Kā teiktu Vaļa kgs, šis ir wishfull thinking.
Man jau sāk likties, ka šāds balansējums no Ķīnas sen jau brieda. Tagad viņam ir atraisītas rokas, jo Ķīnā visu sakārtojis un varēs būt amatā cik vēlas. Laiks ķerties pie globālās pārbūves.
Spilgtākais piemērs - Ķīna saveda kopā Irānas vadību un Saudītus, kas bija mūžīgie ienaidnieki. Atjaunos dip attiecības utml. Principā gadsimta notikums tuvajos austrumos.
Nu un Lulas vizīte Ķīnā arī ir signāls.
Principā var izveidot ļoti spēcīgu rietumu pretpolu -
Ķīna, Krievija, Brics valstis, Argentīna, Irāna un Saudi Arābija. Pluss Ķīnai tak ir visādas atkarīgās valstīs Āfrikā un Āzijā.
youtu.be/2Tza3w4VkNk
Šī Dziņ Pins atsakās no kontaktiem ne tikai ar Zeļenski, bet arī ar Baidenu. Arī Blinkina vizīte Pekinā tika atlikta pēc Pelosi vizītes Taivānā.
Atgādinu, ka marta beigās Pekinā ierodas Brazīlijas prezidents Lula
t.me/oko_ua1/36668
Zvejnieku paradīze.
Madjārs atradis ezeru pie kura civilie nav tuvojušies 9 gadus. Mudž ar zivīm.
t.me/agentUAl/29896
Baumo, ka Chat Gpt varot integrēt Telegram
t.me/oko_ua1/36657
Vāgnerieši taisās pārtraukt darbību Ukrainā un pārorientēties uz Āfriku
Bloomberg
t.me/UaOnlii/48507
Atceros pirms kara sākuma Ukrainā tieši notika diskusijas(sarunas ar ražotājiem) ar kādu lidmašīnu nomainīt savus PSRS iznīcinātājus.
Tur tika minēti tieši šie 2 ražotāji - Rafaele un Grippen. Kāpēc šie 2, jo tie ir universāli iznīcinātāji, multirole.
Franču Rafaele vispār skaitās pats topčiks multirole iznīcinātājs, bet arī visdārgākais. Zviedru Grippen tehniski stipri atpaliek, bet tur apkopju izmaksas ir zemākās un arī pats iznīcinātājs stipri lētāks.
Nu, lkm, tāpēc ka viņi ir visi nopārdoti. Ja 2017.g pārdod jaunus 1,5 miljonus un tagad 0.5, loģiski arī piedāvājums lietoto tirgū sarūk 3x. Var tirgot dārgāk.
Nu, moins, jūs vispār lasāt ko jums iepostē? Es vēlreiz jums saku to rāda statistika neviss kkādas iedomas, subjektīvi skatījumi. Ja šeit būtu Vaļa kgs, tad viņš šito nosauktu par wishful thinking un tēmas nepārzināšanu.
Pirmais signāls ko es pamanīju jau kādus 2 mēnešus atpakaļ ir Ford un vācu auto marku sliktie pārdošanas rādītāji Vācijā. Viņiem ir švaki hibrīdi/elektro. Tagad oficiāli jums ziņo ka hibrīdi auguši par 90% un elektro par 60% un tieši pateicoties Vācijai kopējie Eiro rādītāji aug. Dīzeļus, es pieņemu, ka labi tirgo Lietuvā vai Bulgārijā, bet tas nekādīgi neietekmē kopējos Eiro rādītājus.
Tev liekas, ka man nebija ko darīt un es to visu izdomāju? Nav tak svarīgi kā tev izliekas braukājot par Vāciju, svarīgi ir ko tu vari pārdot. Šobrīd tu vairs nevari pārdot dīzeļus un to ražošanā rodas pārpalikums. Tāpēc ir tikai loģiski, ka pieejams uzreiz ir ekonomiskais dīzelis un benzīnu mazmotori. Tas ir nelikvīds, ko es arī šeit mēģināju izskaidrot.
www.acea.auto/fuel-pc/fuel-types-of-new-cars-battery-electric-12-1-hybrid-22-6-and-petrol-36-4-market-share-full-year-2022/
Ekonomiskie dīzeļi pieejami tāpēc, ka Vācijā pēc viņiem nav vairs pieprasījuma.
