Tikai kam Tev doties uz Lietuvu peec 2.0i, ja pie mums var dabut par 6k aeroplanu? www.autonet.lv/viss.php?id=45577
Tiesa cena aizdomiga...
Normas paterinsh sabiem buus 8/10/12, automatiem var buut pat vairaak.
Tēma: SAAB 9-3 SE
Tikai kam Tev doties uz Lietuvu peec 2.0i, ja pie mums var dabut par 6k aeroplanu? www.autonet.lv/viss.php?id=45577
Tiesa cena aizdomiga...
Normas paterinsh sabiem buus 8/10/12, automatiem var buut pat vairaak.
llxx
Visu var novērst, abām pīlēm to esmu izdarijis. Tiesa LsLsLs...
Tēma: Vasaras riepas
Pārdodu divas Barum Brilliant 185/65 R15 riepas. Lietotas tikai vienu vasaru protektors labs. Prasu par abām kopā tikai 30 Ls.
Pārdodu, jo dēļ jaunajiem diskiem spiests esmu iepirkt 195/60 R15...
Tēma: GNBF II
Arnijs rakstīja:
gr rakstīja:Man arī ABS ir šoziem glābis no nopietniem krašiem Paldies Trolhatenai, ka SAAB 900'91.g. jau lika labas bremzes
... nu nezinu... Man skiet, ka tieshi otraadi! ABS bremzeeshanas celju pagarina... Vismaz taadas sajuutas bija, kad saaku braukt ar ABS. Bremzeeju no, it kaa drosha attaluma... a shis nestaajas Nahrenizeeju sho pasaakumu un viss ir OK. Un ar aatrumiem sabremzeeties skiet daudz efektiigaak.... Ja arii nedaudz nostaigaa, ir tachu veel stuure!
Es kad nomainiju sābiņus arī sākumā domāju, ka pats varu labāk sabremzēt par ABS. Tomēr laika gaitā konstatēju, ka ABS tomēr ir priekšrocība attiecībā pret parastajām bremzēm.
Tēma: jautaajums!
Es arī rūpīgi apsvēru Nestes piedāv';ajumu un konstatēju: TAS TAK NAV NEKĀDS PIEDĀVĀJUMS
Jēga(lai gan neliela) ir tikai tad, ja sarunā ar darba devēju, ka daļu no algas pārskaita uz Nestes karti.
Tēma: GNBF II
Man arī ABS ir šoziem glābis no nopietniem krašiem
Paldies Trolhatenai, ka SAAB 900'91.g. jau lika labas bremzes ![]()
Tēma: jautaajums!
Man Ir divas versijas
1) oskarsk jau no rīta bija pielējies
2) oskara k saabu uz dienu bija aizņemies viņa dēls ![]()
Tēma: jautaajums!
->OSKARSK
Nu un ko Tu moci tjūnēdams to mazo motorīti? Būtu pircis aeroplānu un lidojis ![]()
Tēma: SAAB 96
Laikam jau zaļajam nevarēs viss
Apsveicu Bizenāj! Mēs 900tie te veterānu klasē drīz paliksim mazākumā, visi rullēs ar 96 & 99
Tēma: GNBF II
Loms rakstīja:
AlienVsPredator rakstīja:Aha - Kaa Lomu raskodu - ArI shameejais no V-pils ))
it kā jau netika slēpc....
Kā tAd!!! foto tak avatarā ievietots ![]()
Tēma: GNBF II
->TURBOPĪLE
Tu vari domāt vai nē, bet biļetes tika izpirktas nedēlas laikā, škiet vēl pagājušogad!
p.s. izcils jau topika nosaukums :I
Tēma: jautaajums!
Hirsch rakstīja:
Bad_MF rakstīja:nea tur mosh apmainjas programma buus
Iemet aci te
cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&category=10416&item=4519256624&rd=1
eu, ko tur fonā dara mans sābs?
Tēma: jautaajums!
Citroen XM vispar ir fantastisks auto. Smuks liekas ari CX, lidzigs musu pilitem. Nu P605 jau tads konservativaks, bet motori jau tie pashi. Man viens choms nopirka P605 97.g. 2.5TD kozha rozha, visas extras pat kruizkontrole un apsildamie sedeklji. Izbraucu ar to dieseli, nu dinamika pat labaka nekaa manam 2.1i. Vispar jau XM varetu njemt, vienigi... ja nebutu izdomats SAAB ![]()
Tēma: jautaajums!
Kur veel iznjemot Aspazijas bulvara Valters un Rapa var meklet HAYNES manualjus (ne SAABam)?
Tēma: Ziema
Nokavēju darbu, braucu vairāk nekā stundu! Caurplūdums ielām drausmīgs! Vidējais ātrums 8km/h ![]()
Nu pasakiet kādus saitus, kur Latvijā var nopirkt SAAB lietos diskus?