Diez Tavam ir 260zirgi un vai manam ir 230??
Es centos to noskaidrot, bet vinji neatbild uz e-mail.. ![]()
Tēma: Tunings
Diez Tavam ir 260zirgi un vai manam ir 230??
Es centos to noskaidrot, bet vinji neatbild uz e-mail.. ![]()
Tēma: Tunings
Nufi: tas tak skaidrs, ka celjot jaudu zuud resurs.. bet ne par to runa..
Par chiposhanu: taa tas teoreetiski ir, tikai iespeejams, ka Latgaliitee tos chipus nedabuusi, jo ljoti suudiigs piedaavaajuma klaast (agraak kad ar lodeeshanu nodarbojos mazliet, tad no .ru saitiem visko izvelkot, gaaju uz Latgaliiti melkeeties, un maz kas tur bija.. par populaarokaas PICus gruuti atrast, kur nu veel oscilatorus vai kvarcus ar nestandarta frekvenceem). Pienjemot, ka chipu dabuusi, kur njemsi kvalitaativu info, ko cept iekshaa? ![]()
Marts: Interesee salona aizmugureejaas lampinjas stiklinjsh.
Tēma: Tunings
Dzirdeeju no viena .lv tuning kluba, ka SAABiem esot baigaas probleemas ar galvu, esot jau braakji no ruupniicas, un ka SAABiem neesot veerts uzdziit motorus, jo tad uzreiz iestaajoties galvas naave..
Kas Jums sakaams shinii sakaraa?
p.s. nevienaa aarzemju forumaa, neko par galvas pliishanu neesmu atradis..
Tēma: Tunings
Cik zinu, tad Hirscham nav ne vainas.. (ja neskaita, ka manis sūtītos e-mail šie lasa, bet neatbild.. bet tur varbūt problēma, ka rakstu šiem angliski)
Tikai esmu lasījis, ka pie šiem chipot esot gandrīz x2 dārgāk..
Tēma: Mūzika SAABā
Bad: nu skaisti!
riktīgi ģēniji..
nu ja, tur tas zilais (ko atrubijām) bija savienots ar otru zilo pašā štekerī, tur tas špānungs arī pazuda..
Vēlu veiksmi ielikšanas darbos.. ja nu nebūs sanācis, tad palīdzēšu... ![]()
Tēma: Mūzika SAABā
BAD: nav mērīts. Ja ir vēlme vari pamērīt..
ja ir interese, tad varam pieslēgt pabasot un ievērtēt.. provēju reiz dzīvoklī pieslēgt skatoties divx uz TV, uz visklusaako bija druumi pa skalju.. ![]()
Tēma: Mūzika SAABā
ieprieksheejaa labaa rakstiiju: kaste ar rrr 90niechu skaljrunis + kenwood pastjuuzis uz 100W
Tēma: Mūzika SAABā
BAD: tikai kaste prasmīgi jāsarēķina un jāuztaisa, citādi nekas labs tur nebūs..
Ja ir vēlme, varētu parādīt to savu subu, ja iepatīkas mož varam ko sarunāt..
Vienkārši es nestādos priekšā, kad es to subu sev varētu ielikt.. ![]()
Tēma: Mūzika SAABā
Mixeri: tu biji domaajis 70W pasha lodeetu pastjuuzi, ne?
Tas dzjeks pac sev arii bija uztaisiijis ar 2iem taadiem skaljrunjiem, bet man tik mochna nevajadzeeja..
Buus labais! Skan pietiekami.. un nezinu, kaapeec uz basiem izgruust to naudu, par to $$$ labaak panjemt labus skaljrunjus priekshaa, tas i to veerts!
Ja buutu iespeejams aatri piesleegt, vareetu to subu panjemt liidz paraadiit darbiibaa.. bet aatri nesanaaks, jo nav kur bagaazhniekaa +12 dabuut.. :\
Tēma: Mūzika SAABā
man ar domaat, ka tik daudz naudinjas nevajag..
man maajaas staav zem galda subs (staaveeja ieprieksheejaa auto, nevaru izdomaat vai likt SAAB, jo parasti paarvietojos ar gjimeni un beernam iekshas nav ko kratiit
), ko vienas taisnas rokas taisiija - baigi laba kaste + rrr 90niechu skaljrunis + kenwood pastjuuzis uz 100W, purinaaja taa, ka salonaa atpakaljskata spogulis drebeeja! ![]()
Tēma: Tunings
Kādu laiku atpakaļ gāja runa par gaismu tuningu.
Pēc svētdienas braukšanas pa sūdīgiem laikapstākļiem esmu nolēmis uzlbot gaismu.
Gāja te laikam runa par CoolBlue.. Kādas tad tieši labāk likt, kādi iespaidi, kur pirkāt, cik naudiņas aptuveni tērējāt?