Vel ne
Un kaa tev? Turbina atnaca?[addsig]
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tēma: RX-7 club
Nea
GTech ir iegadats
Taa kaa bus tev jadoma kaa aizvietot otro "alinju"
Klau, man laikam jamekle jauno meistaru/servisu, kur pa sapratigu cenu varetu istenot manas stulbas idejas
Kur tu dariji visu ar savu motoru?[addsig]
Tēma: RX-7 club
Alim par A/F izmantoshanu butu jabut lidzigam pec izmeriem un izskata alus mucai
[addsig]
Tēma: RX-7 club
RX-7: no tevi alus (jo es teicu, ka maza varbutiba ir, ka vaina ir ECU)
A/F meter vel nav... Gaidu katru dienu[addsig]
Tēma: RX-7 club
Fii cik zinu gaida sajugu, par RXu neko nezinu...
Vetal shodien sanemis jaunas spelmantas no australijas un kanadas
[addsig]
Tēma: RX-7 club
Tada informacija no jebkura avota
No kuriem metaliem tev motors uztaisits, lai turetu temperaturu lielaku nekaa ta, pie kuras izkust virzuli?
Taa kaa es nerunatu par kautkadiem supertemperaturam rotorniekaa
[addsig]
Tēma: RX-7 club
Mana turbina klust oranzha pec 5-7 sekundem atvilkshanas ar pedali gridaa
Bus janomera temperatura uz virsmas[addsig]
Tēma: RX-7 club
Varbut vari dot nosaukumu vai talruni, jo kaut ka ne parak skaidri ir...
Tatad, vari tos vechus rekomendet?[addsig]
Tēma: RX-7 club
![]()
![]()
LOL
RX-7: ne jau rotoristiem es gribu atdot galvu, bet gan 200SX profiem. Ja tu zini, kas to var izdarit Latvijaa, ludzu dod kontaktus/atsauksmes!
Tas pats Fii, ja zini, kur pielabot galvu, pastasti![addsig]
Tēma: RX-7 club
Klau, RX-7, a tu negribi par sapratigo samaksu panemt manu galvu un Anglijaa to nodot specialistiem modificeshanai?
[addsig]
Tēma: Radardetektors
Uz privato vajag rakstit ja gribi lai es 100% pamanitu
Aizsutiju savu numuru, zvani, jauta...[addsig]
Tēma: RX-7 club
Kas nozime rezone?
Es zinu tadu paradibu ka radio sakari, infrasarkanie stari (sheit noteikti nav izmantojami), bet par rezoneshanu pirmo reizi dzirdu
[addsig]