snow & Grecco - Griffinam ir LPT.[addsig]
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tēma: Tunings
Snow: aizmirsti visu, ko es Tev teicu! Tur ir 306hp - 290 =16zs
man šodien sāp galva
[addsig]
Tēma: Tunings
Snow: tur tak minēts lielais T! turklāt tīri matemātiski, ja Aero tas čips (?) palielina uz 305 zs, bet šim aparātam ir 290zs. Tad 305-290= 25zs. Standarta CSE 2.3T 200zs, bet Aeroplānam 225zs.
225-200=25zs
[addsig]
Tēma: Ziema
Lai gan astronomiski vēl ir rudens, tomēr priecē fakts, ka Ziema nostiprina pozīcijas
Droši, ka priecājās arī Volvo īpašnieki. Kvatras gaida sniegu
Pārējie...[addsig]
Tēma: Tunings
Beločka: starp citu jauno 9-5 un 9-3SS atteikšanās no actiņu tīrītājiem ir kaut kādā sakarā ar dzidrinātiem stikliem un xenon???[addsig]
Tēma: Mūzika SAABā
Radio Naba 96,2 Fm. man patīk, jo pirmo dienu muzons skanēja nu gluži kā no maniem Cd plauktiem
[addsig]
Tēma: Tunings
Precizēšu par 900 Aero/SPG jaudu:
84.g.-86.g. - 160 zs
87.g. - 89.g. - 165 zs
90.g. - 93.g. - 175 zs[addsig]
Tēma: Tunings
Bet vai tad Aero diski ir tikai uz Aero? Pirms tam likās, ka lielākā daļa Saabu brauc vai nu ar "saulīti" vai ar "Aero tipa" diskiem. Palabojiet, ja kļūdos.