Āāāāāāāāā! Poņjal! Baltie rūķīši ar spicajām cepurēm un sarkanajiem krustiem!
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Āāāāāāāāā! Poņjal! Baltie rūķīši ar spicajām cepurēm un sarkanajiem krustiem!
Laimīgu Jauno Gadu amerikāņu icix-am!
By the way- kas ir KKK? ![]()
Man apsveic visus ar Ziemassvētkiem un novēl tikties ar mani biežāk! ![]()
RHINO rakstīja:lasaas ka Seejejs jaunu LOWU buuveet taisaas
I'm thinking about that sh.it!
Sienas būs, grīdas būs un jumts arī būs -garantēju, tātad cept varēs un mani ciemos aicināt arī varēs! Uzprasos! ![]()
Kā Tev ar māju? Man viss pakaļā,jo zeme,ko noskatīju nebija pērkama - nekad uz tās nevarēs neko būvēt!
Tagad citi plāni, kā jau jaunam cilvēkam, mainās katru dienu! ![]()
Es jau to kā joku raxtīu,bet,tiešām,ja ir izdevība utt,tad jau gan jau! Ir radušās dažādas idejas un iespējas! ![]()
icix
Man vajag divus sūkņus hidrauliskos, divus elektriskos vārstus, un 12 relejus;
Tad vēl noderētu Impalas purns un kāds 600Zs motors ar kārbu!
Atvedīsi?
(sīkāk sazināšos vēlāk,kad atmodīsies no ģīboņa) ![]()
KM rakstīja:ko tik ilgi pir notara biji? man rit exis ir no 11 lidz 12...var but 1iem,nu tas atkarigs cik atri nospiedisu
Nezinu vai rit uz centru ar masinu un cikos! Tā ka varam sms,ja kada interese vai doma!
Blje, man zaļo zāli vajag! Aizmirsu pajautat!
Ah, nu ja, Tu tak nēesi pļāvējs! ![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Aizmirsu piebildināt,ka manis tur neredzēt!
Jāstrādā - tā sacīt jāsaka! ![]()
Tikko oaedu un pirms 30min atnācu mājās! Jāsaraxta dzērājiem instrukcijas un jāiet uz citu saitu! ![]()
![]()
![]()
13trakie rakstīja:Jaacer ka buusim daudzi! Viss jau sagatavots?
Alv.
Būsiet būsiet! Oppā, gribi atbraukt uz gatavu! Zinam, zinam!
A jūs tos [c] varat izmest liekos, vai būs visa jūsu saraxte jālasa n-tās reizes?
KM rakstīja:tev nav ar ko braukt!sedi majas
bet,ja nopietni,tad izej no iauto!
pavisam nopietni pie Jurmalenes SKY pus 9os sovakar,
17km no turienes+3ls dalibas maksa
busi?
Varbuut! Kas juus buusiet? ![]()
KM rakstīja
protams,ka tikko biju atnacis majas
Tas gan ir sveshaak!