Es tak jau uzrakstīju - Osečkins ziņo, ka Prigožinam līdzīgs tips redzēts Matroskaja tišina. Tas ir tai KGB cietumā. Arī Peskovs apstiprina, ka nekas un neviens nav neko runājis ar Prigožinu.
Tak što visdrīzāk viņš jau ir atstiepis ķepas un tagad, kā gadījumā ar Žirinovski, tiks izmesti visādi feiki un tiks manipulēts ar šo info. A vēlāk jau būs vienalga kas tur bija.
eidis rakstīja:
Volx rakstīja: Visu politiķu darbību rezultātā apakšā stāv nauda. Tas attiecas ne tikai uz Covid.
Piemēram, ASV pārtikas rūpniecība izlobējusi, ka nabadzīgajiem amerikāņiem food stamp tiek atprečoti veikalos, kas galvenokārt pārdod "procesed food". Coca Cola izgudrojuši "veselīgo" zero sugar Colu un viss Oki, doki. Statistika uzrāda, ka tieši šie produkti iegulst nabadzīgo amerikāņu iepirkuma grozos.
Tieši tā pat notiek arī farmācijas nozarē. Savienojot šīs divas nozares rodas milzīgs profits - no sākuma saēdās indīgu pārtiku un pēc tam gadiem tiek uzsēdināt uz big farmas produktiem. Vai tad tā nav GB?
Jauc cēloņus ar sekām.
Nabadzīgie amerikāņi ir stāvā sajūsmā, ka Cocacola ir sadzirdējusi par viņu ciešanām un rīkojās. Un pēc tam par par iejūtīgo farmācijas nozari. Aitas būtu ļoti neapmierinātas, ja tā nebūtu. Ir gadījies mazpilsētā novērot skatu, ka gatera strādnieki stāv rindā pēc alus Narvesenā, kas ir tieši blakus Maximai. Jo viņi VAR.
Parādība saucas Nabadzības slazds. Plaši aprakstīta
Nu daļēji jā, jo ja aizliegtu Coca Cola, izceltos masu nemieri. Vienkārši es norādu, ka valdības rūpes nav konkrēti par tavu veselību. Tas var notikt tikai tad, ja ir finansiāli izdevīgi.
Piemēram krīze veselības nozarē nekādi nevar tikt atrisināta, ja neveic kardinālus mērus. Ja es būtu premjers, tad man pirmais kas būtu jādara - jālikvidē visas subsīdijas intensīvajai lauksaimniecībai. Nākošais būtu jālikvidē bez maz visa pārtikas rūpniecība. Lūk tad, pēc gadiem 10, mēs sajustu uzlabojumus veselības nozarē.
Bet nu būtu masveida neapmierinātība un visticamāk mani ātri vien nomestu no tā amata. Lūk, tāpēc veselības nozarē nekas neuzlabosies. Būs tikai sliktāk.
imzz rakstīja: Prigožina "kārts nav sista", arī Peskovs apstiprināja, ka viņš 29.jūnijā ticies ar Putinu.
Erdogans piekrīt Zviedrijas uzņemšanai NATO. Interesanti, ko viņš par to ietirgoja.
Osečkins stāstīja, ka Prigožinam līdzīgs tips jau redzēts Matroskaja tišina.
Savukārt Peskovs apstiprināja jau ir kā hohma, kas jālasa otrādi.
Visu politiķu darbību rezultātā apakšā stāv nauda. Tas attiecas ne tikai uz Covid.
Piemēram, ASV pārtikas rūpniecība izlobējusi, ka nabadzīgajiem amerikāņiem food stamp tiek atprečoti veikalos, kas galvenokārt pārdod "procesed food". Coca Cola izgudrojuši "veselīgo" zero sugar Colu un viss Oki, doki. Statistika uzrāda, ka tieši šie produkti iegulst nabadzīgo amerikāņu iepirkuma grozos.
Tieši tā pat notiek arī farmācijas nozarē. Savienojot šīs divas nozares rodas milzīgs profits - no sākuma saēdās indīgu pārtiku un pēc tam gadiem tiek uzsēdināt uz big farmas produktiem. Vai tad tā nav GB?
Kāpēc? Neviens tak nav pirkstiņu pakustinājis lai līdzīgas lietas nākotnē neatkārtotos. Kur tiesas spriedumi, kas atceļ diskriminējošās prasības? Ja tādi nav, tad likumdevējiem apaļš divnieks, ka likumdošanā nav iestrādāta kriminālatbildība.
Tāpēc tas paliek un paliks aktuāls temats.
msh rakstīja: Šovakar braucot uz Palangu, ieraudzīju ka leiši gatavojas robežkontroles atjaunošanai - asfaltētajā laukumā robežas viņu pusē, kuram satiksme apvadīta apkārt, nolikts Cramo konteinera tipa vagoniņš, sazīmētas līnijas joslām un mētājas pāris zīmes "STOP KONTROLE", karoč sagatavots pagaidu robežkontroles punkts. Kādam ir kāda nojausma, kāpēc?
twitter.com/realNepareizais/status/1676539051007000576?t=ZNBtaz_4muI7esZKt_92bQ&s=19
Un vispār kādas gonkas ?
Tas čalis, kas nopirka to BMW, īsti nemaz nesaprot kāpēc jāčeko eļļa laiku pa laikam.
Tak lielākā daļa tādu brauc līdz pirmajam nopietnākam remontam. Ne jau viņš tur kko skrūvē un brauc gonkās.
