Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 ... 244 >

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

100-110 režīmā! Man kompis rāda, ka es ikdienā pārvietojos ar vidējo ātrumu 48-58. Beidziet tak tos šosejas režīmus likt, neviens tak nestrādā par sagādnieku. Tas būtu tik aktuāli, ja tik tiešām uz darbu tu brauc vismaz 1 st pa šosejām. Tas ir ja Dz vieta atrodas100 km rādiusā no pilsētas.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Nu nē PSA rullē!

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

topinamburs rakstīja:

650 rakstīja: Tas v60 gan tāds pamazs šmurguls, bet iebāzt jau šo/to var.Jaunais mōdels no 19tā g tam ir padevies drusku lielāks.Ta principā jau nav slikts auto- kamēr kārtībā, tamēr uz gaisu brauc.Sava romantika- iebrauc kkur kādā Liepājā, a tur neviens LOhs nenojauš, ka ar saviem 3,5/vid esi atripojis ;p

3,5 - slapjajos sapņos, vai vienreizējs pasākums, ķipa ekorallijs pavēsā vasaras dienā. Vidēji nekas mazāks par 4,5 nesanāks, bet reālāk jau 5,5 - 6. Kā visiem.

4.5 ir Skuteļa Hyundai Ioniq hibrīdam

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Starp citu, arī es to nenojaušu. Pagaidām visekonomiskākais, ar ko esmu braucis, ir PSA 1.2 motors, 3 cilindri.  Tur man sanāca 5.2

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

650 rakstīja: Nu ko ta pa nullēm- vaig iet plusos, lohu tak arvien vairāk paliek..No otras puses,kam nahfig pēc gada tirgot un atkal nonstopā ko meklēt.Tajā štruntā kubikmetrs kūdras no depo diezin vai ielocīsies, bet zem 5l/vid ir visai reāli pabraukt- padomā, līdz 2035jam kādu žuuksni ietuaupīsi ;p

Tam jābūt ietilpīgam autiņam. Es tiko savā KIA Ceed veselu neizjauktu skapi iebāzu un aizvedu uz dāču! Šitajā arī vajadzētu iet, ja sēdekļi normāli noliecās.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

650 rakstīja: Tev te jautājumu uzdeva- kāpēc 159tais balsts?

Nav info

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Staromajorske ieņemta maps.app.goo.gl/K6Pr7XuVRXgmuFkLA Ja turpina virzīties pa vienīgo ceļu, kas tur iet cauri, tad iznāk tieši pie Mariupoles

Tēma: Lietota auto izvēle

1)cilvēks teica, ka ikdienā vairāk par 2 cilvēki nebrauks un grib žiperīgu auto, ne gaisa pārvadātāju 2)no kurienes tas tev zināms, viņam nav tādu problēmu. Problēma viena ir, bet tā ir pavisam cita.  3)nu, tur arī ir Citroeni ar šādiem motoriem, bet tak paskaties aprīkojumu. Labāku variantu es vismaz neredzēju ātri pārskrienot ss 4)kā tas ir iespējams ar šādu aprīkojumu, tā tak nav plika bundža. Un par kādu tālākpārdošanas iet runa, ja taisās braukt 8 gadus? Vai būs liela starpība, ka notirgot varēs nevis par 2500 ,kā audi, bet par 1500?

Tēma: Lietota auto izvēle

Aizrādījums bez pamatojuma

Tēma: Lietota auto izvēle

Varu ieteikt 1.2 PSA dzinējus(3 cilindri), motors pārsteidz Diez vai ko labāku komplektācijā tu atradīsi m.ss.lv/msg/lv/transport/cars/peugeot/208/blikhp.html

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Izskatās, ka Pfizer tiks padzīts no Indijas twitter.com/PaulHook_em/status/1682740024192942082?t=G5WaDOQbpbKAqE_Pv3HhNA&s=19

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

eidis rakstīja:

Volx rakstīja:

eidis rakstīja: Es tev piešķiru tiesības! :D FB ir distributīvi. Piem I-grams, kas tas pats vien ir.  Nop. Plaušu vēzis būs pīpēšana, taisnās zarnas no sarkanās gaļas, sarkoma no saules utt. Lielu daļu vežu var saistīt ar mazkustīgu dzīvesveidu, demenci lielā mērā arī, bet tur ir daudz kas neskaidrs. Savukārt kuņģa vēzis būs tiešas heliobaktērijas sekas.  Gadījumu skaita pieaugums pamatā ir saistāms ar dzīves ilguma pieaugumu. Īpaši demence. Novērst pieaugumu lielā mērā var mainot dzīvesveidu - pārtiku, kustību daudzumu, infekcijas, aptaukošanos, samazinot traumas. Kā redzams lielākā daļa izmaiņu ir pretrunā viena otrai un smalkā balansa atrašana un noturēšana ir atslēga

Paldies par tiesībām Ja neskaita sauli, tad pārējās slimības tak ir no tā, kas nonāk tavā mutē?

