Viss ir sapildīts Volvo s60,vakar veel visu sistēmu izpumpāju un iepumpāju atpakaļ,viss bija kā nākās!Bet nestrādā ta pat,pēc laika atslēdzās un iekšā vairs neslēdzās!Tikai ar pogu jaizslēdz,tad pēc kādām 10 min ieslēdzās uz dažām minūtēm.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
















