Italu "Sievasmates pienam" bija 75, bet "Velna astei" 80.
Varbut ari otradi, bet tas ar 75 bija varen feins, bet 80 jau ta ka druscin pa stipru.
No abiem rukis piemanas klusi un nemanami, bet rezultats visos gadijumos (neatkarigi vienam no otra) - diskusijas par maklsu un glezniecibu
Kapec ta ? 
Yukki rakstīja:
ZingZeng rakstīja: Biz, es jau esmu pargribejies un nevaru sagaidit kad varesu sakt dudinat pa ielam
Ar to auto ir jāgāž, nevis jādudina, kad Tu to vienreiz sapratīsi?
Sakuma bus jadudina, velak vares gazt. Ceru ka paterins nebus 18litri/100km ar Neste Geen racing 
Biz, es jau esmu pargribejies un nevaru sagaidit kad varesu sakt dudinat pa ielam 
walcc, dodu SPG un tu man piemaksa EUR3700 
Dig, filmu beidzot noskatijies ?????????????? 
Par investicijam vari nestastit 
Sam, bija lidziga problema ar luzusu atsperi uz 88.g. 900T, mainiju abas kopa,lai nesanak skibs auto.
Kur varetu parbaudit auto jaudu t.i. uzbraukt uz jaudas stenda (par sakarigam naudinam) ?
GNBF, bet Madara Liduma patreiz turas biatlona 11.vieta un izskatas ka tur varetu ari palikt. Malacis meitens 
Rit man abiem senciem ir dzimmenes 
Jurmala "123" maksajot ar karti ir 0.542 litra
Par Kauguru Nesti aripabrinijos.
Varbut naftinieki atzime Rubena medali
Darba iepirkts telluks, tagad skatamies oolimpiadi. Musu damas tagad starte biatlona, neteiksu ka parak spidosi, bet ka nu ir ta ir 
Bet par visu stav M I L S T I B A 
Ja nebus, tad megini zvanit man, zinu kur varetu but.
Izradas ka Yukki mil ari Gredoku 
Walcc, 1. tavs meils man negaja, 2. vai tev bija 4 durvis ?
Dig, DEZERTIERIS
Ar ko lai es tagad neeju kopa pusdienas ???
Paroces te pa svaigakajiem topikiem, ja nemaldos vins vel pagajuso nedelu kaut kada topika mineja savu meilu. Iespejams ka tas bija slidinasanas topiks.
Arnijs ir no Cesim un cepuri nost vina zinasanu prieksa par masinam un par SAABiem seviski.
Yukki, vecais karumnieks
DD
Vairak tadu meicu un Latvija nebutu demografisko problemu 
5000km butu ta ka ok, es uz 9k aero atrakais vienreizmainiju pec 7000km, bet caurmera pec 8-10k km.
No otras puses, sveces maksa zem 2 Ls gabala un tas tev tapat kaut kad vajadzes mainit. Noperc, uzliec un pamegini. Tikai tam ir jabut NGK !!!
160 Ls par bloku vienmer paspesi izmest 
Kas/kur tev taisija diagnostiku ?
Pirms cik km pedejo reizi mainiji sveces ? Uz 9K tas praktiski velams mainit tik pat biezi ka ellu.
Si te bus ta lietina, kuru lietotu neviens neieteiks pirkt.
Ka jau tev cita topika ieteica, nomaini sveces, ja tad problema nepazud, tad aiznemies no kada ejosu bloku un paskaties vai kaut kas mainas uz labo pusi. Ja ne, tikai tad per to bloku un JAUNU !