Aj Oga, Oga melnais stūrītis
p.s.
Kredok, kapēc vēl liec jautājuma zīmi?[addsig]
Aj Oga, Oga melnais stūrītis
p.s.
Kredok, kapēc vēl liec jautājuma zīmi?[addsig]
Tēma: Es paardodu SAAB!!!
Nu gan sasviestojāt topiku... Ja nu es savējo pīlīti gribēšu pārdot? Neviens tak vairs to neuztvers nopietni![addsig]
Tēma: Volvo 850
Manam sievastēvam ir 850 GLE, visu laiku domāju, ka 2.5 a ja nu 2.0? Vispār jau labs auto.[addsig]
Tēma: Volvo 850
NO KURA GADA NĀCA 2.5 MOTORI, un vai bija kādu laiku paralēli gan 2.0 gan 2.5?[addsig]
Tēma: Volvo 850
Autonetam
Nu bija jau arī 850GLE ar 2.5 10V un 144zs!
Ne jau man Volvistus mācīt
[addsig]
Tēma: Ziema
Vot vakar fanoju par ziemu dafanojos! Autiņam stāvot visu dienu ārā aizsala priekšējais stikls no iekšpuses! Pirmo rezi tāds gļuks
[addsig]
Tēma: Ziema
Nu kāds brīņišķīgs skaistums šodien ārā
Gribētos tādu laiku no decembra līdz aprīlim
[addsig]
Tēma: Es paardodu SAAB!!!
Yukki, Kredok visu cieņu par to, ka organizējat šadus pasākumus tomēr savu lidmašīnu netaisos lauzt! Būtu man piem. 9k I paaudze vai kat kas tamlīdzīgs tad varētu arī piedalīties...[addsig]
Tēma: Ziema
Yukki, Tu negribi manu turbopīli? Tur iekšā ir karsti!
Ja salīdzina topika "Ziema" pirmās lappuses, tad šogad čiks vien no tās lielās stihijas
[addsig]
Starp citu Belochka cik noprotu es atradu tur arī Tavu SAABu...[addsig]
Tēma: Ziema
Ieri! Gan šodien pa Rīgu, gan vīkendā braucot pa Ziemeļu stīgu un Via Baltica atsauksmes par Gislaved Euro Frost (185/65 R15) ir vislabākās. Nezinu kā būs pa tīru ledu, bet īpaši trakot nevajadzētu, ziema tomēr
Vakar dabūju iestumt galīgi bezpalīdzīgu tjūning BMW ar platajām vasarenēm un lielu Mersi no kupenas
[addsig]
Vai mūsu SC ir šos apzinājis http://www.SAABIKLUBI.EE ?[addsig]
Tēma: Vasaras riepas
Mix: Doma ta bija tāda, ka diggena auto diski ir atjaunoti ļoti labi, tikai krāsa nav vairs sudrabota, bet pelēcīga. Nu vārdu sakot neatbilst oriģinālam.
Un vispār, kapēc diggenam mans koments nelikās briesmīgs, bet Tu visu laiku satraucies par visādiem sīkumiem?
Ka tik Tev nesanāk tā pat kā ar Raini...
[addsig]
Tēma: Vasaras riepas
snow: prasi diggen, vinš smuki atjaunoja savus lietos diskud, lai gan pārāk tumšā krāsā
[addsig]
Tēma: Volvo 850
Alex-GT: Protams, " Mūsa Motors" pieliks pie kompja un 200tk pārvērtīsies par 400tk...[addsig]
Tēma: Vasaras riepas
Nu kas tā par huiņu C2? Īstie citroni ir CX un XM. Nu protams arī fantomasa vāģis (DS laikam?), bet tā jau ir vēsture.
VOLVO 480 - līdzīgs Citroen XM? ha tad jau 900tais saabs līdzīgs CX
Tā nav![addsig]