Nevajag tak aiziet galējībās, 90% vispār ir maz nojausma par kko tādu, ko jūs šeit runājat.
topinamburs rakstīja:
ar fizer ir vakcinēti 664 milj cilvēku. 46 milj no tiem ir 7%. Kā tu domā, vai papildus tiem 10 miljoniem, kas ik gadus nomirst no vēža, tādu pieaugumu neviens nepamanītu, ko?
Mūsu uzdevums ir informēt. Pagaidām eksperiments tik uz 14 pelēm.
Piemēram "pārtikas piramīdu" izgudroja ilgi pirms kāds #ajā čatā rakstīja. Tikai nav saprotams kāpēc katru gadu aug saslimšanas ar kardio vaskulāraj@m slimībām(arī ar vēzi).
Protams, vajag sēklas izņemt.
WALA rakstīja: Dīvains uzskats, vilkt vienu no ilgspēlējošiem auto un motoriem uz tolmetu dēļ iespējams galvas blīves problēmas ... pie kam problēma varbūt vispār ir tikai iedomāta, un pat ja tāda tur tiešām ir, tad izklausās ka pat motors nepārkarst, un ja tas nepārkarst - nomaini blīvi/saremontē problēmu un brauc "dziedādams"...
Dzīvot "ekoloģiski" nozīmē dzīvot saprātīgi un nemest ārā to kas ir joprojām ir labs un derīgs !!!
Piekrītu, bet ar dīzeli gluži nesanāks dzīvot "ekoloģiski"
Tad jau forši, lauķu vecie bembji un golfi ātrāk sarūsēs. 
Skrūvē vaļāā, lkm 
Slavenajam tiktokerim neesot labi
youtu.be/KwXP72YbwPc
Vot, to es saprotu. Var just, experts atgriezies!
Nezinu par cik pircis, bet nu bēdīgs skats. Galvenais ka pašam patīk, iegūs zināšanas remontos.
Kiai nav ne vainas. Pirms Jāņiem izlaidu vienu līkumu. Man tagad jauns Xtrails
darklight rakstīja:
msh rakstīja: Nu gudrāks par tevi viņš ir - kad vajadzēs, to škodu vismaz varēs sataisīt 
Nu ar Rs var sanākt visādi. Mans Leons aizbrauca uz šrotu - necēlās rokas pirkt jaunu dzinēju nezināmā stāvoklī pāri par 1k eiro, celt iekšā un sākt visu epopeju no gala. Ja nebūtu bundža puvusi, tad jau būtu taisījis, bet tagad sapratu, ka nav jēgas. No jaudīgajiem VAG izstrādājumiem tagad kādu laiku izvairīšos. Žēl jau ir, man tiešām ļoti patika tas auto. Arī kaudze naudas samesta melnajā caurumā, vēl šogad visas bremzes pārlasīju, pirms sūdi sākās. Bet nu tāda ir dzīve!
Man te viens radinieks(jauns puika) kkādu vecu bembi iepirka.
Tiko noplīsa turbīna, bet vēl jau tur bija visādas ķibeles. Arī varēs regulāri ieguldīties, blakus stāvēt nevar jo kūp pa gabalu. 
imzz rakstīja: Degvielas subsidēšanai tur bija ļoti senas tradīcijas. No 1970.gada. Kāpēc, nu galvenais iemesls, lai politiķi vai partija iegūtu popularitāti. Kad iedzīvotāju valstī bija daudz mazāk, kā tagad, šķita, ka valsts budžetam tas lielas problēmas neradīs.
Sociālisms ;) Nu, jā, Nigērija mēģina pāriet no neizdevušās sociālistiskās valsts uz korumpētu kapitālistisko, iestrēgusi pa vidu.
Dārga degviela tāpēc, ka paši patlaban nepārtvaicē, "Nigērijas esošās naftas pārstrādes rūpnīcas ir pilnībā slēgtas vairāk nekā trīs gadus naftas zādzības, cauruļvadu vandālisma un strukturālas nolaidības dēļ". Nupat gan valsts galvenais oligarhs palaidīšot lielu rafinēriju: "Šī ir problēma, ar kuru ir paredzēts risināt 19 miljardus dolāru (15,2 miljardus mārciņu) vērtai naftas pārstrādes rūpnīcai, kas pieder Āfrikas bagātākajam cilvēkam Aliko Dangotei.
www.africanliberty.org/2019/02/22/socialism-is-one-of-nigerias-biggest-problem/
Es pieņemu, ka gandrīz visās naftas ieguves valstīs ir tā saucamais subsidētais bendža. Tas nav sociālisms, bet valdošie politiķi parāda, ka ieguvumi no naftas ieguves nav tikai dažiem, bet visiem.
Es pāris gadus atpakaļ braukāju pa Malaiziju, tur bija aptuveni 0.5 litrā.
Man savukārt rodas jautājums par šīs sadaļas šoferi. Kur ir palicis 650 kungs? Kkā jau pirms Jāņiem pazuda un nav vairs manīts.
To jau tu vairākas reizes esi teicis.
Nu, patiesībā es ar nemaz neesmu klausījies. Nevarēšu palīdzēt.
Kādus fanātiķus? Vaxeri uzbruka visiem bez izņēmuma, ne fanātiķiem. Kāpēc tu cīnies par LGTB tiesībām, bet antivaxeriem liec atpisties?
Reku, Slovēnijā vakcīnu skandāls
twitter.com/bambkb/status/1673355508487421955?t=1ED_GpZkev1fPzDMHtk-OQ&s=19