spainis rakstīja: www.tvnet.lv/7867026/nobela-premiju-sanem-zinatnieki-kas-piedalijas-covid-19-vakcinu-radisana
Ilgi jau nebija jāgaida uz antivakseru atbildi rwmalonemd.substack.com/p/nobel-prize-for-physiology-or-medicine
spainis rakstīja: www.tvnet.lv/7867026/nobela-premiju-sanem-zinatnieki-kas-piedalijas-covid-19-vakcinu-radisana
Ilgi jau nebija jāgaida uz antivakseru atbildi rwmalonemd.substack.com/p/nobel-prize-for-physiology-or-medicine
DDD Vali, tu man neliec vilties. Itkā šis būtu vienīgais Carnivore cilvēks pasaulē. Es vienkārši ieliku vienu no tūkstošiem stāstu par Carnivore un Keto. Man likās, ka šis ir ļoti labs uzskates materiāls, kur atbild uz daudzu interesentu jautājumiem. Chaffe labi sagatavojis lekciju un tā ir svaiga, ne konservs. A to Bergam daudz kas atkārtojas un Tu sauc to par mērci. Šeit tak nav nekādas mērces, vienkārši tik garu lekciju viduvējais iauto experts nemaz nevar noskatīties.
Izklausās pēc kkādas sazvērestības teorijas. Ja nebūs šķiedrvielas, tad,,,,,,,,,, A kas ir tīģelis! ?
Bergs? Jā viņam ir apzīmējums healthy Keto un viņš tur stāsta par kausiem salātu, bet nav nekāda uzsvara uz šķiedrvielām. Tur dominē vitamīni, aminoskābes.
Tev prasa pamatojumu, ne ticību.
Hmm, tad kāpēc ir vajadzīgs šķiedrvielas nečukčām? Es tik zinu, ka līdz 1956.gadam visiem skolēniem skolu ēdnīcās pienācās dzēriens - vīns vai sidrs. Tas gan Francijā un pēc tam tik no 14 gadiem. Sāka taupīt, lkm, bet par šķiedrvielām neko neesmu dzirdējis
Kādu nozīmi? Šis čalis veiksmīgi spēlē regbiju bez šķiedrvielu nozīmes.
Nu neesi tu klausījies uzmanīgi. Beigās ir jautājumi no zāles un tiek jautāts par kafiju un medu. Paklausies! Daudzi Carnivore adepti lieto kafiju, jo tā nav nekāda ogļhidrātu bomba, Atiecīgi neizmet no Ketozes. Chaffe saka tieši - tie ir stādu mazulīši, nē - nelietoju. Medum kkur līdzīgi.
Un Chaffe ir regbija spēlētājs. Vai ir redzēti regbisti, kam muskulatūra šaubīga?
Tikai tu neesi pamatojis kāpēc ir jādzer sulas. Es, piemēram, uzskatu, ka jādzer vīns. A kas notika ar Ievu, kas ābolā iekodās? Tas pat bībelē rakstīts ![]()
Tu tik ātri visu lekciju jau noklausījies?
Tiem, kas vēl šaubās par pievienošanos sektai, piedāvāju noklausīties A. Chaffe meistarlekciju. Tur daudz interesantu lietiņu par Big food, ja kas. youtu.be/qRmQb0LDd2s?si=E5OObqOD8KbkjysC
robchix rakstīja: FB samērā regulāri reklamējās tāds Oleg Rem kurš piedāvā savus pakalpojumus jebkādu auto atslēgu kodēšanā.
Oleg Rem vai tā nebija tas Vācijas krievs, kas jums mašīnu piemeklēs?
Experti okupācijas koncertu noskatījās? youtu.be/jLnhlMLN5DE?si=C8iPTckLUauiqwLh
Lūk, šeit viss skaidrs par Kadirovu youtu.be/Vis_zKJuJzo?si=Wb7XeSDH4BHUFc-F
Nu es prasu kā to izskaidrot? Simona Jāņa tw esot lielījusies, ka nebūs nekādi obligātie iesaukuma jāorganizē, jo brīvprātīgo rinda. Manuprāt čaļi piemetuši, ka viņus agri vai vēlu iesaukts un nolēmuši vismaz nopelnīt. A kas to zin, pēc mēneša iesaukts vispār neko nemaksās.
Sakot, ka Krievijā milzīgas rindas pie kara komisiriātiem. Kā experti to skaidro, ko sakāt?
Atbilde netiek ieskaitīta. Tu jauc galvu vaxeriem, kas grib vaxēties. Tagad!
No tevis rakstītā izriet, ka vakcinēties nevajag, jo nav zināms kādu paveidu saķersi. Tad kas ir jādara - jānoskaidro tas paveids(jāsaslimst) un tad jāvakcinējās?
X ir tāda Skruze Jaunava, tā stāsta ka gripai atsevišķa pote un Covidam arī sava. Tur var tos nosaukumus palūrēt
Neskatoties uz policijas brīdinājumiem par pārbaudēm, Līgo dienā liels skaits aizturētu dzērājšoferu
4
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
6