Bija baigi forši... un pirtiņa tik laba, laba...
PALDIES!
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Bija baigi forši... un pirtiņa tik laba, laba...
PALDIES!
Tēma: Ziema
Es arī sliecos uz to, ka nepirkšu Varta.. Bija problēmas diezgan bieži..
Iespējams, ka ņemšu Banner Power Bull.. tik tas nosaukums kaut kā atstumj..
Tēma: Ziema
Nezin ziema vai laiks (~2 gadi) ir nebeidzis man akumulatoru... Tā kā taisos pirkt vietā, tad jautājums - kādas firmas, cik Ah?
Līdz šim stāvēja VARTA Blue 60Ah.
Visu pagājušo nedēļu nebij iespēja, tādēļ ar novēlošanos, bet tomēr: LIELS paldies An2 un arī Snow par palīdzību iepriekšējās nedēļas nogales situācijā, kad pie Rojas nokrita SAABam siksna. Bija ieķīlējies atbalsta ritenīša gultnis, kā rezultātā šis ritenītis tika nolausts... :
No TVNET orkāna galerijas:
www.tvnet.lv/galleryMain.php?id=3797068&iid=3797094
Mans SAABs Rojā ar tika ieskauts no vienas puses ar nolauztu zaru, no otras ar nogāztu priedi.. Jūtos, kā no jauna piedzimis.. ![]()
vajadzēja info par domājamām daļām no ēkas kopīpašuma, utml.. taisījos zvanīt, bet viens jurists izskaidroja, ja būs vēl kādi jautājumi, tad toč zvanīšu! ![]()
Hello gurusi!
Ir kāds GURU par nekustamajiem īpašumiem, līgumiem?
Tēma: Tunings
akvārijs = vieta, kur logu tiiraamie piestiprinaati.. - vieta starp prieksheejo stiklu un kapotu.
Lai tiktu klaat, vajag atsleedzinju, laikam 8nieci.
Tēma: Tunings
Ja, jaa.. tieshi taa..
Uz komja bija uzliime ar Hirsch performance, datums un mistiski burti+cipari.. aizsuutiiju e-mail (liekas ka x5) shiem ar jautaajumu, ko tas noziimee.. liidz sanjeemu atbildi, ka Stage1.
Es arī par baseinu, bet visu noteiks apmeklējuma laiks..
Tēma: jautaajums!
mix: es tam pieeju ar usera sapratni, ne tehnisko.. tipa man pie kaajas spole vai skaljrunis, jo taapat taa spole ir skaljrunii..
Un man kaa userim vajag reaalo taustaamo, taapeec skatos tikai RMS - ilglaiciigi izturamo jaudu... taapeec arii tas man ir max jauda.. ![]()
Tēma: jautaajums!
Tas RMS 250 jau arii ir max jauda. Eksistee divas meervieniibas - RMS un PMPO, uz PMPO labaak neskatiities, jo tas ir cik skaljrunis iztur kaut kaadu laiku vieniibu (neatceros, cik preciizi) ar to jaudu.
Tēma: jautaajums!
Man domaat ka nevajag +10%, var arii mazaaku. Taa ir maximaalaa jauda. Pie max skaljrunji jau "kjeerc" nebaudaami.
he, man ar interese shito iespraust.. tik vai būs vajadzīgo štekeru?
Tēma: jautaajums!
Ko dariit, ja kaads nelietiigais iAuto lasiitaajs panjeemis manu ikonu? Kaads redaktora e-mail?