Brivdienas pievieniju savam jaunajam auto magiti. Ir viena lieta, ko es neizprotu. Kad magitis tiek izslegts, tad viņš reizes 3 nopīkstās. Kāds var paskaidrot kādēļ tā notiekas? Kad maģītis stāvēja iekš SAAB, tad nekas tāds nebija.
Zinu, zinu par to noskrējienu. Olaines placī man sestdien tā arī pateica. Atrkuķit var jebko. Pat jaunos krutos spodometrus. Nekādas atmiņas tur nelīdzēs. Izdzēš visu!
Man tikai ir viena problēma, auto būs jāieķīlā jāzin, kā uz vecumu skatīsies darba devējs.
Es gribu iekļauties max. iekš 6000 EUR. Un tad arī tā ar gariem zobiem. Visideālaākais būtu 5000-5300 EUR.
ooo, tas ir labais!
Mana SAAB var dabūt gludo grīdu un vasarās izbraucot zaļumos atkrīt telti staipīt līdz. Tas arī ir viens no noteikumiem meklējot citu auto - iespēja iegūt lielu bagāžas telpu lai var izlaisties guļus.
Paldies par info. Tikai tāda problēma, sestdien pabraukājos pa plačiem, bet nekur nebija VOLVO. Tikai Mustangā, bet tādi vizuāli pajāti.
Kā sedaman ir ar pakaļējiem ķebļiem, viņus var nolaist tā, lai iegūst lielu bagāžas telpu (lasīt pilnīgi plakanu grīdu)?
Sveicināti!
Esmu pārmeties no SAAB zonas uz VOLVO. Lieta sekojoša, tā kā mans SAAB 900 OG sāk brukt galīgi nost, plānoju iegādāties jaunu auto. Kā jau ziemeļniekam man interesē tikai divas markas paši saprotiet kādas. Jautājums sekojoš, kur Rīgā ir kāds sakarīgs auto pleķis kas tirgo VOLVO? Konkrētāk interesētu 850 (indeālā varinatā universāls) ap 94 vai 95. gadu. Kam vēlams pievērst vairāk uzmanības skatoties šādu auto?
Es jau Webmasteram aizsūtiju.....
Te patiešām nekā nav par to, kas man interesē. 
Man šogad parādijusies tā pati problēma. Citus gadus mans 900 uzsila pa to laiku kamēr tīriju sniegu no jumta nost, tagad nekā. Nevaru saprast, kas par iemeslu. iesilst tikai tad, kad sāk braukt.