Aizmirsti amerikanu masinas. Man bija jeep cherokee. Nekad vairs. Tagad braucu ar Toyota LC 95 3.0 D4D. Diena pret nakti. Komforts, ekonomija utt.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Aizmirsti amerikanu masinas. Man bija jeep cherokee. Nekad vairs. Tagad braucu ar Toyota LC 95 3.0 D4D. Diena pret nakti. Komforts, ekonomija utt.