Peec manaam domaam tads 1,9 nemaz fordam nava.Vai nu 1,8 vai 2,0.KOnkretizee par kuru motoru ir runa.
art
Tēma: Ford focus 2000 gada
Peec manaam domaam tads 1,9 nemaz fordam nava.Vai nu 1,8 vai 2,0.KOnkretizee par kuru motoru ir runa.
art
liekas ka vaacietis nemaak atsskkirt benziinu no diizella .Diizella vietaa pabraukts ar bendzu ka maz neliekas
art
Neskatoties uz policijas brīdinājumiem par pārbaudēm, Līgo dienā liels skaits aizturētu dzērājšoferu
4
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
6