Cik pieejami hibrīdi, EV?
- Armenian Telegram: Iranian media reports that tonight Azerbaijan is going to attack in the direction of the borders of Armenia.
Nu par Teslu es nezinu, bet KF, Kazahijā un citur, kur ievesti lietotie Leaf, baterijas tiek mainītas uz nebēdu. Citi vienkārši palielina veiktspēju saviem Leafiem, citi atkal iemanījušies nomainīt bojātos/nokalpojošos elementus baterijās.
Vēlāk iemetīšu kādu video
Jā, un stāstīt, ka tā ir kkāda vecā politikāņu partija, kas nospēlējusi uz situāciju nav pareizi.
Vienīgā šajā gadsimtā dibinātā partija, kas gūst kaut cik nozīmīgus panākumus(šoreiz 5 %) ir tā far right Geerta Vildersa partija. Pārējās partijas ir dibinātas 46,67,73 un 1989 gados
Brady neatbild, Valis tik postē kkādus linkus. Info tur taka labi zināma un neatbild uz jautājumu kāpēc protestē un kāpēc tāds kāpums reģionālās vēlēšanās.
Protesti nekādi nav saistīti ar subsīdijām. Jaunā valdība, kas izveidojās jūnijā, nolēma ķērties vērsim pie ragiem. Burtiskā nozīmē.
Nīderlande bija saņēmusi EK aizrādījumu par piesārņojumu, ko izraisa lopu kakas. Nu un CO2, protams. Tāpēc līdz 2030.g. bija plāns samazināt visu lopu skaitu par 30%. Tas draudēja daudziem fermeriem ar nerentabilitāti un priekšlaicīgu pensiju. Šitos plānus uzķēra far right(galēji labējie) un stāstīja, ka fermeriem zemi paredzēts atsavināt/atpirkt un uz tās būvēt nometnes migrantiem.
Rezultātā Fermeru partija, kas 2021g vēlēšanās saņēma 1%(100k balsis) šajās reģionālajās vēlēšanās ieguva 19%(1.95 miljonu balsu). Tas pa lielam arī viss, kas jums jāzina.
Tikai kādā sakarā subsīdijas tiek piesauktas Nīderlandes zemnieku protestos?
Vai tad viņi protestēja, ka par lielu/mazu subsīdijas?
Kādas vēkšanu kampaņas?
Tie tak nav politiķi, bet fermeri. Izveidoja apvienību un tauta atbalstīja. 2x2=4
Tas politiķiem katras vēlēšanas kkas jāizdomā, šeit bija atbilde uz politiķu lēmumiem.
Tak atbildi tev deva vēlēšanās. Nīderlandieši teica, ka noteikti vajag.
Nepieņemama muldēšana!
Un jāmācās savu domu izlikt kodolīgāk. Twiterī vajag reģistrēties.
Paldies par interviju, kas plašāk pastāsta par ko fermeri cepjās. Nav tik saprotama tava piebilde par ķirzakcilvēku neapmierinātību.
Mēģinājums konsolidēt Ukrainas sabiedrību
Deputāts Zabrodskis iecelts par Zalužniju vietnieku. Porošenko laikā viņš komandēja Ukrainas desanta karaspēku.
t.me/UaOnlii/48303
Tad es saprotu ka experti neies protestēt?
Tramps ziņo, ka otrdien viņu arestēs un aicina uz protestiem. Experti protestēs?
t.me/UaOnlii/48291
Un PCC šeit nav iesaistīts. Tas ir tas pats Pirmais galvaspilsētas kartelis kas arr Sindikātu karo.