Kādreiz pie autodīleriem var iepirkt kādu, kas atgriezies no operlīzes, vai arī atstāts kā pirmā iemaksa jaunajam, bet garantijas tāpat nav. Tikko beidzās epopeja lai nopirktu auto dēlam (studentam), ap 2k eur. Tika iečekoti daudzi plači, bet nekas jēdzīgs nebija.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
















