Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 ... 244 >

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

OK, bet es tak uzdevu jautājumu - kāpēc jāpērk jauns dīzelis, ja jau patēriņa ziņā nav šķirbas? Tas ir tikai taksistam tas būtu aktuāli nopirkt par mazāko naudu kkādu dampi, lai ātrāk atpelnītu ieguldījumus.  Es ceru, ka vismaz savus bērnus ar to dīzeli nevadā?

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

A kas viņai būtu jādod, ja tā tiktu 100% uzl@dēta.man tagad telefonam arī 63%, domā viņš raitāk sāks darboties, ja uzlādēšu līdz 100!?

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Un aizrādījums par spamu. Šis ir jaunu auto topiks un Mitsu nekur netirgo jaunus, vismaz LV.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Nomiks brauc ar elektrisku Moku, ne plug iņ. Šitas jautājums arī bieži uzpeld šo hibrīdu sakarā. Kad tjip būs plug iņ variants. Atbilde - nekad, jo savādāk tā zaudē visus šī hibrīda plusus.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Baterija ir vienmēr pustukša. Neesmu redzējis 100% pilnu vai izlādējušos bateriju. Jā, bet OK, vari vēl uzrakstīt sev interesējošu jautājumu

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Aa CHR nemaz nav Honda. Tad viss augstāk attiecās uz viņu, tas ir cits hibrīds.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

CHR hibrīdam šis nav aktuālais parametrs(tas ir dīzelistiem svarīgi) , ja var saprast no manis augstāk esošā komentāra. Gan jau var atrast vēl pārīti hibrīdus, kas palīdīs zem šitā rādītāja, bet viņiem būs kārbas pārslēgšanās, diez vai tāds cēliens un EV klusums.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Bet nu jā, Nomiks arī kritis uz to kapeiku skaitīšanu un gatavs regulāri ņemties ar tiem vadiem. Šos hibrīdu pērk lai tev nebūtu nekāda dīzeļošana un tu varētu izmantot visas EV priekšrocības. Kāda vēl mode

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Kkādi izdomājumi Gan jau to cirvi arī var nopirkt ar parastu motoru, tā pat kā X trail. Vispār tavai zināšanai epower jau labu laiku pārdod Japānā un tagad pirmo reizi arī Eiropā. Amerikā viņš tiek tirgots tikai ar parastiem motoriem.  Un tu nepārvaldi tēmu, jo Nomika cirvja motors vispār nekādi nepiedalās nekādās slodzēs, viņš tikai ieslēdzas lai uzlādētu bateriju. Tā arī ir galvenā atšķirība no citiem hibrīdiem, jo galā rezultātā tev ir EV braukšana, kas nav jāuzlādē. Citos hibrīdos motors kurbulējās un baterija tikai palīdz. Līdz ar to EV braukšana nesanāk un kārbu arī vajag.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Atbilde gaužām vienkārša - hibrīdu pērk tāpēc, lai nebūtu jābrauc ar dīzeli. Ja jau nav nekāda starpība(būtiska) patēriņā,tad kāpēc būtu jāpērk dīzelis?

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Es skatos, daudzi jau ir noilgojušies pēc Dr. Berga. Un kā ar tām vakcīnām? Atbildes šajā video youtu.be/mkq5c-J_iPc?si=KB70qyjil-rkWitl

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Es visu šo lieko info neprasīju. Patēriņš ziemā nepalielinās, tādu mašīnu neesmu vēl redzējis. Laba mašīna tev.

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Lūk, pēc šīs ziņas izskatās, ka ASV tiek uzaicināta piedalīties karā pret Irānu. Ja cenas ies uz leju, tad karš ar Irānu būs neizbēgams. www.wsj.com/world/middle-east/saudi-arabia-israel-talks-riyadh-oil-increase-a25d6106?st=ccl0cd78vj6saqb

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Pag, tu gribi teikt, ka vasarā rullē ar 5,0l(pieņemsim) un tad iekurbulē to dīzeļcirvi 20.decembrī un tev rāda vidējo 5,5l? Mhmm, velna aparāts

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

www.youtube.com/live/vNYXSnNx9yY?si=PlUeFp6O9ZkE6V0X

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

spainis rakstīja: Ka tik nav tā, ka tā krusa veidojas no tām lidmašīnu atstātajām strīpām. Ne pa velti Mairis sacēla traci. Kaut kādi skolotāji ņēmās šo mācīt, bet kam tur taisnība, kas to lai zin...

