No ka, mazliet logiski padomajot, var secinat: ja kondic. dod aukstumu, tad paterinsh ir lielaks ![]()
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
No ka, mazliet logiski padomajot, var secinat: ja kondic. dod aukstumu, tad paterinsh ir lielaks ![]()
vilkuiela rakstīja:vot benziina pateeriinjsh gan nepalielinaas
Tad tev kondishka neiesledzas ![]()
Tēma: Nopērc Radardetektoru.
Varu ieteikt 1783/1793, liels pluss ir atsledzamais K diapazons, tatad viltus trauksmju skaits bus minimals, bet cena gan nebus 60Ls.
Tēma: Nopērc Radardetektoru.
Ne diemzhel pashlaik neka nav. Ir interese par kadu konkreto modeli?
Tēma: Nopērc Radardetektoru.
Edux: ja tev taisniba
Dark: nu bet tas ari nenozime ka tu to vari ierakt bardachokaa
Vinam tak jutiba nav neierobezhota ![]()
Tēma: Nopērc Radardetektoru.
Edux: piktogrammas tak ari ir dazhadas K un Ka
Dark: varbut tev detektors novietots taa kaa no aizmugures neuztver? ![]()
Tēma: Nopērc Radardetektoru.
RX-7 rakstīja:Es te nerunāju par to, ko pats var uztaisīt ar savu galvu un rokām, bet par precēm, kas tiek ražotas rūpnieciski un tirgotas plašam patēriņam...
Attiecibaa uz rupn.precem - jo ilgak tu [iz]meklesi jo letaku variantu atradisi kursh joprojam atbildis tavam vajadzibam
Taa kaa varbut ari lets un pietiekami labs
Labi mes te jau fleimu aizsakam tiraa veidaa ![]()
Tēma: Nopērc Radardetektoru.
Ar to gan nepiekritu
Piemeram nav japerk Porsche 996 lai dabut 5 sek lidz 100 - var panemt veco Nissan 200SX vai RX-7 un pielikt 2000-3000$
Tas pats ar daudzam citam lietam.
Tēma: Nopērc Radardetektoru.
Nezinu man personigi nepatik... Varbut esmu izlutinats ar 1660 un 17xx detektoriem... Pilsetaa diezgan biezhi pikst, shosejaa gan nav nekadas vainas.
Tēma: Nopērc Radardetektoru.
mrpresident rakstīja:
Ir vel tas BEL 906???
Ja tas bija domats man - tad ja, ir.
Tēma: Nopērc Radardetektoru.
Nu a kaa citadi, nejau kuga konteineru pasutit
Tik es tos muitaa sanemu
Tēma: Nopērc Radardetektoru.
Gan jau driz ari tirgot aizliegs... Ja jau iztereja 76000Ls 11 radaru komplektiem... Un tas ir tikai sakums
Tēma: Nopērc Radardetektoru.
Nu kads nopirks to pedejo 1740
Visi grib bet taa neviens nepanema ![]()
Tēma: RX-7 club
RX-7 rakstīja:Un vēl jau var uztvert tā angļu kantora pakalpojumu izmantošanu kā rūpniecisko spiegošanu
Ja tam nevar nepiekrist ![]()