McJanis rakstīja:
1.Visu kas patiikami ievadaas organismaa!!!
2.Un kaut ko, ar ko to visu noskalot....
1. Vibrators
2. Tualetes pods ar ūdens bāčoku!
McJanis rakstīja:
1.Visu kas patiikami ievadaas organismaa!!!
2.Un kaut ko, ar ko to visu noskalot....
1. Vibrators
2. Tualetes pods ar ūdens bāčoku!
Tēma: Lietotu riepu tirdziņš
uupizz rakstīja:
Kamikadze rakstīja:uupizz, jaunas nopirkt slabo?
hmm. zin pat grūti pateikt. Kā tev liekas - uz vienu sezonu kas ir lētāk 270 Ls par 1 riepu vai 80 Ls?
Klau! Plombes vēl zobos ir? ![]()
Tēma: Lietotu riepu tirdziņš
TKO rakstīja Sejejs 325ciigaas vakar redzeeju Rumbulas Hipermārketā (2 gab)R15.Var atrast, ja izstaigaa
Ko Tu muldi? Veikalos tādas ir tikai uz pasūtījuma!
Tēma: Lietotu riepu tirdziņš
Nopirkšu sākot no 245/60 R15 līdz 325/60 R15! Kur meklēt zinu, jau ir atrastas,bet domāju,ka moš kādam ir vēl!
Tēma: Lietotu disku tirgus!!!
Reku šeku diski tirgojas ar bildēm
140Ls
fotki.lv/fotki/all/4/332/33196/71630/th/416463357508.jpg
un 50Ls divi gabali ļoti viegli
Tēma: Lietotu riepu tirdziņš
RX-7 rakstīja:Gandrīz par velti atdošu visvisādas džipa riepas uz R15 disku izmēru, t.sk. 4 gab. mazlietotas Hankook riepas uz oriģinālajiem tērauda Pajero 15" diskiem... Mans Nr. 9607697, ja kas
Tas ir labi,bet kas ar maniem ispūtējiem?
Ir kas jauns?
Tēma: Lietotu riepu tirdziņš
Nopirkšu sākot no 245/60 R15 līdz 325/60 R15! Kur meklēt zinu, jau ir atrastas,bet domāju,ka moš kādam ir vēl!
Tēma: Lietotu disku tirgus!!!
Yonas rakstīja:
sejejs rakstīja: ar trijsturveida caurumiem!
Kā tādus var izurbt
Tev skolā mācīja,ka caurumi ir tikai un vienīgi apaļi?
Man iemācīja vairāk!
Tēma: Lietotu disku tirgus!!!
Kā vienmēr aizmirstu kautko uzraxtīt!
R13 J10 ir 4*100 un divi gabali!
6888101 vai sejejs@inbox.lv vai sejejs@one.lv
Tēma: Lietotu riepu tirdziņš
kursants rakstīja:
cik gribi? ( tie atsvari neliecina ka diski ir taisni )
Sold, muther fuc*kers! Diski taisni, pircējs baudīja! Ideāļņiks!
Atsvari neliecina par disku kvalitāti! ![]()
Atlaidi 20% saņēmu šodien no AutoPlusa, teicu,ka ir kartes,bet nav vēl gatavas un esmu klubā! Nu busam pērkot detaļiņas un spuldzītes bija skaidrs,ka uscars.lv nav tālu jāmeklē! ![]()
Tēma: Lietotu riepu tirdziņš
Pārdodu 4gab taisnus R15 J7 4*108
Chikatilo rakstīja:vaig dabuut 13trakie a.k.a. ALV mailu. kaads var paliidzeet?
Es Tavas riepas redzēju! ![]()
Wassap, nigga? How are U?
Šādi tādi jaunumi ir gan,bet tos vēlāk,kad atgriezīsies!
Cīnies, cīnies! Būsi gudrs,tad runāsim!
Pie mums -17 un maz sniega!
Tiesa tagad jau tikai -8! ![]()
V8 rakstīja:
16. FRBRUAARIS!!!!!!!!!!!!
ierakstiitaas veestulees parasti paveestes naak, bet tas nekad ne par ko labu neliecina
Pavēstes nāk ar textu,ka jāiet uz pastu pakaļ naudas sūtījumam no ASV!!! ![]()
![]()
![]()
Tēma: Chrysler 300M detaljas
Vēl ir, nogriežoties uz Rumbulas tirgus veikalu, tad pa kreisi pirms veikala,tad labajā pusē ir daži vārti,kuri vienmēr ciet, un vienos no tiem vārtiem ir,samērā jaunu, amerikāņu šrots! Kuri vārti precīzi, nezinu,bet varbūt ir vērts pamaklēt,ja sanāk braukt garām!