ļoti labs saits par SAAB diskiem - http://jpowell.tripod.com/saab-wheels/
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
ļoti labs saits par SAAB diskiem - http://jpowell.tripod.com/saab-wheels/
Tēma: Ziema
paldies, paldies Ucul. Ko iisti noziimee frikcijas riepa?
Man apmeeram 20% Riiga, 80% aarpus Riigas, dazhreiz vidzeme ~50km attaalumaa, dazhreiz kurzeme 130km attaalumaa..
Tēma: Ziema
Esmu nonācis līdz šādai ziemas riepu izvēlei:
DUNLOP SP WinterSportM3
GOODYEAR UG6
MICHELIN Alpin A2
Vēl _tikai_ jāizdomā kuras.. cenu ziņā michelin=dunlop=(goodyear - 17Ls) (mjaa, matemātiķis
)
Cena nav noteicošā.. visu izsaka kvalitāte..
Cik lasījos, tad dilst visas vienlīdz labi...
Varbūt kādam kādi komentāri? Kuras ir ar kantaino malu? ![]()
Tēma: Ziema
Bad: mozh tev Dunlop SP WINTER SPORT M3?
Latvaan: paldies, apskatīju (http://www.carexpert.ru/html/tyres/klbkap3.htm). Sapratu tagad par maliņām.
Tēma: Ziema
gr: paldies par komentiem!
svārstos starp šiem abiem modeļiem (rev.2) ... It kā jau Soft Frost izskatās krutākas & ir baigi mīkstās.. bet cik tad sanāk pa tiem sniegiem braukāt.. Rīgā jau parasti viss notīrīts..
Tēma: Ziema
gribās dzirdēt atsauksmes par Gislaved Soft Frost no gunjas un par Euro Frost no gr... ![]()
Tēma: Ziema
aha, kā tiko iepētīju laneks.lv
Izskatās labas, man bija doma par Euro Frost.. bet laikam pārgāja.. ![]()
Tēma: Mūzika SAABā
Mix: ja baidies nosvilināt mikreni lodējot, tad platē ielodē mikrenes "palikni", un tad tik atliks iespraust..
es parasti tā daru..
MartsSR: manispēc var arī ar FOCUSU, galvenais jau PAREIZI domaajosh cilveeks.. ![]()
Pirmkārt, lai paprovē pārlodēt kontaktus uz releja plates. Iespējams, ka nevajadzēs jaunu...