Bet piekritīsi, ka tas tak vairs nav normāli?

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Gribēju parunāt par pasaules galu. Diez, tas jau ir klāt? Šobrīd manas mašīnas jumtu bombardē kkāda krusa! Cik ilgi tas turpināsies?

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Vēl ir tāda teorija, ka Izraēla ar Saūda ārābiju cenšas nošaut divus zaķus. Pirmais - atrisināt Gazas problēmu uz visiem laikiem. Kā to izdarīt? Noteikti ar viena paša Izraēlas karaspēka ievešanu tur nebūs līdzēts. OK, iznīcinās tur pāris teroristus, likvidēs ieroču krājumus un ko tālāk? Šeit var nākt palīgā SA ar arābu līgu, kuri izvietos savus mirotvorcus, lai tie teroristi tur atkal ne uzplauktu. Otrs - terorisms netiks izbeigts, ja netiks likvidēts galvenais sponsors Irāna. Neilgi pirms šīs epopejas Izraēlas gaisa spēki piedalījās manevrs Grieķijā, kur imitēja uzbrukumu Irānai. SA atkal tik būtu ar abām rokām par, ja tas notiktu. Tāpēc es ieteiktu skatīties kā turpmāk atzīsties Izraēlas un SA sadarbībā. Abi varianti ir pilnīgi reāli.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Nu, dīzeļa CRV jau arī ziemas apstākļos patēriņš aug būtiski. It sevišķi ja bieži tiek kurbulētsun braukāts pa pilsētu. Man jau interesē tieši hibrīds, kā tas jūtas ziemā? Izrādās, ka Nomiks nolicis to CRV uz goda pjedestāla un nemaz nekurbulē.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Atstāšu atsauksmi par hibrīdiem. Nissan X trail epower šorīt vidējais patēriņš 7,8l.Jāpiezīmē, ka ārā +3 rādīja un vasarā identisks ceļa gabals tika pieveikts ar 6,0l.Interesē Hondas hibrīda uzvedība šajā laikā. Aizmirsu gan kā godāt, bet viens šejienes eksperts ir iegādājies jaunu CRV, kam hibrīdsistēma ļoti līdzīga.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Pirmajā komentārā es vienkārši tulkoju dotā referenta teikto. Savukārt otrajā norādu, ka Bergs par šķiedrvielām īpaši neiespringst. Kā tad es varētu kko dzirdēt, Raimond?

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Babčenko twitter.com/StarshinaZapasa/status/1710922556318925111?t=J5EF9PF67yVgoibFSyH8Cg&s=19

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Ни один союзник ХАМАС, за исключением РФ, не имеет опыта применения дронов-бомбардировщиков против современных танков. Только Россия могла обучить ХАМАС этому, — немецкий политолог Сумленный

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Keto iesaka ēst arī zivis un olas, tā nav tikai nemitīga gaļas rīšana. Un ar Bradiju mēs jau pieskārāmies gaļai nedaudz. Nebūt nav tā, ka veikalos dārgākā gaļa būtu tā vērtīgākā. Viss augstāk kotējas orgāni(aknas, nieres utml) un ragi nagi - galerts, kur daudz kolagēns.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Tu vienkārši to pirmo reizi redzi un tev ir kultūršoks. Bet kāpēc tur būtu jābūt kkam citam? Viņš tak tev stāsta - visi augi laikā gaitā ir izstrādājuši aizsarg mehānismus(indi). Tas tak būtu muļķīgi kko tādu ēst.

< 1 ... 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 ... 244 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti