Jā, bet tas tavs variants būs pieņēmums, varbūtība. Es tak šeit cenšos publicēt Patiesas ziņas. Neviens tak nav paziņojis, ka Aldis tagad konsultē Spānijas premjeru, kas būtu cits iemesls. Piemēram.
topinamburs rakstīja:
Volx rakstīja:
topinamburs rakstīja:
Volx rakstīja: Aldis ir kā Rainis Kastaņjolā 
tas ir, kaismīgs padomju savienības draugs, un kopoto rakstu autors, ko neviens nelasa?
Nelielies, ka esi izlasījis Pučes grāmatu. Protams, tad jau PSRS laikos viņam tik daudz pieminekļu nebūtu sacelti.
Neesmu lasījis, nelielos. Bet socdemu Rainis bija padsavienības draugs - tas jau vispārzināma lieta - šams tik pamanījās aiziet pirms tēviem, pirms viņam bija iespēja sašmucēties kā citiem lāčiem un kirhenšteiniem.
Bet par Gobzemu - nevajag to prasto, no advokatūras izsviesto iznireli salīdzināt ar diženu rakstnieku - lai ar kādām politiskām nosliecēm.
Pirmkārt Rainis bija dzejnieks. Netiek salīdzināti neviss literārie sasniegumi, bet gan politiskā darbība. Rainis dzīvoja emigrācijā, jo pie esošās varas viņš nokļūtu cietumā/izsūtījumā. Identiski arī Aldis ziņoja par spiedienu no tiesībsargājošās sistēmas un izvēlas dzīvot emigrācijā. Gan jau arī atgriezīsies tikai tad, kad uz perona viņu sagaidīs fanātu pūļi, kā Raini.
Starp citu Aldis arī nesen paziņoja, ka rakstīs grāmatu.
Nu, es tak to neizdomāju. Nav arī nekāda pamatojuma to noliegt. Tas ir šobrīd karsts temats un ne tikai Amerikā. Aktieris tak nav ielicis kkādu video kur viņš smaidīgs, laimīgs saka - bullshit.
A kā vajadzēja izvirzīt?
Nu, to mēs redzēsim vai jaunais prezidents dosies vizītē uz Spāniju. Pagaidām Aldis paliek uz vietas 
topinamburs rakstīja:
Volx rakstīja: Aldis ir kā Rainis Kastaņjolā 
tas ir, kaismīgs padomju savienības draugs, un kopoto rakstu autors, ko neviens nelasa?
Nelielies, ka esi izlasījis Pučes grāmatu. Protams, tad jau PSRS laikos viņam tik daudz pieminekļu nebūtu sacelti.
Kāpēc tu pieņem, ka cilvēki tik strauji mainās? Mana pieredze rāda tieši pretējo. Bet vispār šitas ir atkal tas pats gadījums ar krastmalas mītiņu. Es šeit prasu kas, kur, kāpēc un neviens īsti nezin, posto kkādus pieņēmumus. OK, pats sāku meklēt kas tie par keksiem un dalos ar info šeit. Uzreiz uzrodas cilvēki, kas apgalvo, ka organizators esmu es D
Šeit arī tiek postēta info par Aldi(te ir tāds speciāls topiks), bet nu ir cilvēki kas nāk, lasa un ir ar kko neapmierināti. Ar ko tieši, nav saprotams. Vai tad Aldis vairs nedzīvo Spānijā, ka man ir realitātes traucējumi?
Aldis ir kā Rainis Kastaņjolā 
Bet es tak iedevu tvītu, kur tas tieši apskatīts.
Vieni mēdiji raksta par hospitalizāciju, otri par feiku.
Tad jau man būtu jābūt viņa ārstējošam ārstam, lai būtu pārliecināts.
Aktieris Jamie Foxx hospitalizēds, paralizēts un zaudējis redzi. Visticamāk novakcinēts, bet kreisie mēdiji to sauc par konspirāciju
twitter.com/BrandonStraka/status/1664855402570305536?t=2Dtaqihe-9n48EvY_e8eBQ&s=19
Alda fani ierodas pat Spānijas mājā
t.me/aldisgobzems/7400
eidis rakstīja:
Volx rakstīja: Aldis paredz, ka AS sašķelsies un nebūs vairs valdībā. Tālākā nākotnē paredz JV diktatūru.
t.me/aldisgobzems/7395
Aldis pārņēmis stafeti no Levita paskaidrot acīmredzamas lietas
Vispār jau nē.
Visu laiku kkādas studijas taisīja ar tiem kandidātiem un nekas tāds nebija dzirdams. Tad vienu vakaru ieslēdzu Panorāmu un hops- kkāds JV keks stāsta, ka tagad esot jādomā par koalīcijas paplašināšanu. Wth, atgriežamies atpakaļ kur nesen bijām? Aaa, nu jā, prezidenta vēlēšanās tak bija. Karoče tā Vienotība sāk izskatīties pēc rūdītiem uzmetējiem.
D bet jūs tak ar Aldi vienu un to pašu sakat.
Aldis paredz, ka AS sašķelsies un nebūs vairs valdībā. Tālākā nākotnē paredz JV diktatūru.
t.me/aldisgobzems/7395
Kunkst vatņiki un kovid idioti, kas klupdami krizdams aizliedza pannas ar grāmatām pirkt un ar lielu prieku atlaida no darba skolotājus, ugunsdzēsējus utt. Tad nemaz nebija svarīgi tie darbinieki, tagad izrādās katrs darbinieks ir zelta vērtībā. Tie ir tie, kas pirmie sastādīs sarakstus(orku iebrukuma gadījumā) , lai tik viss paliktu kā bijis.
Paldies visiem, kas turēja īkšķus. Karogs pie mājas jau ir pacelts. Buyaka, visus sveicu!
Nezinu kāpēc te ir tik kluss. Šobrīd LV spēlē ar USA par bronzas medaļām 2:2. Neatkarīgi no gala iznākuma šis ir lielākais sasniegums komandu sportā.
Jums nekad nav gadījies saņemt jautājumu no amerikāņiem - kādas jums ir "celebrity". Tagad vismaz ir iemesls atgādināt par šo spēli un ka mums ir 20+ celebrity, neviss
kkāds viens talants.
Putins esot bijis šokā cik daudz polonija vajadzīgs Lukašenko rumpim
Lukašenko nogādāts Maskavas slimnīcā pēc tikšanās ar Putinu
t.me/berezoview/23984
Nu, jā, gribēju atgādināt, ka šogad zviedri svin 70 gadu jubileju, kad pirmo reizi izcīnīja zeltu čempī.
Man tā bija Narvesen kioskā lidostā. Dažreiz ar mašīnu piestāju un Narvesenā paņemu viņu akcijas piedāvājumu pērc 3 par 4 vai kkā tamlīdzīgi.
Nu tur iekšā ir sendvičmaizīte, kkādu dzēriens un sneks - mazie čipši, šokolādīte utml.
Lidostā man pateica, ka te nekādas akcijas vairs nedarbojas, pērc tik visu par pilnu cenu.
Bahmutas Dēmons ziņo
Вагнера партіями відходять з міста, на їх місце заходить регулярна армія.
Vispār tiko vācu ekologi bija iebrukuši F1 elektro mašīnu sacīkstēs. Centrā ir jābrauc tikai ar stāvdrāzi vai riteni.
Radusies kļūda, klipu nevar sameklēt.
Bet taisnība, vakar tieši tur nogriezos šķērsielā, jo uz tā krusta strādāja evakuators un bija izveidojies stūķis.