Bosh centraa, e.g. Rolis laikam, jaudas meerishana maksaa Ls 36
A G-Tech verkis maksaa apm. ~ 140 $
Odnako buutu incanti saliidzinaat ko uzraada krutais stends un ko G-Tech, ne?[addsig]
Tēma: Tunings
Bosh centraa, e.g. Rolis laikam, jaudas meerishana maksaa Ls 36
A G-Tech verkis maksaa apm. ~ 140 $
Odnako buutu incanti saliidzinaat ko uzraada krutais stends un ko G-Tech, ne?[addsig]
Tēma: Tunings
To Vetal
Neesmi parak stulbs . . .
Taa ierice neaizvieto dargu un sarezhgitu jaudas merishanas stendu
Taa raada aptuvenu jaudu uz ratiem
Tieshi taa: jaaievada pareiza massa, ieskaitot vaditaju utt.,
A vot par tiem parnesumu skaitliem, nezinu, es tikai izmantoju iespeeju nomeeriit aptuvenus dziiparus
Vari uzdot jauts razotaajiem . . . http://www.gtechpro.com/products.html[addsig]
Tēma: Tunings
Nu panesaas . . .
))
Beidzot SaaB zona atdziivojaas . . . tas priecee . . .
Principaa tas ir Krupju Teeva meeraparaats, un vinsh laipni iedeva izmeeginaat . . .
Starp citu, vinja modificeetaais CS uzraadiija 250 + HP[addsig]
Tēma: Tunings
Pavisam viegli
Iespraud piepiipeetaajaa uzsetapo faktiskos kg un principaa viss. Ar pirmo uzvelc mazliet, tad iestepselee otrajaa un zmiedz liidz 6k RPM, kad esi nometis aatrumu zem 50 km/h, tad jamais uz indikatora raada max sasniegto HP ciparu.[addsig]
Tēma: Tunings
Incantas lietinjas
Pagaajuso sveetdien bija neliels tusins sakaraa ar niknaa (~270 HP) chipa iemeeginaasanu, ko uzsauca Krupju teevs. Diemzeel tas chips dereeja tikai Aero modelim, bet anyway dabuuju ietesteet saveejaa 2.3 HOT (200 HP) reaalos "zirgus". Iesprauzot to saveejaa Saabrii, tas nemaz "neleca". Incanti why? Varbuut pinu nesakritiiba . . . who knows . . .
Testeesana notika ar G-Tech verkiiti (http://www.gtechpro.com/gtechpro.html). Kaa izraadaas man ir diezgan labs motoriits veel saglabaajies. G-Tech uzraadiija 189 HP. Bija arii viens Aero (225) jamais uzraadiija 194 HP, bet owners atzinaas, ka nav mainiijis turbas filtru, taa ka domaajams, ka regulaara meintenance ir nepieciesama, ja grib dabuut max outputu.
Ceru, ka so sestdien, sveetdien pamociishu vairaak to G-Tech verkiiti. (sodien tas nonaaks liidz maniim paaris dienu lietosanaa)
[addsig]
Tēma: Tunings
Ak jaa, jaapagaida Krupis atpakal no svetkiem, domaaju, ka Jamais varees Tev ieteikt labaakus piedaavaajumus. . .
[addsig]
Tēma: Tunings
To Kredox
Domaaju, ka njemot pie mums, jebkuraa gadiijumaa tas tiek pasuutiits no citurienes, lidz ar to jamie arii grib nopelniit.
Inetaa tak ir dadz piedaavaajumi, piem: (neriktiigaa valodaa, bet saprast var) http://www.speedparts.se -> Produkter -> Uppgradering
Ne trionic stage 1 35 hp sanaak ap 2150 sek (~150 Ls) ar visu J/R sporta filtru . . .
Savukaart Trionic, tipa manam apm 4800 sek (320 Ls)
Bet uzmet aci uz stage 4 +84 hp 24.800 sek (1,655 Ls)[addsig]
Tēma: Tunings
Nu ko lai saka . . . Beast of the Road
Gan jau ka $$$ ari ne maza, tipa veel viens Saabs sanaaktu . . . !?[addsig]
Tēma: Tunings
2 Snow
man viens likturs ir toch beigts, piebraucot pie sienas kreisaa pusee raadaas taa ka maakonis bet otraa normaals taisnlenka triisstuuris ar "hipotenuuzu" uz augshu
Tēma: Tunings
2 mere
Alfaa Ls 98
Raudas ielaa 3 (tirgo SCAN-TECH detaljas) neesot taadu lukturu . . .
Tēma: Tunings
Kalnaglee jauni 9k lukturi:
Ls 127 Left side (driver) Ls 121 Right side (passanger)
Kur var dabuut pa Ls 95?
Panemsu uzreiz . . .
Tēma: Tunings
2 Kredoks
Kaa KONI vai rulle?
2 mere
Kaa Tu domaa tuvaak, tipa kaa samainiit?
Vienreiz jau kauc kur te rakstiiju, kaa me to dariija. Ideja ir taada, ka izmantojas originaalie statnji no priekseejiem amjiem, taadeel ,lai saturu dabuutu aaraa sis tas ir jaapaarzaagee. Bet instrukcija naak liidzi amjiem, taa kaa uztraukumam nav pamata. Ja ir zaagis un urbis, tad pats mieriigi visu var sadariit . . .
Tēma: Mūzika SAABā
Manam auto nav CD, bet ir CD pleijeris, kuram ir kasetes paareja (http://www.imarket-direct.com/en-us/dept_76.html)
Tad iegaadaa Mp3 plaijeri un dragaa. Bet pagaidaam jamie baigi daargie.
Labaakiem CD aparaatiem domaaju, ka ir lineaaraa ieeja tad no Mp3 pleijera iegruud magiisa ieejaa un viss rullee, ne?
Bet domaaju, ka pavisam driiz buus arii (varbuut jau ir?) MP3 auto magiishi . . .
Tēma: Mūzika SAABā
Saab fani pasaulee . . .
www.cardomain.com/member_pages/search_results.pl?make=Saab&model=9000&search_param=all
Tēma: Ziema
Es rullet ar Pirelli Showsport, maniis kaa tad jammas uzvediisies pa ziemu. Arii iehavoju par sakariigu cenu (- 20%).
9k 2.3 HOT
Tēma: Ziema
Me vispar uz ziemu njem aara to salona filtru, citaadi vins paliek mitrs un sviist nejeegaa . . .
Tēma: Tunings
To Valcha_S
Da pa Xenoniem gaaja runa a ne par tiem "ПСЕВДОКСЕНОН" - ЧТО ЭТО ? kas ieks http://xenonauto.ru/light.htm
Tēma: Tunings
To Belocka:
Tad jau tie Rigas TA ir . . . es domaju . . . nav tik kompotenti sajaas lietaas, bet nu nav mana dariisana . . .
Kaa ir ar so lampu siltumu izdaliisanu, kauc kur lasiiju, kas tas ir mazaaks nekaa parastajiem 55W, jo optika ta ir plastmasas. Man bija doma par 100W, bet pagaidaam ir 55W +30
LR-2 rullee