Varbuut kaadam ir aizkeerusies viena ziemas riepa: 185/65R15 PIRELLI SNOWSPORT
zinju var dot uz saab9000 at inbox dot lv
Tēma: Vasaras riepas
Varbuut kaadam ir aizkeerusies viena ziemas riepa: 185/65R15 PIRELLI SNOWSPORT
zinju var dot uz saab9000 at inbox dot lv
Tēma: Vasaras riepas
Reklaamaa.lv viens keks tirgo SaaB 93 SS 17" 5 spiekju diskus ar visaam Michelin Primacy vasaras riepaam, ja kaadam ir interese . . .
Zeel, ka uz 5 kruuveem, buutu njeemis saveejam 9K, bet plasiijos forumos, neiesaka likt paarejas no 4 skruvem uz 5-cam, bet nu baigi patiik originaalie 93 un 95 diski . . .
Ir kreisaa puse aizmugurejaa lampa, varu dabuut arii labo pusi, tipa abas. Taas ir peec 93 gada . .
Bet kursh tev gads, izradas ka tie atskiraas lidz 93 un peec . . .
Hi,
Aizmugures lukturu stiklu dedabuusi, skiet, ka tas atseviski nenaak, ja mees domaajam par vienu un to pashu. Man ir viss lukturis, bet tikai viena puse, ja ir interese, tad varu paskatiit, kura puse.
Salona ventilatoru iesaku likt jaunu, ja taisies ar auto braukt, jo lietoti reti ir labi. Jauns bija ap Ls 60
11-tais taa kaa ir sestdien, ceru, ka buushu sestdien tad arii pakershu vairaakas ieceptas filmas . . .
Auciema filma superiiga, milziigs paldies operatoram . . . taa turpinaat . . .
Filma aiznjem ap 3 GB, vareetu uzlikt uz FTP ja buutu aatra i-neta useri. Varu iecept arii DVD pankuukaa . . .
Tēma: xenon
Viena no spilgtaakajaam gaismaam ir 4200K lampaam apmeram 3200 lumeni
Ir veel, protams, visaadas modificeetaas, tipa D4S, D4R utt.
denals.lv lapa ir zem konstrukcijas
Man jau skiet, ka ir D2S vai D2R lampas, kas ir originaalaas Philips vai Osram, kuraam nonjem patronaa stiprinaamo caulu un pielaago stiprinaajumu prieksh H1, H4 utt.
Pasties manu priekspeedeejo postu (linku) tur ir taas pashas D2R Philips lampas tikai iekauseetas H1 stiprinaajumaa, taatad jaapagarina vai jaapartaisa ekraans vai kaa to bleki kas lampinjai pretii sauc . . .
Visas Xenon spuldzes, kas lielaakas par 4200K nav Philips vai OSRAM ![]()
Tēma: xenon
Workaround - ir pasaakums, kuru izveicot var kaa kaadu datorgljuku daleeji vai pilniibaa noveerst. Muusu gadiijumaa, tas bija domaats, ka uz TA Xenon lampas var samainiit uz originaalajaam . . .
Tas ir F T P servuks, taadeel ieteiktu sazipot vienaa failaa . . .
Te instrukcija Tejkanaam . . .
SaaBeR rakstīja: FTP caur IE toch kaut ko gluko, nezinu, kas tur par joku . . .
Es parasti izmantoju DOS, mazliet sarezgiitak, bet straadaa vienmeer.
Iisa pamaaciiba:
ieksh Win ejam Start->Run rakstam CMD un spiezam ENTER
DOS logaa rakstam cd lai tiktu uz saknes katalogu, tipa c: jo taa buus vieta, kuraa tiks liktas nopumpeetaas bildes.
Taalaak tai DOS logaa rakstam komandu, lai piesleegtos FTP serverim: ftp 80.232.196.71 un spiezam ENTER
taalaak sis prasa username: saab ,kur to arii ierakstam un spiezam ENTER
talaak sis prasa paroli: saabz, kur to arii ierakstam un spiezam ENTER
Nu esam ieksaa. Taa kaa FTP defaultie settingi ir ASCI, bet mums vajag binaaro, tad tai pashaa logaa kaa naakamo komandu rakstam: bin un spiezam ENTER
Taalaak rakstam komandu ar kuru var apskatiit ftp saturu : dir spiezam ENTER
Kad ir noskatiits fails, kuru gribam nokacaat, tad rakstam komandu: mget BrivkalniS* spiezam ENTER
* - noziimee, ka sis kacaas visus failus ar taadu nosaukumu, kas ir vienaads liidz simbolam "*"
Sis prasiis vai gribi nokacaat BrivkalniSaaBer.rar spiezam Y burtu un tad ENTER un gaidam kameer nokacaasies
Ja grib uzlikt uz FTP tad rakstam komandu: mput failanosaukums un spiezam ENTER
Lai beigtu darbu rakstam komandu: bye spiezam ENTER un tad rakstam exit un spiezam ENTER
Tas arii viss . . .
Tēma: xenon
TA ir workaroundi, tipa tas nav skeerslis lai liktu Xenon lampas . . .
Pagaidaam vieniigaas sakariigaas ir Philips D2R 4150K ar Hellas blokiem vai OSRAM originaalaas, bet jaataisa vai jaameklee normaals coversion KIT prieksh 9K SaaBa . . .
Zinu, ka Crash bildeeja, bet man ir tikai maneejaas . . . bet ja kaadam veel i, lai piesakaas pie manis, izdomaasim kaa salikt vienuviet . . .
Rulle tik pakal, iecepshu arii savas Auciema bildes, buus divas CD pankuukas, vai arii varu iecept vienaa DVD pankuukaa?
audiks rakstīja:
SaaBeR rakstīja: Izskataas, ka taa ir tikai maza vietinjas pie ISP, kas atrodas kauc kur LU MII? A kur Volvisti tur savu serveri un kas ap tiem darbojas?
Sveiks!
Esmu beidzot atgrizies Rīga, tapēc domāju iebraukt puie tevis pēc bilžukiem. Kā izskatās, ja tas ir rīt, parīt!
Izskataas, ka taa ir tikai maza vietinjas pie ISP, kas atrodas kauc kur LU MII? A kur Volvisti tur savu serveri un kas ap tiem darbojas?
Klau es visu laiku domaaju, kaapeec mums nav kaa Volvo biedriem visas pasaakumu bildes vienaa location, tipa saabclub.lv majas lapaa un smuki sakaartotas pa pasaakumiem. Kur vispaab hosteejaas tas saabclub.lv servuks un kas ap to njemaas?
A vdrug kaadam ir pieejama 9K Aero kaarba peec `94 gada ar numuru FM57101 . . .
Tēma: GNBF II
Soriit iebraucu NESTE tankaa kaadu topmodeli apeest un skatos, kas tad tas: NESTE FUTURA 100 GREEN RACING benciins pa Ls 1.49 litraa . . .
Vot skrobe, ka kaarba beigta, buutu bisku ieleejis un pameeginaajis, kas par top-fuelu . . .
Tik traki jau nav - veel cetri aatrumi ir palikushi
Plus veel viens atpakal
Bet jaaremonee gan buus ![]()
Kur lai nopeerk 3 aatrumu prieks 9K Aeras? Sodien neema un izbeidzaas. ![]()
Tēma: SAAB stelpe 2006
Incantas idejas, it seviski mociishiem:
Tēma: jautaajums!
Šo sestdien un svētdien atkal rallijs. Šoreiz Gulbenē "Sarma 2006". Vai kaads saadus pasaakumus apmeklee?