Paldies par ideju, ta ari darisu ![]()
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tēma: SAAB stelpe 2006
Yukki rakstīja:
ZingZeng rakstīja: Yukki, tu esi unikals TIPS
es arī tevi mīlu!
Ui, ui, ui ...
Ko lai tev tadu dzeligu tagad atbildu ???
Tu mani izsiti no sliedem ar savu milestibu
![]()
Tēma: SAAB stelpe 2006
gr rakstīja: Manas galerijas konkursā joprojām nav uzvarētāja
Ko tev vajag, ko tu gribi ??? ![]()
Tēma: SAAB stelpe 2006
Visi tie ir reali auto un atri vai velu klust par tirgus darijumiem.
Cik man zinams, tad visi tie vel joprojam brauc un tiek lietoti.
![]()
Tēma: SAAB stelpe 2006
Ja, 9K tika pievienots pedejais, kaut gan auto vesture, tas bija 3. no sakuma.
Meilu sanemu, atbildeju.
Tēma: SAAB stelpe 2006
turbopiile rakstīja: nu ja, kļūstu ar vien gudraks 9-3 jautajumos.. izradās 2001 gada 9-3 SE jau ir standartā 205 Zs, kamēr tā paša gada Viggen 230..
traki, tādai mazai mašīnītei 115 Zs uz katri ratu..
Bija 205 Zs SE komplektacijai jau 2000.g.
Tēma: GNBF II
SAABi ASV ir baiga ciena ap Bostonu, tad vel Konektikutas stata, Florida un kalifornija. Mazak Teksasa un NY.
Personige es ziema to medzu atslegt, jo ja saku likuma iet plakaniski, tad riebas ta masinas raustisanas sajuta, ka nevar bert virsu un prieksa nevelk lauka.
Bet tas protams ir gaumes jautajums.
Uz 9-3 man nebija TCS, bet ari neprasijas.
Ui, sapratu
Tads pats.
Eiropas 900 og spoguli cik man zinams nebija apsildami.
Manejam vel labaja puse ir jaukais uzraksts "objects in mirror are closer than they appear"
Ace Ventura gan bija nedaudz so parfrazejis, ka "kretini spoguliti atrodas tuvak neka izskatas" ![]()
Arnijs rakstīja:
Nezinite rakstīja:
ZingZeng rakstīja: Uz stiklina ir tads zimejums ka taisnsturitis ar uz augsu ejosam bultinam, tipa nozime ka spogulis ir apsildams.
tāds pats kā oranžā lampiņa panelī ?
Un taads pats, kaa uz pogas ar kuru iesleedz to orandzjo lampeli
Par ko jus te apbi runajat ? Kas par lampeli, kas par sledzi ???
audiks rakstīja:
ZingZeng rakstīja: Maz ticibas ka kadam tas varetu but, bet nu tomer pajautasu.
900 og vaditaja puses atpakalskata APSILDAMA spogula stiklins nu pats spogulitis. Uz stiklina ir tads zimejums ka taisnsturitis ar uz augsu ejosam bultinam, tipa nozime ka spogulis ir apsildams.
Lūdzu piezvani pa tārl. 9807106 - Valdis, iespējams ka varbūt viņam ir kāds palicis pāri.
Paldies, vakara vai rita piezvanisu.
Maz ticibas ka kadam tas varetu but, bet nu tomer pajautasu.
900 og vaditaja puses atpakalskata APSILDAMA spogula stiklins nu pats spogulitis. Uz stiklina ir tads zimejums ka taisnsturitis ar uz augsu ejosam bultinam, tipa nozime ka spogulis ir apsildams.
Tēma: Tunings
Oskar, mes taks esam Eiropa, ta ka PVN Riga un dabas resursi atkrit, jo jamaksa UK PVN + sutisana.
Tēma: GNBF II
Tad jau nav soks, jo esi veselu gadu gatavs doties taja virziena
Ka teikt - vienmer gatavs ![]()
Tēma: Specieluugums SAABiem
Tada sajuta ka Adinu trase ir vieniga ziemas trase visa Latvija ![]()
Tēma: SAAB stelpe 2006
Nu ja ta skatas, tad ir vel "pirkstu karbas", jo veciem amisu plostiem paneli bija pogas, karba ta protams automatiska, bet visas operacijas notiek caur pogam, nevis bidot kloki.
Tēma: SAAB stelpe 2006
It ka normali, kops vakardienas esmu atpakal darba, bet laikaapstaklu del seviski daudz nav ko darit.