Pec tam rikot klubu cinas - 300ZX club vs Supra club vs 200SX vs RX-7 ![]()
![]()
Un vel paris M3
[addsig]
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tēma: RX-7 club
Pec tam rikot klubu cinas - 300ZX club vs Supra club vs 200SX vs RX-7 ![]()
![]()
Un vel paris M3
[addsig]
Tēma: RX-7 club
Es ari nevaru bez spoleshanas uzsakt no maksim.jaudas apgriezieniem (6800)
[addsig]
Tēma: RX-7 club
keanu: ka redzi, Fii nav nemaz tik viegli apbizhot pat ar loti niknu RX-7 ![]()
![]()
Fii: piedavaju labako risinajumu - ieliec abas ![]()
Animated gif ar pareju no vienas uz otru
Kad paradisi?
[addsig]
Tēma: RX-7 club
RX-7: pats ari slipeji pie ta Bruni?
Un kadas tev galu galaa ir dinamiskie raditaji? Jo lidz 220 ieskriens padsmit sekundes izklausas neticami.[addsig]
Tēma: RX-7 club
RX-7: varbut ari zini sakarigu vietu, kur taisit kapremontu ar visu slipeshanu/porting/gas flowing/u.t.t.?[addsig]
Tēma: Radardetektors
icix: ja rada "Ka", nedoma - bremze
Raimyx: radars noteic "kada" grupaa braucosha auto atrumu, bet CP pec tam ar aci apstadina to kas vinuprat brauca visatrak, un pieshuj vinam to radara radito atrumu[addsig]
Tēma: Radardetektors
Es tev uz privato atbildeju pirms sho ieraudziju
Pec brivdienam pastasti, kaa gaja[addsig]
Tēma: Tunings
Vot es tieshi par to runaju
Vai kads ir bijis uz svariem pirms zirgu saskaitishanas?
Kautgan atshkiriba droshivien nebus lielaka par 3-4%...[addsig]
Tēma: Tunings
vechi, a cik precizi jus zinat savu autinju masu, lai minet cik tiem ir zirgu?
[addsig]
Tēma: Radardetektors
Par ko diskutet? Kam vajag - perk, kam nevajag - turpina diskutet
[addsig]
Tēma: Radardetektors
1660 cik atceros mainas tikai veids kaa vinsh signalize par uztvertiem signaliem, jutigums IMHO netiek samazinats[addsig]
Tēma: RX-7 club
ne, Golf 1.8GTI DOHC.
Pa kartinga trases skrejos ar citiem trakiem kuriem sestdien no rita vairs nav ko darit tikai lauzt savas mashinas kaut kadaas Jelgavaas zem lietu un sniega
Tēma: RX-7 club
keanu: apsveicu
malais
apgreidi lidz pavasarim beigushies, dragi vairs nenotiek... Shodien tikai laikam sarunashu ar Golfu ar NOS paskrieties. Itkaa shis Golfs esot izcirtis Spiid3 M3... Vajag pameginat
Vispar es pamazam parcelos uz kartingu trasem
Pirmais meginajums uz "333" trases - biju gandriz pedejais, Elgavaa - jau paliku tieshi viduu
[addsig]