Trumps nāks klajā ar svarīgu ziņojumu. Visticamāk tiks paziņots par palīdzības pārtraukšanu Ukrainai un ASV karaspēka izvešanu no Eiropas.
Nu ražo jau arī tajā Amerikā, bet kādu pusi. Ja salidzinām Austrāliju( 30 mīl iedz) ar ASV( 300) tad eksportam būtu jābūt uz pusi lielākam uz ASV. Tur ipašā statusa ir tieši Japānā ražotie modeļi. Ir pat redzēti video kur salīdzina ASV saliktu Lexus(lkm) ar tādu pašu no Japānas.