Nez, nu kā ar kartera vāku? Ir īstais, tas ko iepirki?
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Nez, nu kā ar kartera vāku? Ir īstais, tas ko iepirki?
perkon, veel ir iespeeja zvaniit uz deviņi divi triis astonji devinji divi triis
Man ir B234E, tad jau mums visticamāk atšķirīgi.
Es šodien uzzināju, ka tas kartera vāks sākot ar '94.g. ir vienāds 2.0 un 2.3 motoram.
Tu labāks spečuks kā es - es vispār nemāku izstāstīt kāds izskatījās tas ko es nopirku, un kāds ir zem auto, ne tik.. bet e&s apstiprināja, ka esmu pareizo nopircis.
Wow, pa 20Ls... kruta!
Kad es ņēmu vāku, arī šķita, ka kaut kas nav.. no apakšas izskatās savādāk.. ![]()
Nez, lūdzu... nummuri listē vēl daudz.. kam vēl karteri? ![]()
sorre, privaati bij domaats e-mail, ceru ka no "mans zirgs..." buushu pareizi Tevi izfiltreejis. ![]()
P.S. ziņoju no frontes, ka dabūju kartera vāku...
Vakar, meklējot kartera vāku, www.ss.lv redzēju sludinājumu, ka tirgo Hirsch smadzeni - 80Ls, vairāk nekas nebija pierakstīts...
Ja ne Pērkonam, tad varbūt kādam citam noderēs...
viens ir, kurā sēž mans bērns... bet ... iespējams, var ko saštukot..
šodien būs survival show - gaļas cepšana & volejbols lietū/negaisā? ![]()