"Izrādās, ka uzgriežot apgriezienus un atmetot gāzi AIZDEDZE PAZŪD VISPĀR... Sajūta tāda, it kā būtu pēkšņi samainījusies vietām aizdedzes un sprauslu vadība... (jo tad, kad tiek atmesta gāze, jāaizveras sprauslām, izdedzei paliekot nemainīgai...). "
Kas tev shkiet nelogisks? ECU sprauslas aizver? Ja (vismaz taa tam jabut manaa izpratnee). Degviela cilindros nonak? Ne. Aizdedzinat kaut ko vajag? Ne.
Es ceru, ka apgriezieniem tuvoties tukshgaitai aizdedze paradas atkal?
Tu meriji dzirksteli braucot vai stavot?[addsig]
Fii: un cena butu?..
No kadas mashinas?[addsig]
RX7, tev gadijumaa, tiri nejaushi, kaut kur nekarajas 4 lieki RX7 injektori?
[addsig]
kamdel vadi uz ECU?[addsig]
Es tieshi par tavu tagadejo ari prasiju
Klau, tev tavejais EBC ir nonemts no vecas? varbut varetu to izmeginat, vai bus gruti?[addsig]
Es par citu jautaju - vai shajaa karstumaa tev spiediens ir zemaks neka teiksim paris dienas atpakalj kad naktiis bija lidz -2?[addsig]
Fii: pats par sevi 3000 nav tragiski (bet bija pie 2300), BET - ja kautkur moments pazaudets, gribetos, lai kautkur velak liknee tas paraditos
Tada situacija, ka low end pasliktinas un top end neuzlabojas, nav patikama, pat ja turbinas uzstadishanas pasakums man butu bezmaksas
Tagad tur 1bar ar spike'iem lidz 1.2. Bet shodien kautkaa divaini, itkaa vairak par .85 necelas. Tu nepamaniji neko tadu savai? Varbut tomer vasaras ietekme...[addsig]
Nu tad varbut mani ari nemsiet un RX-7?
Mums ari autini nav jauni
[addsig]
keanu: nav jegas
[addsig]
Repsis, aizstavesi 200SX godu pret Remusa RX-7?
Es savukart meginashu aizstavet to pret RX-7' RX-7
(pec kada laika)[addsig]
keanu: vel ne, tam vajag vel sho to izdarit un tad nemt no RX-7 biedra GTech un tad pieregulet.
Ar 5cinieku kad padalisies?
[addsig]
AUDI-RS: atslabsti
Lai saliktu tadu chemodanu ka S4 pat 200Zs nevajag[addsig]
Remus: ir. Universals kadus 20-40kg smagaks, tapec saliktu vel vieglak
[addsig]
Sedanu S4 salikshu gan
RX-7: Latvijaa braukshana bez katalizatora tieshi ir standarts
[addsig]
RX-7: vai tad tev nav abi kolektori slipeti vai taisiti no jauna, es jau neatceros?[addsig]
interesanti butu paskatities uz standarta RX7 vs standarta 200SX
[addsig]