Tie nav nemieri cietumos, tas ir varas pārņemšanas mēģinājums konkrētā štatā.
Iesaku noskatīties seriālu Narcos, kur tieši tā pat Pablo Eskobars no sīka narko tirgoņa mēģināja iet politikā, kontrolēja noteiktus reģionus, pilsētas daļas.
Šeit viss notiek mūsdienās Brazīlijas ziemeļu štatā. Vienlaicīgi 28 apdzīvotās vietās Sindikāts bloķē policiju, laupa bankas, vietējos varas orgānus presē. Štata vadība tik plāta rokas un tikai federālie spēki var kko ietekmēt. Šeit arī redzam kā kaimiņu štatā tiek mēģināts aizturēt vienu no organizatoriem, kas apšaudē iet bojā.
Un par vietējo reģionu tak var rakstīt citās sadaļās. Kkā neliekas, ka pat Igaunijā kādam būtu aktuālas pārbīdes Stabilitātē.
Protams, daudz nozīmīgāk ir Sī dziņpina vizīte Maskavā, bet es iepostēja divus notikumus ar "vau" efektu.
Nu nav jau bieži tādi notikumi kā Nīderlandē un Brazīlijā. Abos gadījumos tauta savas problēmas risina no apakšas, neviss vizītēs starp politiķiem.
Nīderlandē fermeri brauca ar traktoriem ielās un izdomāja startēt politikā. Tagad viņiem ir lielākā frakcija Nīderlandē.
Savukārt Brazīlijā Sindikāts ir sajuties tik varens, ka piespiež politiķus ievērot viņu vajadzības. 28 paralizētas pilsētas nav joka lieta.
Starp citu Sindikāts agrāk bija Pirmā galvaspilsētas karteļa reģionālā nodaļa, bet kopš 2013.g. šie ir uz nažiem.
Nu tad vajag arī rakstīt par Čičolīnu. Vai tad šis topiks saucās kaimiņmājas čats, jāņonkuļa piedzīvojumi?
Interesants pavērsiens Nīderlandē.
Reģionālajās vēlēšanās lielāko balsu skaitu ieguvusi fermeru partija BBB.
Gan jau ievērojāt fermeru streikus, plānus aizvērt fermas, jo govis par daudz piepirž atmosfēru? Lūk atbilde Nīderlandes valdībai
twitter.com/ShellenbergerMD/status/1636723291498094592?t=1hIP_U6uFd25DDAPOgdazg&s=19
Reku, Brazīlijā stāsta ka aizturēšanas laikā nogalināts viens no Sindikāta vadoņiem
g1.globo.com/pb/paraiba/noticia/2023/03/15/suspeito-de-ser-um-dos-responsaveis-por-ataques-violentos-ao-rn-morre-apos-confronto-com-a-policia-na-pb.ghtml?UTM_SOURCE=copiar-url&UTM_MEDIUM=share-bar-app&UTM_CAMPAIGN=materias
Narko kartelis Brazīlijas štatā Rio Grande de Norde 28 apdz vietās bija sarīkojis uzbrukumus policijas iecirkņiem, bankām, veikaliem. Principā terorizēja vietējās varas pārstāvjus itkā lai cietumos esošajiem "brāļiem" atvieglotu uzturēšanās apstākļus.
Kas te par sūdu sarakstīts D
Ienāku palasīt par aktuālāko PASAULES politikā, bet šeit par ēzelīšiem, maukām............
Ļoti aktuāli!
Tad jau es nerakstītu D
Tu vispār esi braucis ar kādu no šiem? Es braucu ar parasto e tron,-parasts EV, mīksts. Tāpēc brīnos kas tur tāds var būt GT!? Gan jau kkāda parasta vāciešu šmaukšanās, lai dārgāk pārdotu.
Tā uzrakstīji itkā kāds zinātu kas ir Audi etron GT.
Nu tjip kas ar to domāts 
3 gadu laikā Irāna eksportēs 45 tk auto uz Baltkrieviju.
Lukašenko Irānas vizītes augļi.
zerrkalo.fun/news/cellar/34746.html?tw=
ČVK Vagner dots uzdevums likvidēt Itālijas aizsardzības ministru Gvido Krosetto.
Apsolītā atlīdzība - 15 miljoni $
t.me/agentUAl/29366
Laba intervija ar Portņikovu
youtu.be/zyHocB9I6qM
Un cik tev tā regulārā pūšana izmaksā?
Nu, tu jau neesi īsts pircējs. Vienkārši tagad Renaultam iznāk jaunie modeļi ar pavisam jaunu priborku, piemēram Austral , A tai megane tāds panelis jau ir gadus 6 vismaz. Tas jau neko sliktu nenozīmē, jāprasa Renault īpašniekiem cik labs, slikts.
Vienkārši fakts, ka nākošā megane modifikācija būs ar citu panelī utt
Manai kijiņai vārsti nav regulēti kopš dzimšanas, tas ir 15 gadus. A kāds bija iemesls kāpēc Honda bija jāregulē?
Es vienu brīdi arī skatījos Phevus, tad šajā cenu kategorijā bija Renault megane touring.
Divi dīleri tirgo, bišku pavecs instrumentu panelis, bet parametriem atbilst.
Tā tik vēl trūka. Es jau tā ar trīcošu sirdi savu Kijiņu uzticu visādiem servismeņiem, ku tā vēl riskēt ar ķēdes maiņu.
Kolodkas, riepas tā var jebkur mainīt.
Krievu partizāni šonakt paviesojušies Kurskas guberņā, nomīnējuši kko
t.me/c/1307866449/36029
Ķēdes maiņa Grossauto ap 500 manai KIA. Tas ir exdīleris
Pirmo reizi 2 gadu laikā gāzes cena Eiropā noslīdējusi zem 450usd
t.me/oko_ua1/36017
Pareiza piezīme, es ar izlasīju un ar īsti nesapratu priekš kam tas ir rakstīts. Bet tviterī jau var sameklēt dzirdīgas ausis. Tas apstiprinot, ka esot ASV un Krievijas dogovorņaks. Zarahovičs manā lentē iepostēja, tas tāds kaismīgs trampists.
Raimond, šeit ir topiks par pasaules politiku, ne pīļu dīķis.
Tas ir - cilvēkiem vairs nebūs jāpērk normālas mašīnas un jāsēž uz laktas 
Tātad tu dod savu pozitīvo vērtējumu Nissan tunelim?
Beidzot autobūvē kkas būtiski pozitīvs noticis.