iegāju www.zviedrudiski.com. pēc parametriem izvēlējos 900to līdz 87.g. Vai tiešām tos piedāvātos diskus varētu uzlikt manam autiņam?[addsig]
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tēma: Tunings
iegāju www.zviedrudiski.com. pēc parametriem izvēlējos 900to līdz 87.g. Vai tiešām tos piedāvātos diskus varētu uzlikt manam autiņam?[addsig]
Tēma: Mūzika SAABā
Jaunais Zig Zag hitņiks manā tpīlē ir gaidīts : man ir mājās auto, viņš pa grīdu braukā, šurpu turpu braukā, man ir mājās auto...
[addsig]
Tēma: Tunings
ehe- atradu oficiālo carlsson tuninga brošūru, ievērtējiet:
www.ashill.org/saab/brochures/[addsig]
Tēma: Ziema
Sestdien slēpojām Siguldā pilsētas trasē. Kolosāls laiks
Beigās garastāvokli pabojāja vien 9000 CS īpašnieks, kas lielā atrumā izbrauca starp noparkojušajām mašīnām tās apšļakstot ar dubļiem. Nu baigais KINGS!!!!
p.s. numurs piefiksēts. [addsig]
Tēma: Ziema
Kā tad pavasara saulgrieži tak 22. martā? Tā kā slēpojam tālāk
p.s. un peldam līdz garāžai
[addsig]
Tēma: Ziema
īstenībā user, galdniekam un pārejiem ir taisnība mēs esam noalidušies līdz viņu līmenim (lablaixx es no Tevis to negaidiju
)
īstenībā, kad veidoju topiku Ziema, bija citi mērķi... nu ko esam tādi paši kā audi zona, bmw zona utt. IMPĒRIJA BRŪK!
P.S. un vēl uzķerties uz tīņu provokācijām it īpaši no vācu auto zonām ir muļķīgi.[addsig]
Tēma: Ziema
Ziema identiska pērnajai. No sākuma uzvālē decembrī nenormālais sniegs un sals, pēc tam Janvārī čuš no tā visa
Globālā sasilšana
[addsig]
Tēma: Ziema
shodien Vecrīgā redzēju melno pirmās paaudzes 900tā kabrioletu turbo S. nu riktīgs polārais kabrio
[addsig]