Lieku alinju ka tas nav ECU
Bet ja tevi tada ideja tad noperc ECU
ASV var atrast viegli, manuprat. 50-100$+shipping[addsig]
Tēma: RX-7 club
Lieku alinju ka tas nav ECU
Bet ja tevi tada ideja tad noperc ECU
ASV var atrast viegli, manuprat. 50-100$+shipping[addsig]
Tēma: RX-7 club
RX-7: es nesataisishu, bet tomer braukshu
Tev ari iesaku
Jo svarigi ir ne tikai atbraukt ar loti atru mashinu, bet ari iemacities ar to braukt. Uzskatu ka pieredze ir nepiecieshama, tapec atbraukshu taa kaa ir.[addsig]
Tēma: RX-7 club
Es jau vispar neko nesaprotu, iznemot to, ka tev janem rokaa manuals un jamer visi spriegumi/pretestibas/utt.
Uz dragu brauksi?[addsig]
Tēma: RX-7 club
Sarunat ar Remusa brali ECU testeshanu neizdevas? Jeb jums kompi atshkiras?
P.S. Joprojam neticu, ka tas ir ECU
[addsig]
Tēma: RX-7 club
Un galu galaa domaju ka no mums trim katrs vienu-divus motorus nokaus savaa tjuningera muzhaa
Istenibaa viens jau ir nokavis, vinam jau mazak palika ciest
Mums ar tevi vel viss priekshaa
[addsig]
Tēma: RX-7 club
Ceru pec kada menesha savakt lielako dalju nepiecieshamas elektronikas
Ja paveiksies kadu banku vai valutniku - tad agrak
[addsig]
Tēma: RX-7 club
Ir ceriba pasham klut par elektronikas speci vasaraa kad pabeigshu (cerams) magistraturu
[addsig]
Tēma: RX-7 club
Karbas (mehaniskas, protams
) tures 400+ Zs, par shrusiem ari nav dzirdets, ka tiek apgreidoti pie tadam jaudam
Laikam tomer nedaudz citas klases aparats neka Escort RST
[addsig]
Tēma: RX-7 club
Kapec gan ne?
Kadas 5K motoraa, 500Ls riepaas, vel 500Ls traction control - un tev ir ~380 zirgi, laba sakere un LJOOOTI atrs auto
[addsig]
Tēma: RX-7 club
Nesaki gan
Ja es pelnitu 500Ls/menesii man jau butu viens no atrakiem car'iem Latvijaa
[addsig]
Tēma: RX-7 club
Vechi, vechi, ar marshrutu problemu nav - izstradashu pats, bet pagaidam vel nav pieteicis neviens sponsors ![]()
![]()
Taa kaa paterinsh ne tuvu nav 3l/100, bez sponsoriem neiztikt
[addsig]
Tēma: RX-7 club
Nedomaju gan
Ja teiksim, otrdien jau bus nomainits, paliek tieshi 3 dienas[addsig]
Tēma: RX-7 club
Es laikam vienalga uz Bikerniekiem braukshu - ja nevareshu nevienu noskriet, bus laba atmazka - sajugs
[addsig]
Tēma: RX-7 club
Vienigi, gan 323 GTR, gan Starion - ne Latvijai, sheit detalju tadam mashinam nav[addsig]
Tēma: RX-7 club
gg: nifiga nebus gatavs - sajugs joprojam nav nomainits... Bet speciali braukat lai pa 3 dienam noripot 1000km netaisos
[addsig]