Nop. Urbānā dzīvesveida dēļ nomācošais infekciju skaits izplatās pa gaisu. Mutē nonākušas gan parasti ir stipri smagākas. Savukārt HIV, papilomas vīrusam (dzemdes kakla vēzis) nepieciešama tieša iekļuve asinīs. Savukārt ebolai tieša iekļuve no asinīm.  Nu un liela daļa ir slimību (demence, kā arī daļa vēžu) ir saistītas DNS vai šūnu degradāciju, kas ir tiešas sekas vecumam + laiskam dzīvesveidam Dabai ir superjaudīga laboratorija - tā nešaubīgi atrod visas iespējamās iekļuves un nekavējoties tās izmanto.

Šūnām pilnīgi vienalga cik laiski tu dzīvo. Tas DNS ir dogma.  Par demenci youtu.be/sKnL0c7OYXY

Tēma: Gobzems

0pis rakstīja: Saucot Gobzemu par Aldi, tiek demonstrētas draudzīgās attiecības ar viņu vai tieši otrādi - kaut cik zināmais Gobzems tādā veidā tiek deleģitimizēts par vienu no daudzajiem Aldiem?

Vai tad viņš nav viens no daudzajiem Aldiem? Evertovski, tas tu

Tēma: Gobzems

Aldis lūdz atsaukties tos, kas ir dzerstījies kopā ar Evertovski, Kristu Gobzemu. Brīnums, ka neko nemin par abnormālo karstumu t.me/aldisgobzems/7454

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

eidis rakstīja: Es tev piešķiru tiesības! :D FB ir distributīvi. Piem I-grams, kas tas pats vien ir.  Nop. Plaušu vēzis būs pīpēšana, taisnās zarnas no sarkanās gaļas, sarkoma no saules utt. Lielu daļu vežu var saistīt ar mazkustīgu dzīvesveidu, demenci lielā mērā arī, bet tur ir daudz kas neskaidrs. Savukārt kuņģa vēzis būs tiešas heliobaktērijas sekas.  Gadījumu skaita pieaugums pamatā ir saistāms ar dzīves ilguma pieaugumu. Īpaši demence. Novērst pieaugumu lielā mērā var mainot dzīvesveidu - pārtiku, kustību daudzumu, infekcijas, aptaukošanos, samazinot traumas. Kā redzams lielākā daļa izmaiņu ir pretrunā viena otrai un smalkā balansa atrašana un noturēšana ir atslēga

Paldies par tiesībām Ja neskaita sauli, tad pārējās slimības tak ir no tā, kas nonāk tavā mutē?

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Jāatzīmē, ka man jau nu gan būtu jāpiešķir tiesības izteikties ar veselību saistītiem jautājumiem, atšķirībā no vaxeriem. Tiem gan būtu jāaizliedz uz turpmāko mūžu pat ieminēties par šo tematu. Vairāk būtu jāklausās un jāizvērtē fakti. Otrkārt, kāpēc tu projicē savas atkarības uz visiem citiem? Es FB ieeju pāris reizes gadā.  Noapaļojot(neņemot vērā iedzimtās kaites) visas slimības rodas no tā, ko tu iebāz mutē. Vai tad vēzis atlidoja no Vuhaņas laboratorijas un ieperinājās tevī?

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Doždj(Latvijā aizliegts) atkal tiek kritizēts par Arestoviča info izkraušanu no konteksta youtu.be/obDNo3Ph7TY

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Nu, tu tak redzi, ka es pievedu faktus. Ko tu?

