Nu nevaru es sodien ......... man randins ........ ar Arniju ![]()
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tēma: SAAB stelpe 2006
Nu ja, tad tev nav daudz variantu, jo jaskatas ir te uz vietas, bet izvele nav diez ko plasa. Nedomaju ka lizinga devejs parakstisies uz to, ka tu masinu atradisi arpus Latvijas un tad vedisi to uz sejieni. Variants protams varetu but, ka atrodi masinu arzemes, aiznemies naudu, noperc to un atved, teiksim uz sievas varda, bet tad no sievas to auto nem lizinga. Un tad atdod naudu, ko esi aiznemies.
Tēma: SAAB stelpe 2006
Skatities jau protams var.
Man personigi patik un jo seviski ar 2.0HOT, bet es nebusu objektivs, jo esmu liels 9-3 cienitajs
.
Cena manuprat ap EUR6000 prieks 2.0T ir laba, bet ar nosacijumu ka ta ir tai masinai seit un velams ar TA.
Pats zinu ka musu tirgu tiek piedavati pamata 98-99 gads S komplektacija ar 2.2TiD vai 2.0i vai 2.3i. Loti reti paradas 2.0t, bet 2.0T ir istens retums. Tad luk tirgus cenu pamata nosaka pec siem vienarakajiem auto un pat ja paradas 2.0T ar realu cenu ap 8K eur, tad galu gala vienalga ta tiks pielidzinata visparejam tirgus limenim t.i 2.0i.
Tēma: SAAB stelpe 2006
Vizuali labs, bet tomer vajag lai butu no 2000.g., jo tad tam bija dafiga uzlabojumi un +5 Zs.
Noskrejiens sadam "saciksu" auto ari paliels 185K km, bet ja kopts labi, tad ir vel ok.
Tēma: SAAB stelpe 2006
A, ko man tagad darit ? Riepas ir vel vasaras gaiss, bet speci saka ka japapildina ar ziemas, savadak man tur tagad ap diskiem plosas sniega un ledus vetra
JOKS, neuztveriet personigi ![]()
Tēma: Ziema
Nu es ar beidzot, pirmo reizi muza, uzliku pa nakti ladeties akiti. Sapildiju visus skidrumus un liku pie trafa klat. Smuki burbulo
Pie -24 tas auto palaida, bet pie -27 bija spejigs tikai 4 reizes iegriezt un izbeidzas
ta rai auto neiedarbinajis.
Tēma: jautaajums!
Pile, man sedinasana vismaz pagaidam problemas nesagada, jo pa meziem braucu tikai tik cik rudeni senes, bet tam man ir otrs og, kas nav sedinats.
Tēma: jautaajums!
gr rakstīja: Nē nu n-TAIS ZAGĻU IELAUŠANĀS MĒĢINĀJUMS BEIDZIES AR TO, KA NE TIKAI NEVAR AIZSLĒGT, BET PAT NEVAR ATSLĒGT
VIENĪGĀ IESPĒJA CUAR BAGĀŽAS NODALĪJUMU.
ARNIJ, VISAS DIVAS, NEVISS VISAS ČETRAS.
VAI TAD ALFĀM UZ ČETRĀM DURVĪM IR SLĒDZENES?
GR, es savejam sledzenem reanimaciju ari taisiju tiesi pec zaglu meginajumiem tikt ieksa. Ta ka operacija nav sarezgita un darga, galvenais dabut valadurvis un novietot auto garaza kamer remonte sledzenes.
Tēma: jautaajums!
gr rakstīja: Nopietns jautajums, kur var salabot saab durvju sledzenes. tagad automasina lienu caur pakalju, labi, ka man ir hechbeks
Nezinu kas tev par vainu, bet ja ir kur auto nolikt - garaza, skunitis utt., tad es sava laika iznemu ara sledzenes un nesu uz Brivibas un Tallinas sruri (nu gandriz) un tur bija atslegu darbnica, kas man tas sledzenese reanimeja. Atpakal saliksana, preteji izjauksanai
.
Tēma: SAAB stelpe 2006
Nu vai ziniet
Uz tas spogultrases ar bezradzu riepam bija loti gruti atrast kadu vietinu ar sniegu lai butu vismaz kaut kada sakere.
Starp citu 2002.g. 31.decembri tur jau bija sasnidzis un tad izplosijos no sirds.
Tēma: SAAB stelpe 2006
Klau, vai kadam gadijuma nebutu 2002.g. nogales slidinasanas bildes ?
Yukki, te uzjundija atminas no ieprieksejiem gadiem. Saku petit un konstateju ka man bildes, kur slidinos ar savu 9K aero.
Tēma: GNBF II
Tur jau tas joks, ka neesmu.
Doma pameklet lidziniekus radas, kad yahoo meginaju pieregistreties ka ZingZeng un man pateica, ka tads jau esot un lai mekleju citu, meginaju ZengZing, bet tads ari jau bija.
Kiniesi laikam ir tik daudz, ka visus vardus aiznemusi ![]()
Tēma: GNBF II
Izskatas, ka neesmu sai pasaule vins, bet varbut man ir personibas dubultosanas ?
Tēma: jautaajums!
Man meistaru vel nevajag.
Gribejas tikai pakonsulteties, tas ari viss.
Ka pie Spices ? Tu taks tur elle rata vel aiz manis Kolkas virziena dzivoji.
Apsveicu ar pieaugumu !
Tēma: jautaajums!
Zinu kas man garso, bet ka to pagatavo nav ne jausmas
Starpcitu vai busi ZS un JG pasakuma ? Gribejas biskit paplapat par gulbuvem ![]()
Tēma: Kalnu slēpošana.
Nu mani rada gabali vakar devas uz Sveici. 2 lidmasinu reisi un tad 4 stundas ar vilcienu. Nu nezinu vai tas ta verts lai tiktu pie 5 km gariem nobraucieniem un sagaiditu jauno gadu Alpos.
Smuki jau laikam ir, bet nu nezinu ...
Tēma: Kalnu slēpošana.
Kas to tagad saka Girla vai Nezinite ?
Jums abam ir tadi sizofreniski teli te iAuto, ka normalie netiek gudri ![]()