... m/ orig m/ ...
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tēma: SAAB stelpe 2006
Mjā, es arī nejūtos droši.. Piektdien novēroju, kā pie paša vanšu tilta 4x (~1h periodā) tika veikta helikopteru nosēšanās. Bija iespaidīgi, bet vai droši? turpat dažus metrus tālāk pārvietojās daudz mašinās pa tiltu un tils vantis arī tuvumā... bet ko mēs neicības.. lielajiem vajag.. mums jāpacieš.
Vismaz būs 2vas brīvdienas, varēšu mašīnas čubināt.. ![]()
Tēma: SAAB stelpe 2006
Man ar patikās, cik ātri līdz darbam varēja tikt..
viss tukš un mierīgs.. ![]()
Tēma: SAAB papucīšu pieredze
farruhs rakstīja: Manai mazajai meitiņai,vakar palika GADIŅŠ. Hip,hip...
Apsveicu! Manai mazajai vakar palika tieši 1/2 gadiņš! ![]()
Tēma: SAAB papucīšu pieredze
Precīzi nemāku pateikt, bet pretīm VEF kultūras pilij, tur tādā trījstūrī, tur arī auto bodes.
Tas bija sen, ~4g atpakaļ.
Tēma: SAAB papucīšu pieredze
Par sēdeklīšiem:
Pirms pirku, manās rokās nonāca Auto Revju ar crash testiem, kur testēja bērnu sēdeklīšus. Tur figurēja tikai firmas sēdeklīšu, tā kā par noname nav info. Sprādzes protams noterēja visus, bet pārsvarā bija kakla un pēdas traumas (siksnām mazliet padodoties sēdeklītis sitās pret priekšējo krēslu).
Tāpēc pats iepirku testos labāko sēdekli - Bebe Confort Iseos:
No pieredzes:
+ bērnam vienmēr bija ērti, sēdēja ar patiku.
+ regulējas platums - ziemā, kad biezi saģērbts, nav jāiespiež, vasarā savukārt pieregulē, lai nemētājas pagriezienos pa beņķi.
+ labi polsterēts, tai skaitā sisknas un sprādze.
- cena
- nevar ātri noregulēt guļas stāvoklī.
Tad vēl pavisam mazam izvēlējos:
Chicco Auto-Fix.
+ auto piestiprinam palikni, sēdekli tiek ieliek - click un viss.
- cena.
Tad vēl - paši tak nezivēlamies auto \"lai tik būtu\", bet izvēlamies labu ar ērtiem beņķiem, kāpēc uz bērniem taupīt?
P.S. Uz Chicco Auto-Fix var pieteikties gribētāji...
Tēma: jautaajums!
SaaBeR rakstīja: Hi,
Kad buus kaads info par tiem trakajiem Somiem, kas tos paraugdemonstreejumus raadiis uz Valdemaara ielas?
bija labais! ![]()
uculs rakstīja: johaidi! ieri, pankuka parcelas uz piektdienu, aizmirsu darba
ok
uculs rakstīja: Uz rītdienu varu sakopēt, ja kāds pieteiksies pats nākt pakaļ Vecrīgā. Man tik skaitu pasakiet.
man vienu pankūku, lūdzu, rīt pieskiešu... ![]()
Nezinite rakstīja: photofile.ru/...
kas tas par krāsas "tjūningu" dzeltenajam, ko izgaismo zibspuldze
rasa
Dazhas bildes no manis - www.vecozoli.com/...
Ja kaadam savajagas lielaakus izmeerus, luudzu klauveet... ![]()
Paldies par LABO pasākumu! Organizatori bija ļoooti labi pacentušies, paldies!
Kredoks rakstīja: Novēlu Arnijam (un ne tikai) veselību un izturību!
Pārējiem, pēc analoģijas ar vēlejumu makšķerniekiem "Ne asakas!", novēlu "Sasistus karterus un galdautiem klātus ceļus!"
jā, jā.. sasistus karterus.. ![]()
Pats neskaitu, web forma sarēķināja. Ja teltī, tad 90Ls no 2+1, ja istabā tad 125Ls.. summas bez 5Ls atlaides.
mazliet apdomājos.. laikam sanāk ka tājā summā iekļauta arī dalības maksa..
Čau visiesm neredzētiem/nedzirdētiem..
Kas tās par mežonīgi dārgām guļvietām?
2 lielie un viens bērns uz matrača lielajā istabā = 125Ls..
Un mazās istabas ar vairs nav..
Nu gluži 200Ls nebija... negribas te skaļi klaigāt, sīkāk "dzīvajā".. ![]()
Mjā, arī es nezināju, ka darbs sastādīs visu to pārējo summu..
![]()
Tiku pie saviem ritenjiem.. sameeraa daargi man tas karters iznaaca.. ![]()
Vēl skrūvējas.. pie riteņiem tikšu laikam rīt...