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Bradypus rakstīja:

Volx rakstīja: Un tu gribi teikt, ka mūža ilgums ir divkārt palielinājies, jo visi dzer Coca cola un ēd pusfabrikātus? Es jau te iepriekš ieminējos, ka kāds tak to pārtikas piramīdu izgudroja, pētīja un saņēma finansējumu. Tikai šobrīd ir neviss Covid pandēmija, bet cukura pandēmija.  Ieskatam youtu.be/_sQrIi-RkuU

Protams, ka pusfabrikātu kultūrai ir ēnas puses, bet tās nekādi nav salīdzināmas ar badu. Mūža ilgums un sabiedrības labklājība dēļ intensīvās lauksaimniecības ir palielinājušies jo agrāk lielākajai sabiedrības daļai bija smagi jāstrādā uz lauka diendienā, lai visa sabiedrība nenomirtu badā. Bet tagad 2% cilvēku spēj apgādāt ar pārtiku visus tā, ka vēl pāri paliek un attiecīgi ir novērsts gan bads, gan atbrīvoti sabiedrības resursi citu darbu veikšanai - kaut vai milzīgam skaitam medicīnas personāla, kas pirms intensīvās lauksaimniecības būtu kaplējuši vagas, nevis ārstējuši cilvēkus.  Bet ne visur pasaulē ir šāda laime pilnībā sasniegta. Un labāk, lai kāds dumjš kolas strēbējs nomirst no diabēta, nekā ceļas globālās pārtikas cenas, kas vēl daudzviet pasaulē ir kritiskas. Pietiek jau, ka Ukrainas karš ir atstājis ārkārtīgi smagu triecienu pārtikas pieejamībai nabadzīgajās valstīs. Nevajag vēl tavu cilvēknīdēja "golodomora" pieeju.

Kāpēc tikai kāds Colas dzērājs mirs? Tu arī, visticamāk, mirsi no kādas no kardio vaskulārajām slimībām. Lkm zini tādu apzīmējumu, kā alkoholiķu akna? Lūk, ASV tādas jau ir 50% pieaugušo iedzīvotāju un sastopamas arī bērniem. Agrāk tā bija izteikta alkoholiķu slimība un Latvijā jau nav labāks stāvoklis. Gan jau tev arī ir radinieki ar stentiem asinsvados, demence, vēzis tās visas ir vienas izcelsmes slimības - pārtikas/ķīmijas rūpniecība.  Jā, un man atkal būs jāapmaksā šitas viss, identiski kā ar Covid. Nē, nē labāk jau mirsti no bada

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Tw pavedienā links, kur apkopotas vairākas vaxeru slavenības, kas atvadījušās no šīs zemes dzīves twitter.com/ITGuy1959/status/1680310647983054850?t=-TpeQ5j5r3aLVoO_FI8Drw&s=19

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Tīko braucu caur Sarkandaugava, Tvaicene pārplūdusi. Viens bembis stāv peļķes vidū, pār~jie met apkārt

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Es jau tur nestrādāju, bet ir gan pamatotas aizdomas. Esmu prasījis kādu eļļu lej, pasudzējies par zudumu. Dīleris pats piedāvāja nopirkt labāku, bet tas tik būs dārgāk. Viņiem nāk lielās mucās, man speciāli nopirka kanniņā.  Nu tā kkā

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Nepoloženo. Pirmkārt tas ir dārgāk un es pats piemeklēju atbilstošāko eļļu. Tur jau arī iepērk/noslēdz līgumu ar vienu piegādātāju un lej visiem vienu. Piemēram ja tas ir Ford/Mazda dīleris, tad lies vienu un to pašu Fordam un Mazda, lai arī Mazda ir Japāņu autobūves motors, kas nu atšķiras gan.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Nu kko jūs te piedomājat. Pats vienkāršākais iemesls kāpēc vēl es papildus dzenu auto pie nedīlera ir papildus eļļas maiņa. Tā, protams, neviens nedara, ja tas ir darba auto vai kkādi līzingi. Tā dara tikai tie, kas nedaudz vairāk ir gatavi rūpēties par to tehniku. Tas pats tak ar eļļas maiņām kārbā, tiltos. Pēc dīlera tur kkādi 120-150 k kad jāmaina, bet realitātē to labāk darīt nesasniedzot 100k.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Un tu gribi teikt, ka mūža ilgums ir divkārt palielinājies, jo visi dzer Coca cola un ēd pusfabrikātus? Es jau te iepriekš ieminējos, ka kāds tak to pārtikas piramīdu izgudroja, pētīja un saņēma finansējumu. Tikai šobrīd ir neviss Covid pandēmija, bet cukura pandēmija.  Ieskatam youtu.be/_sQrIi-RkuU

< 1 ... 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 ... 244 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti