Par BMW Tu teici, bet ne jau es.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tēma: Hyundai Matrix :)
Nenoturējos, lai neuzrakstītu. Kā var fanot par tādu mašīnu?
Vienreiz iekāp normālā mašīnā, pēc tam vairs šados tādos auto nekāpsi.